Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Lublina straciła 300 tys. złotych! Jak to się stało?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 10:57 Powrót do artykułu
Może znajdzie się jeszcze kilku takich chętnych emerytów sponsorów, którzy ot tak wyrzucą całe swoje oszczędności do śmietnika. Ja z chęcią podejmę tę kasę, tylko proszę mnie wcześniej konkretnie poinformować ile tego jest i gdzie (w którym koszu na śmieci). Kontakt do mnie: Zenek Potrzebowski, zamieszkały: pustostan na starówce, tel.: 3 razy w rynnę, 2 razy w parapet i zagwizdać melodyjkę "Przez twe oczy zielone oszalałem..." (najlepiej zagwizdać na palcach, bo z zębami w tym wieku może być problem). Z góry dziękuję za hojność i mądrą decyzję o pozbyciu się zbędnego ciężaru finansowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby dlaczego? jego pieniądze jego wola, ludzie nie są ubezwłasnowolnieni ja się nie zamierzam nikomu tłumaczyc jak bede chciała z banku wypłacić swoje własne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a podobno typowy emeryt to potworny biedak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszą miec informację że ofiara ma pieniadze na koncie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te "tępe dzidy" pytają się za każdym razem o wypłatę dużych środków szczególnie starszych osób. Komentator zdziwiłby się jakie pracownik banku dostaje " grzeczne" odpowiedzi. Pozdrawiam Pracownik Banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...