Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Mucha zatrudniła znajomego fryzjera. Został wicedyrektorem od sportu

Utworzony przez Tomasz, 2 lutego 2012 r. o 10:12
JP II napisał:
Sam piszesz że masz mętlik w głowie,to na co ci taki łeb. Otworzymy dekiel i najszczymy.
A (jak to piszesz)najszczymy też do dekla kaczynskiego i maciorowicza? Słyszałem, że do tego najlepszy jest harnaś z promocji.. wchodzisz w to bracie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A (jak to piszesz)najszczymy też do dekla kaczynskiego i maciorowicza? Słyszałem, że do tego najlepszy jest harnaś z promocji.. wchodzisz w to bracie?
CWELU na wolności nie masz kolegów a w necie szukasz? W porach sobie poszukaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP II napisał:
CWELU na wolności nie masz kolegów a w necie szukasz? W porach sobie poszukaj.
Przecież Ty jesteś moim najlepszym kolegą CWELU. Nerwy Ci siadają? opanowany jak wszyscy w PISie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami czytam fora, mój wniosek jest taki na SLD narzekało społeczeństwo, PIS tak samo, PO wcale nie gorzej. Dlaczego? Te same pionki nami rządzą, żyjemy w post komunie. Ta partia jest na czele, o przeniosę się do niej patrz. pewien radny Zemborzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...