Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna znika zza lady

Utworzony przez klientka co wie, 10 kwietnia 2008 r. o 08:29
Takie ceny tam sobie wywindowali,że nie dziwne,że nie mają już klientów.A i wybór towaru coraz mniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuję po sąsiedzku ze sklepem i przykro mi to stwierdzić, ale sami Państwo zapracowali na ten brak klientów. Ile razy pytałam o jakiś kosmetyk, tyle razy słyszałam , że : nie ma - bo nie prowadzimy tej firmy, wybór jest taki jak widać, nie będzie tej np. szminki czy cieni, nie będę podawać do wąchania wszystkich perfum bo nie wiem co pani lubi itp. Przy tym zawsze czułam się jak intruz, który przeszkadza w rozmyślaniu a i tak nic nie kupi. O doradzeniu czegoś klientowi nie ma mowy. Nie lubiłam chodzić do tego sklepu przez nieodpowiednią obsługę - nie powiem opryskliwą ale niezbyt przyjazną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...