Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkanie w bloku gdzie będzie duży supermarket, to przekleństwo, od godz. 3 nad ranem dostawy pieczywa, mięsa,( trzaskanie skrzynkami nie do zniesienia)rozładowywanie wielkich dostawczych samochodów pod oknami to horror i proszę mi wierzyć ,wiem o czym mówię, bo mam to codziennie,oprócz 12 dni w roku ustawowo wolne od pracy. cena mieszkań atrakcyjna, ale nie wiem czy warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie jest atrakcyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe okna w bloku i fatalna dzielnica patologiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena adekwatna do okolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka patologiczna poreba to patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś zakupił tam mieszkanie? cena adekwatna do położenia .Coś kosztem czegoś ,największy minus że grunt jest na uzytkowanie wieczyste .Ma ktoś inf. jw sprawie nowych przepisów o zniesieniu tego ''użytkowania wieczystego?''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, nowe przepisy miały wejść w życie od nowego roku...ale jak narazie nic nie słychać na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...