Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
akurat przed wyborami, przypadek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed poprzednimi wyborami, znaczy się samorządowymi było "próbne" otwarcie :-D Był lans zielonych itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie trochę nielegalnie ale już po nim można przejechać, wczoraj byłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopaczowa przyjedzie i wiecie przed terminem oddalismy ;) a moze discopolowiec Kaminski przyjedzie i zaspiewa piosenke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurra, wreszcie będzie można dojechać do Lipska! Zaraz, a co to jest Lipsko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek by nie postawił mostu, tylko pomnik, po którym nie przejechalibyście na drugi brzeg rzeki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łaski nie robią że w końcu otworzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie fajnie. Nielegalnie. Bałtów skorzysta, z Lubelszczyzny jest teraz bliziutko, można z dzieciakami wyskoczyć na chwilę. Też byłem tydzień temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga będzie zawsze do nikąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie pielgrzymki na Jasną Górę nie będą musiały przeprawiać się tratwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewno PESEL przetnie wstęgę, a potem rzuci się na kanapki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekujemy i czekamy na drugi etap albo i trzeci też ale to pewnie może potrwać szampany chłodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło by było, gdyby most otrzymał imię św. Stanisława. Święty Stanisław kojarzony jest z obydwoma brzegami. To imię lączyło by ludzi, a nie dzieliło. Bardzo proszę wziąć mój głos w tej sprawie pod uwagę.  
dziekujemy i czekamy na drugi etap albo i trzeci też ale to pewnie może potrwać szampany chłodzić
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z mosty tam z mostu się cieszę, ale bardziej z drogi do Lublina, wkońcu nietrzeba sę wlec przez te wioseczki. Medal dla Pomysłodawców i Wykonawców drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...