Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto zamalowało antysemicki napis

Utworzony przez Gość, 24 lutego 2009 o 15:05
Lepiej późno niż wcale.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to sobie zrobili reklame na caly swiat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A to ci dopiero antysymityzm! Nie kupuj u tego Żyda lub innego, hasło zapewne wyniało z jakichś przyczyn. A, to co ostatnio powiedział rabin Szlomo Awinera - lider religijnych syjonistów w Izraelu, należy przyjąć jako coś oczywistego, co nie ma związku z antypolonizmem? ,,Jedna osoba wystarczyłaby do wysadzenia torów kolejowych. Czego tego nie zrobiono? Bo oni wszyscy mówili ,,dobrze" uśmiechali się i czekali na to, co mieli zrobić naziśći". To nie jest opinia o Żydach, tylko o Polakach. Ale gdyby Polacy chcieli ich wywieźć na Madagaskar zapewne wiedzieliby jak rozkręca się tory. Prefidia i jeszcze raz prefidia ..., że takie opinie uchodzą im płazem! Jak coś nie tak powiedział biskup lefebrysta, to skandal, a jak rabi wszystko jest ok. on to uczynił w imię dialogu i miłości do braci mniejszych.(patrz Rzeczpospolita htp:/ wiadomości.wp.pl Rabin: Polacy się uśmiechali i czekali na nazistów)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak my prosiliśmy ich, żeby walczyli razem z nami w Powstaniu Warszawskim to oni woleli się kiwać i biadolić, wsiadali do ciężarówek i wagonów i szli na pewną śmierć bez walki. Przez swoje tchórzostwo Żydzi mają opinię taką a nie inna i jak każdy tchórz tłumaczą się z tego i poruszają takie kwestie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZYDOWSKIE PARCHY Z USRAELA PRZEJMUJA SIE ANTYSEMITYZMEM W POLSCE JEDNOCZESNIE AKTYWNIE POPIERAJA I PROPAGUJA ANTYPOLONIZM NA CALYM SWIECIE. NAPIS MOGA SOBIE ZAMALOWAC ALE I TAK KAZDY DPBRZE WIE ZE U ZYDA SIE NIGDY NIE KUPUJE.Wiecej o syjonistach i zydach w zniewalanej Polsce mozna przeczytac na polskim niezaleznym portalu informacyjnym www.polonica.net
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Czego zydzi nauczyli sie od Niemcow a Niemcy od zydow" to tytul artykulu ktory kazdy Polak powinien przeczytac na www.pogonowski.com
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A od kiedy to określenie żyd jest antysemickie?jest to nazwa potoczna pewnej nacji jak cyganie ,kaszubi itd. więc albo ktoś jest nadwrażliwy albo szuka dziury w całym ! a że dopisane było nie kupuj ! no cóż może miał niezbyt świeży towar i ktoś kogoś chciał przestrzec ale z takiego bzdetu robić aferę to faktycznie tylko żydzi potrafią ,kto wie może niedługo zażądają zadośćuczynienia bo co jak co ale, kasę lubią najbardziej !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
IZRAELSKIE PRODUKTY I OWOCE POZNAJE SIE PO KODZIE ZACZYNAJACYM SIE OD 729. jA I WIELU MOICH ZNAJOMYCH NIE KUPUJE ZADNYCH ZYDOWSKICH PRODUKTOW ,PO PROSTU JE BOJKOTUJEMY. zAPYTACIE ZAPEWNE DLACZEGO? DLATEGO , ZE ZYDZI SA NAJWIEKSZYMI WROGAMI POLAKOW.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto ty jesteś? Polak mały. To całe podsumowanie bełkotu, jaki niżej na tym forum.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bczność! Do, hymnu... MARSZ, MARSZ POLONIA! Już was żegnam niskie strzechy, ojców naszych chatki, już was żegnam bez powrotu ojcowie i matki. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Już was żegnam bracia, siostry, krewni, przyjaciele, póki w ręku miecz jest ostry, nie zginie nas wiele... Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę, będziem Polakami, dał nam przykład wódz Kościuszko jak zwyciężać mamy. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Kiedy zabrzmi trąbka nasza, pocwałują konie, poprowadzi nas dowódca na ojczyste błonie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Złączmy ramię do ramienia, bracia Galicjanie, gdy uderzym wszyscy razem, Polska zmartwychwstanie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. A gdy nieprzyjaciół naszych dumą poskromimy, jeśli w zgodzie żyć będziemy, nigdy nie zginiemy. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Antysemici won!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~Polak~ napisał:
Antysemici won!
Gnido zydowska , to ty jeszcze w Polsce!? Twoje miesce w Tel Aviwie lub USraelu ,tam mozesz krzyczec o antysemityzmie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"UKRAINSKI PARLAMENTARZYSTA: ZYDZI PRZEJMUJA DZISIAJ NASZE MIASTO I KNUJA PRZECIWKO"(UKRAINCOM)- NA WWW:BIBULA.COM www.bibula.com
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Studenta chętnie pokazywałbym na zajęciech z antysemityzmu stosowanego, łacznie z opisem jego budowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już nie będę więcej wyzywał Żydów. Obiecuję poprawę, Panie Profesorze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: