Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Możesz wywalczyć godziwe odszkodowanie za wypadek

Utworzony przez zniesmaczony agent ecpp, 11 września 2009 r. o 22:51 Powrót do artykułu
edi65 napisał:
Znawcy tematu i promotorzy rynku idziecie na łatwiznę.Kancelaria Prawna ma głęboko w d.....sukces klięnta, ponieważ zapłatę skasowali na wstępie od poszkodowanego. Jak również firmy sieciowe które są nastawione na komercję,gdzie klięnt jest traktowany przedmiotowo. W tym promuje ECPP ze swym w mojej ocenie niedouczonym Zarządem i Przedstawicielami. Tragedia!
ECPP nie jest żadną kancelarią prawną, kiedyś mieli tylko jednego prawnika a przedstawiali jako dział prawny, a roszczenia pisała Pani Prezes firmy, która również nie była prawnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam te wszytskie negatywne opinie. Pracowałam tam dość długo jako przedstawiciel, obsługa spraw na pozimie godnym pożałowania, nikomu nie polecam. Karmiono nas kłamstwami, ale prawda zawsze wychodzi na jaw. Odeszła od nich praktycznie cała sieć przedstawicieli. Teraz sam prezes jezdzi do klientów i okłamuje ich, ze przedstawiciele zostali wyrzuceni, tymczasem on sam siedział w pierdlu i jest anonimowym alkoholikiem... a pani prezes...cóż, brak słow!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się oszukać tej firmie!!! Tam nie ma żadnych mecenasów. Firma uzyskuje tak marne odszkodownaia, że na koszty nie wystarcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre rzeczy tu czytam, ale fakt jest taki,że akurat trafiłam do adwokata, któremu pani prezes ECPP w Starachowicch nawet nie zapłaciła honorarium za poprowadzoną sprawę...brak mi słów. W każdym bądź razie polecam usługi tego adwokata, byłam bardzo zadowolona 696 578 756.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta "firma" może tak o sobie podnieść % zapłaty za usługi od odszkodowania z 20 na 25% i machać aneksem do podpisania przed oczami........:/ ?!?!?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem osobą poważnie poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym. Mi również zamydlono oczy firmą ECPP z którą podpisałem umowę (oczywiście podczas hospitalizacji). Współpraca z firmą układała się w porządku do momentu pierwszej wypłaty przez TU. Zgodnie z umową, TU przelewało pieniążki na konto ECPP, które po odliczeniu swojej prowizji przelewało pieniądze do mnie. Proszę sobie wyobrazić, że za każdym razem (a było ich razem trzy) ECPP pobierało prowizję wyższą niż w umowie, przekraczając jednocześnie czas na przelanie pieniędzy klientowi. Toczyłem z nimi ciężkie batalie o odzyskanie pieniędzy (w 75% udało się). Miałem ich pseudo-pomagaczy serdecznie dość, kosztowali mnie poza dużą kasą zbyt wiele nerwów i wypowiedziałem umowę! Szczerze nikomu nie polecam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
recu napisał:
Witam, jestem osobą poważnie poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym. Mi również zamydlono oczy firmą ECPP z którą podpisałem umowę (oczywiście podczas hospitalizacji). Współpraca z firmą układała się w porządku do momentu pierwszej wypłaty przez TU. Zgodnie z umową, TU przelewało pieniążki na konto ECPP, które po odliczeniu swojej prowizji przelewało pieniądze do mnie. Proszę sobie wyobrazić, że za każdym razem (a było ich razem trzy) ECPP pobierało prowizję wyższą niż w umowie, przekraczając jednocześnie czas na przelanie pieniędzy klientowi. Toczyłem z nimi ciężkie batalie o odzyskanie pieniędzy (w 75% udało się). Miałem ich pseudo-pomagaczy serdecznie dość, kosztowali mnie poza dużą kasą zbyt wiele nerwów i wypowiedziałem umowę! Szczerze nikomu nie polecam !!!
jaki miałeś na umowie % a jaki na samym końcu... dla nich...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona1 napisał:
czy ta "firma" może tak o sobie podnieść % zapłaty za usługi od odszkodowania z 20 na 25% i machać aneksem do podpisania przed oczami........:/ ?!?!?!!
Hehe, to są właśnie ich normalne praktyki... Ja po prostu nie podpisałem aneksu jak chcieli mnie jeszcze bardziej wykorzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz słyszę, żeby jakakolwiek inna firma /oczywiśce oprócz ecpp/ podnosiła już po podpisaniu umowy % wynagrodzenia, ale w tej firmie nawet mnie to nie dziwi. Pracowałam tam, ale dosyć dawno i bardzo krótko. Bardzo się cieszę, że rozwiązałam w porę umowę, nie zaczynając właściwie jeszcze pracować na dobre. Ale szczerze współczuję wszystkim klientom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz słyszę, żeby jakakolwiek inna firma /oczywiśce oprócz ecpp/ podnosiła już po podpisaniu umowy % wynagrodzenia, ale w tej firmie nawet mnie to nie dziwi. Pracowałam tam, ale dosyć dawno i bardzo krótko. Bardzo się cieszę, że rozwiązałam w porę umowę, nie zaczynając właściwie jeszcze pracować na dobre. Ale szczerze współczuję wszystkim klientom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
recu napisał:
Witam, jestem osobą poważnie poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym. Mi również zamydlono oczy firmą ECPP z którą podpisałem umowę (oczywiście podczas hospitalizacji). Współpraca z firmą układała się w porządku do momentu pierwszej wypłaty przez TU. Zgodnie z umową, TU przelewało pieniążki na konto ECPP, które po odliczeniu swojej prowizji przelewało pieniądze do mnie. Proszę sobie wyobrazić, że za każdym razem (a było ich razem trzy) ECPP pobierało prowizję wyższą niż w umowie, przekraczając jednocześnie czas na przelanie pieniędzy klientowi. Toczyłem z nimi ciężkie batalie o odzyskanie pieniędzy (w 75% udało się). Miałem ich pseudo-pomagaczy serdecznie dość, kosztowali mnie poza dużą kasą zbyt wiele nerwów i wypowiedziałem umowę! Szczerze nikomu nie polecam !!!
skorzystaj z porady w ostrowcu. www.odszkodowania.ostrowiec.pl , super obsługa, a najważniejsze, że wiarygodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ufajcie ecpp... nie jasne warunki umów, wszystko pięknie, ładnie i miło tylko na początku..., BEZNADZIEJA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
skorzystaj z porady w ostrowcu. www.odszkodowania.ostrowiec.pl , super obsługa, a najważniejsze, że wiarygodna.
Dzięki za podpowiedź. Tak się właśnie składa, że jestem na etapie poszukiwań sprawdzonej i przede wszystkim uczciwej firmy/kancelarii, która zajmie się sprawą mojego odszkodowania. ECPP jeszcze raz odradzam (dla jasności wątku) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Witam, chyba mogę pomóc, korzystałam z pomocy Pani z Ostrowca pracuje dla Kancelarii Teodorowski & Wojtaszak w Krakowie, gdzieś zginął mi telefon, ale podaję e-maila.: biuro@odszkodowania.ostrowiec.pl
Kolejny planat i naganiacz - wsadz swój adres wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony agent ecpp napisał:
Piszecie o Europejskim Centrum Pomocy Poszkodowanym w Starachowicach, najpierw powinniście sprawdzić kto pracuje w tej firmie, czy jest to firma godna uwagi. Jednym z pracowników z wyższego szczebla jest . Pracowałem w ecpp-tragedia!
Ale się namieszało - agenci ecpp moga odeeeeetchnąć, śledzczy ecpp co kontrolował agentów, sam ma postawione zarzuty za Olewnika i kogo teraz prezeska wyśle za agentami - chyba sama lub swego zastepcę K. A szkoda biro doradcze VOX trzeba zamknąć, bo jeśli dojdzie do skazania , a na to wygląda to nie mozna już prowadzić odszkodowań , osoby prawomocnie skazane nie mogą być strona w umowach cywlino-prawnych, biedni klienci co mają umowy z tym biurem . i kto teraz ich przejmie ajajaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony agent ecpp napisał:
Piszecie o Europejskim Centrum Pomocy Poszkodowanym w Starachowicach, najpierw powinniście sprawdzić kto pracuje w tej firmie, czy jest to firma godna uwagi. Jednym z pracowników z wyższego szczebla jest . Pracowałem w ecpp-tragedia!
A A chodzi o RM - prokuratura wysłała juz akt oskarżenia do sądu , podało Radio Zet 20.12.2012r ciekawe chyba już koniec z odszkodowaniami , a prokuratorem z tej sprawy nic nie będzie bo wobec nich sie przedawniły zarzuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
Wszystko to prawda, mało tego że szefowa firmy ECPP nie zapłaciła wielu agentom za wykonaną pracę to jeszcze nasyłała na nich swojego pracownika,/ sprawa Krzysztofa Olewnika/ który podawał się za rodzinę osoby poszkodowanej/ rozmowy z nim były nagrywane na życzenie szefowej ECPP. I ta osoba jest teraz Prezesem Polskiej Izby Odszkodowań? co za żenada. Bardzo chciałbym się skontaktować z osobami, które pracowały dla ECPP i zostały zrobione w konia.
Bardzo smutne rzeczy zostały tu opisane. Ale rozumiem rozgoryczenie tych osób. Doskonale znam sytuacje w wielu firmach odszkodowawczych i nie będę się wypowiadał w tej kwestii. Natomiast dla uczciwych i rzetelnych byłych agentów ecpp, którzy chcieli pracować i pomagać poszkodowanym mam ofertę - Jako reprezentant Votum SA - pierwszej w Europie firmy prawniczej - odszkodowawczej , która zadebiutowała na parkiecie giełdowym , firmy która jest korporacją międzynarodową , posiadającą własną kancelarię prawną , własną placówkę rehabilitacyjną - jedyna tego typu w Polsce i własną fundację , oferujemy wszystkim uczciwym osobom współpracę . Oferujemy bezpłatne profesjonalne szkolenia z zakresu prawa cywilnego , karnego i administracyjnego ( zakónczone egzaminami ) , możliwości rozwoju kariery zawodowej , bezpieczeństwo i stabilizację finansową, awanse zawodowe, samochód służbowy, szacunek dla każdego przedstawiciela , przynależność do Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych.(PIDIPO ) Nasze wymagania to przede wszystkim : niekaralność, wiek od 25 lat, prawo jazdy , komunikatywność i zasady etyczne niezbędne do wykonywania tego rodzaju pracy , wykształcenie minium średnie, mile widzialne osoby z wyższym wykształceniem, osoby z inicjatywą społeczną , praca główna lub dodatkowa, osoby fizyczne i osoby prowadzące własną działaność gospodarczą. Przedstawiając ofertę wskazuje , iż sam jestem czynnym managerem w zakresie zawodowym. Votum SA pomogła ponad 100 tys poszkodowanym i dla nich uzyskała ponad 750 000 000 zł odszkodowań, a jej najważniejszą zaletą jest fakt iż nie doszło w niej do jakichkolwiek podziałów wewnętrznych, jest stabilnym podmiotem posiadającym swoje zależne spółki za granicą kraju. Jest niekwestionowanym liderem branży odszkodowawczej , ponad 5 tys przeprowadzonych postępowań sądowych , żadna nie przegrana . Jeśli spełniasz warunki zapraszam do naszego zespołu. Osoby z województwa : świętokrzyskiego, mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego , podkarpackiego, łódzkiego. Aplikacje proszę przesyłać tylko na adres mailowy , dopiskiem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą: wladyslaw.biskup@votum-sa.pl www.votum-sa.pl Władysław Biskup Kierownik Regionalny Votum SA Specjalista d/s Odszkodowań Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już wcześniej zamieszczałem , na forum ecpp - w zakresie umieszczonego reportażu tv Polsat w zakresie śmierci p. Zawadowicz ponownie informuję , iż w sprawie tego zdarzenia komunikacyjnego , ECPP sp. z.oo nie prowadzi żadnego postępowania na rzecz rodziny poszkodowanej. ECPP po reportażu w tv na zapytanie męża poszkodowanej poinformowała , że już się nie zajmuje tym tematem z powodu nie możności uzyskania roszczenia . W związku z faktem tylko medialnego szumu , mąż poszkodowanej zwrócił się do mnie osobiście w sprawie pomocy związanej z tym wypadkiem. Umowa i wszelkie pełnomocnictwa dla ECPP zostały wypowiedziane a sprawą już od dłuższego czasu zajmuje się Votum SA. Osobiście p. Zawadowicz podpisał ze mną umowę w imieniu Votum SA na prowadzenie przedmiotowego postępowania , które prowadzi Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy - sp. komandytowa powołana przez Votum S.A. Nie jest zatem uprawnione , by ECPP powoływała się na ten konkretny przypadek pomocy , wzywam więc Zarząd ECPP do zaprzestania jakiegokolwiek powoływania się na przedmiotowy reportaż mający wskazywać skuteczność ECPP , w sytuacji , gdy ECPP jako podmiot nie uzyskał żadnego efektu w tym zakresie . Władysław Biskup Kierownik Regionalny Votum SA Specjalista d/s Odszkodowań Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
Wszystko to prawda, mało tego że szefowa firmy ECPP nie zapłaciła wielu agentom za wykonaną pracę to jeszcze nasyłała na nich swojego pracownika,/ sprawa Krzysztofa Olewnika/ który podawał się za rodzinę osoby poszkodowanej/ rozmowy z nim były nagrywane na życzenie szefowej ECPP. I ta osoba jest teraz Prezesem Polskiej Izby Odszkodowań? co za żenada. Bardzo chciałbym się skontaktować z osobami, które pracowały dla ECPP i zostały zrobione w konia.
Art. 218 kk reguluje stosunki pracy również w zakresie wynagrodzenia agenta i jest ścigane z tzw. urzędu. Wystarczy złożyć zawiadomienie do prokuratury o zaleganiu z wypłaceniem wynagrodzenia i prokurator wszczyna w tej sprawie postępowanie ( szkoda powyżej 250 zł a więc stanowi przestępstwo przeciwko prawom osob wykonującym pracę zarobkową ) i sprawa rozwiązana. W razie potwierdzenia tego przestępstwa prokuratura zabezpiecza majątek firmy w przypadku jeżeli dotyczy to wielu osób - procedury są określone . Informacja z 14.01.2013 r. Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych : Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi poinformowała o aresztowaniu podejrzanego o oszustwo Prezesa firmy odszkodowawczej z Łodzi podejrzanego o przywłaszczenie co najmniej 807 tys zł na szkodę 65 mieszkańców Polski , podejrzewa się , że poszkodowanych może być ok. 300 osób co może wskazać , iż prezes firmy mogł przywłaszczyć w sumie 2 mln zł. Dotyczy to prezesa Unijnego Centrum Odszkodowawczego z Łodzi. Informacja za komunikatem PIDiPO. ( za Gazetą Ubezpieczeniową ) Poszkodowani powinni się teraz dobrze zastanowić , jakiej firmie powierzyć sprawę swojego odszkodowania , czy powierzając za 10 czy 15 % prowizji będą mieli gwarancję otrzymania wypłaconego przez Zakład Ubezpieczeń odszkodowania. Firmy wpisane do eweidencji działalności gospodarczej , czy spółki cywilne a także spółki z oo, jest najłatwiej założyć i zlikwidować z dnia na dzień. Oczywiście wśród wspomnianych podmiotów są i uczciwe firmy , ale ta forma prowadzenia firmy nie wymaga stosunkowej trudności w jej likwidacji . Natomiast podmioty typu spółki akcyjnej , nie da się z dnia na dzień zlikwidować, gdyż sa tu stosowane inne procedury. Bez względu na formę działalności - każdy poszkodowany musi sam zastanowić się komu powierzyć sprawę swojego odszkodowania , a więc swoich pieniędzy , by nie zostać poszkodowanym przez firmę , która to obiecała mu pomóc. PIDiPO podejmuje działania do uregulowania rynku odszkodowawczego , by osoby przypadkowe, nie rokujące zaufania w tej branży nie reperezentowały podmiotu odszkodowania. Władysław Biskup Kierownik regionalny Votum SA Specjalista d/s Odszkodowań PIDiPO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana Władysława: PIsze Pan o wiedzy, doświadczeniu, kompetencjach o tym, że jest Pan Menagerem, więc mam do Pania kilka pytań: 1. jakie ma Pan wykształcenie kierunkowe 2. jakie kursy szkolenia zwiazane z odszkodowaniami Pan przeszedł Pytania o tyle wg mnie zasadne, że na stronach PIDiPO którego członkostwem się Pan szczycie jest wskazane, że zajmuje się Pan artykułami wędkarskimi, co niekoniecznie związane jest z odszkodowaniami . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...