Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister administracji i cyfryzacji: Nie wystąpię o odwołanie wojewody lubelskiego

Utworzony przez Przemysław Leniak, 3 lutego 2014 r. o 09:54
ok opowiem to tutaj w sobotę koło 13 w Sobieskiej woli Pierwszej czekaliśmy a ż pług rotacyjny przestanie pracowaćza nami stał citoren w którym siedziała kobieta z kierowcąakurat mnie nosiło zeby nie siedzieć więc wyszedłem z auta nieco pomachać łopatą iedy ten citroen nadjechałkobieta uchylił okno zamienilismy kilka słów o drodze że jest ok tylko płóg tak sypie że nic nie widac i strach jechać i tym podobne gadki...Kobieta miała okulary i czapkę i jak się dowiedziałem potem z TV nazywała się Jolanta Szołno-Koguc...dojechałem do domu i ze skrzynki wyciągnołem zaproszenie na spotkanie z Palikotem - wysłali je do mnie Kurczuk i Szydłowskia doszło w sobotę bo ta kobieta z citroena pogoniła służby drogowe żeby odśnieżyłyczy ja jestem za odwołaniem tej kobiety?...no jak myślicie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dosyć, że lubelskie i wschód wszyscy mają daleko gdzieś to sama wojewoda nic nie zrobiła, żeby pomóc ludziom ze śniegiem. Tylko lubelskie nadal walczy ze śniegiem. Czyli wojewoda nadal ma to gdzieś. Odwołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy opowiadał, że zadzwonił do starostwa w Krasnymstawie w kwestii odśnieżania drogi powiatowej (3 dni nie było odśnieżane), gdzie urzędnik poinformował go, żeby zadzwonił sobie do firmy, która zajmuje się odśnieżaniem, bo przecież starostwo nie odśnieża. To urzędnicze podejście ze starostwa Krasnystaw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast obsadzić drogi krzewami np.dziką różą, tak jak w Czeskiej Republice, to najłatwiej obwiniać wojewodę- jakie to typowe dla" Najjaśniejszej prześwietlonej". Oczywiście rolnik kawałeczka ziemi na to nie przeznaczy- och, Polski,Polsko -tylko socjaliści mogli "popchnąć Ciebie do przodu"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem socjalista akurat z tym że wiesz czasy kiedy można było na popych jakby mijają ja pcham a na wozie siedzą takie utyte Palikoty że mi żyłka już pęka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska Ukraincom Pomagają dają aby mogli manifestować a tu 40 km od Lublina ludzie w tragicznym położeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzieja w Premierze. Odwołaj tą  nieudolną Wojewodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołać ministra administracji i cyfryzacji!!! Niekompetentny kumoter partyjny!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzieja w Premierze. Odwołaj tą  nieudolną Wojewodę.
 
Odwołać ministra administracji i cyfryzacji!!! Niekompetentny kumoter partyjny!!!
Jaki premier, taki  wojewoda i  ministrowie. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz który zrobił ten reportaż z Woli Sobieskiej i poszło to na cały kraj w głównym wydaniu Wiadomości powinien spalić się ze wstydu. I beknąć za ośmieszanie Lubelszczyzny przed światem. Co na to władze TVP Lublin. To taka ich "misja"? A my broniliśmy Oddziału TVP Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam i słucham o zimowych perypetiach Lubelszczyzny to zastanawiam się jakich czasów dożyliśmy. Rozumiem że jest trudno a czasem niebezpiecznie(pożar, choroba). Zewsząd tylko narzekania i żądania, a jeśli coś nie w smak to zaraz obwinianie i próby odwoływania urzędników.  Chyba większość utyskujących nie pamięta zim sprzed lat np. zimy 79/80.  Każda klęska żywiołowa to oczywiście wina rządzących ( powódź w okolicach Janowca, gradobicie na plantacji papryki itd.) Niebawem dojdzie do tego że za drobne skaleczenie, potkniecie się na chodniku etc. rozlegać się będzie potężne HALO! i roszczenia. A może tak miast zrzędzić  należy pomagać sobie i nawzajem zaś władzom ewentualnie sugerować byle w sposób kulturalny? Czy myślicie że roszady personalne(partyjne) poprawią cokolwiek?    Hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki premier, taki  wojewoda i  ministrowie. Żenada.
Wskaż lepszych!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wskaż lepszych!!!!!!
Każdy inny dobry byle nie komuch,konfident,żyd czy inny pachołek Moskwy,mamy chyba jeszcze normalnych,uczciwych,pracowitych POLAKÓW o mniej lepkich rękach w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kruk krukowi oka nie wykole",a niekompetencja i złodziejstwo kwitnie.Tracą na tym zwykli ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA TO DZIKI KRAJ!!!  OD KIEDY MINISTER ODWOŁUJE INNEGO MINISTRA!!!  KTO SPRAWUJE WŁADZĘ W TYM CHORYM KRAJU7 GDZIE JEDNEGO DNIA PANSTWA ZABIERA TZN OKRADA OBYWATELI 160 MILIARDÓW ZŁOTYCH Z  KONT OFE !!  GDZIE JEST PREZYDENT!!! NA TUSKA NAWET PAPRYKARZ JUŻ NIE MOIŻE LICZYĆ!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy inny dobry byle nie komuch,konfident,żyd czy inny pachołek Moskwy,mamy chyba jeszcze normalnych,uczciwych,pracowitych POLAKÓW o mniej lepkich rękach w tym kraju.
Na to całe czerwone łajno tylko i wyłącznie jest dobry Antek Maciarewicz. Nikt tego kraju nie oczyści z tych konfidentów, pachołków Moskwy,tylko on ma jaja w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA TO DZIKI KRAJ!!!  OD KIEDY MINISTER ODWOŁUJE INNEGO MINISTRA!!!  KTO SPRAWUJE WŁADZĘ W TYM CHORYM KRAJU7 GDZIE JEDNEGO DNIA PANSTWA ZABIERA TZN OKRADA OBYWATELI 160 MILIARDÓW ZŁOTYCH Z  KONT OFE !!  GDZIE JEST PREZYDENT!!! NA TUSKA NAWET PAPRYKARZ JUŻ NIE MOIŻE LICZYĆ!!
Cała ta komunistyczno-konfidencka banda jest do wymiany,czas oszustów się już skończył. hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to całe czerwone łajno tylko i wyłącznie jest dobry Antek Maciarewicz. Nikt tego kraju nie oczyści z tych konfidentów, pachołków Moskwy,tylko on ma jaja w tym kraju.
No nadepnął i naraził się nie jednemu komuchowi w tym kraju,teraz go konfidenci osaczają z każdej strony chcą chłopa zniszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam i słucham o zimowych perypetiach Lubelszczyzny to zastanawiam się jakich czasów dożyliśmy. Rozumiem że jest trudno a czasem niebezpiecznie(pożar, choroba). Zewsząd tylko narzekania i żądania, a jeśli coś nie w smak to zaraz obwinianie i próby odwoływania urzędników.  Chyba większość utyskujących nie pamięta zim sprzed lat np. zimy 79/80.  Każda klęska żywiołowa to oczywiście wina rządzących ( powódź w okolicach Janowca, gradobicie na plantacji papryki itd.) Niebawem dojdzie do tego że za drobne skaleczenie, potkniecie się na chodniku etc. rozlegać się będzie potężne HALO! i roszczenia. A może tak miast zrzędzić  należy pomagać sobie i nawzajem zaś władzom ewentualnie sugerować byle w sposób kulturalny? Czy myślicie że roszady personalne(partyjne) poprawią cokolwiek?    Hej!
wszystko niby zgoda ale ten kulturalny sposób... wiesz skoro już mamy być tacy niepolacy to choć pozwól zakląć nawet nie pobluźnić ot zakląć ech do czotra http://www.youtube.com/watch?v=Aj7H6UGAnHA       pzdr.
Ostatnio edytowany 3 lutego 2014 r. o 14:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie to tylko 1 powiat i taki krzyk , a co będzie jak zima się wk....i i zostawi ten powiat w tym stanie z pozostałe zasypie tak jak chyba w 79r. Kto wtedy zostanie na stołku . Powtót zimy z tamtego okresu to katastrofa dla całego rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...