Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Lubelszczyzny 2009 została Ewelina Hylińska (wideo)

Utworzony przez gdfgvdfg, 30 maja 2009 r. o 23:04
ładna, niebrzydka, głowa trochę za duża do ciałka i te usta jakieś takie..wydęte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały ten konkurs to jedna wielka porażka,karty rozdane były już dużo wcześniej,publicznośc po usłyszeniu werdyktu ostentacyjnie zaczeła opuszczać widownie,układy i układziki....tak z tego teraz bedzie słynął lublin no i oczywiście z miss-botox,która główna zaleta jest całkowity brak inteligencji werbalnej i kaczy wzrost...MASAKRA!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobna do Joli Rutowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem i uważam że decyzja słuszna była najładniejsza z towarzystwa a panny były śliczne - no prawie wszystkie część uczestników opuszczała teatr jeszcze przed końcem ale jest to typowe polskie zachowanie, wiem bo bywa, jakas taka polska chęć do zajęcia pierwszego miejsca w kolejce do szatni za wszelką cenę pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się czy ta ... bierze udzial w dwoch konkursach na raz??? spojrzcie na str miss polski- karierowiczka za wszelka cenę! trzeba ja widziec bez tapety!!!! nie wiemn jakie wy macie wyobrazenia o miss ale mouim zdaniem to powinna byc dziewczyna naturalna, ladnei wygladajaca zarowno bez m-upu jak i bez, a ona.... zreszta duzo uchybien mozna by sie tu doszukiwac- zal dziewucha z tej ...!!!!;D ale niech jej bedzie
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2009 r. o 12:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widać, tak jak pewna kandydatka na mis powiedziała, dziewczyny ani nie wyglądają ani nie są. A ta mis troszkę przyjarana na solarium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 170 a nie wydaje mi sie zeby Pani Ewelina miala 171 teraz hehe nie no rosnie w oczach jeszcze niedawno miala 170 napisane heee jak ona jest nizsza ode mnie jakies 5 cm i ciagle zawala w tych swoich szpilach 10 cm co maja nawet na konkursie od mlodych projektantek miala swoje obuwie te szpilki jak przydzielane byly dla dziewczyn buty od mlodych projektantek widocznie ich nie nalozyla bo by wyszlo ze tak naprawde ma ponizej 170 a w takich konkursach bierze sie udzial jesli dziewczyna ma minimum 170 ... wszytsko to JEDNA WIELKA USTAWKA tylko nie rozumiem czemu odrazu nie moga oglosisc jej miss Lubelszczyzny po co ta cala zabawa i po co dziewczyny inne ktore biora udzial w zgrupowaniu maja tracic czas to mial byc final miss Lubleszczyzny a jakos zadna nie zajela zaszczytnego chodzby drugiego miejsca spoza lublina tylko wygraly te co juz maja jakies doswiadczenie z konkursu regionalnego z miss lublina no wiadomo ze one umieja chodzic bo sie uczyly wczesniej pare dni a te panny spoza lublina nie mialy tej szansy porazkaaa ale powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmmmmmmm znam o wiele ladniejsze dziewczyny...., ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że należy skończyć z tymi wychudzonymi wieszakami. Standardem powinno być 100-70-100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie nagrody to nawet nie zdjełabym spodni. a co zrobią jak mają już białe zeby? zaborują im? Była miss Rachodoszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie skonczyla jak inna miss tej wioski w agencji towarzyskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna o przeciętnej urodzie i brzydkim uśmiechu. Widocznie nie było ładniejszych, ze wybrali właśnie ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie obiektywnie oceniam, że po ulicach tego miasta latają znacznie lepsze okazy Ich strata, ze nie startują. Pewnie mają ciekawsze zajęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli wybory miss wygrywa polastikowa panna z żółtymi zebami to coś jest nie tak. Ale panna Hylinska i tak ma niezla reputacje w Lublinie, i lubelskich klubach... co nijak sie ma do spelnienia warunku (na miss Polski) - nieskazitelny charakter. Nie wyobrazam sobie jak panienka lekkich obyczajów moze reprezentowac piekno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się ukryć.Wybrali najbrzydszą.Ale to już dawno się mówiło,że ona będzie miss>wiedziała do kogo należało się uśmiechać (a uśmiech ma okropny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydka jak noc, nie było nic lepszego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest normalnie tragedia... Jedna z najbrzydszych wygrała konkurs... Już wiadomo ...
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2009 r. o 12:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedziała ...
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2009 r. o 12:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby się Tobie wary nie wyciagneły jak dziewczyna poda Cię do Sądu za oszczerstwa. Prokuratura łatwo Cię odnajdzie jak otrzyma zgłoszenie. Radzę zatem zastanowić się czy jesteś w stanie udowodnić zarzuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak bulwersujesz panie PRAWNIK za 10 Zwykły straszak...... Po pierwsze panie nie tak łatwo namierzyć kogoś kto pisze na forum, a jak jedzie przez proxy to prędzej znajdą bursztynową komnatę a po drugie moja dedukcja podpowiada mi że pewnie to twoja laska, albo siostra, albo znajoma. Faktom nie zaprzeczysz, nie jest powiedziane że wygrała bo coś tam, tylko to jest bardzo prawdopodobne, a pójdź na policję to cię wyśmieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...