Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK > Nowy cennik biletów

Utworzony przez Piotr, 28 września 2007 r. o 11:24
Lublin to dziwne miasto. Nie wiem czy wiecie, co to jest bilet gminny, normalny, ulgowy itp. Nie jest to takie oczywiste jak by sie na pierwszy rzut oka wydaje. Sprawdzcie to na stronie MPK cennik biletów -dżundla--napewno zrozumiecie o czym piszę. A czym "różni się" się doktorant (może mieć np. od lat 24 do 100) od innych osób również pracujących i uczących się (podnoszących swoje kwalifikacje). Lublin to dziwne miasto...Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to jest zdecydowana przesada z tym podnoszeniem cen !!! Lublin jest stosunkowo biednym miastem a są tylko same podwyżki. No dobra- studenci oszczędzą 10 gr na przejazdach w jedną stronę. A co z uczniami ? Nie dosyć że bilety i tak kosztowały więcej niż w dużych miastach typu Warszawa czy Kraków to jeszcze kolejne podwyżki !!! Wg mnie mpk powinno w lublinie zbankrutować a jej miejsce zająć komunikacja prywatna !!! Jazda prywatnymi w tych czasach zdecydowanie sie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chyba chore, że student jedzie za 90 gr a pięcioletnie dziecko do przedszkola za 1,40!!!!! Wożę dziecko codziennie i mocno odczuwam ceny tych "ulgowych"biletów, a mają jeszcze zdrożeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...