Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha po angielsku zachwala Polskę w CNN (wideo)

Utworzony przez tum łoroł, 31 maja 2012 r. o 15:06
Ajm sory, łot szi wydukała???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkiem nieżle sobie poradziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam osobiście pani minister, ale z tego co słyszałem od przyjaciół studiujących swojego czasu z Joanna Mucha, zawsze była poczytywana jako osoba zdolna i kreatywna. Natomiast nieprzyjazne pod Jej adresem uwagi są, śmiem domniemywać,wypisywane i głoszone jedynie przez zakompleksione i pozbawione barwnej osobowości małe istotki ludzkie niczego sobą nie reprezentujące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tum łoroł napisał:
Ajm sory, łot szi wydukała???
Madziu ty byś nic nie wydukała..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałem,że są muchy bzyczące po angielsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba. napisał:
Nie znam osobiście pani minister, ale z tego co słyszałem od przyjaciół studiujących swojego czasu z Joanna Mucha, zawsze była poczytywana jako osoba zdolna i kreatywna. Natomiast nieprzyjazne pod Jej adresem uwagi są, śmiem domniemywać,wypisywane i głoszone jedynie przez zakompleksione i pozbawione barwnej osobowości małe istotki ludzkie niczego sobą nie reprezentujące!
Prawdopodobnie nie pomyslales, ze wiekszosc naszych rodakow z kompleksami trafia szlag z powodu pojscia pani Joanny w "ministry". Bo jakze tak byc moze,iz ja wciaz jestem podrzednym urzedniczyna bez znaczenia, nie wspominajac o znajomosci j.obcych,a ona wspiela sie tak wysoko! Tak durnie, bo nalezy wciaz i nieustannie doksztalca sie, poznawac swiat i rzadzace nim mechanizmy. A wiec pracowitosc, wyksztalcenie, jezyki obce i samozaparcie w darzeniu do celu! Recepta na sukces, o ktorym wiekszosc nieudacznikow moze tylko marzyc....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na początku Mócha mówi, że Platini siadł. No wyraźnie mówi 'he sat'. na dalszą część szkoda czasu. bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy w polityce powinni władać angielskim. W końcu za stanowiska tak dobrze płatne i reprezentujące Polskę w świecie (jesteśmy w końcu w Unii, gdzie ANG to język urzędowy) powinno się odpowiadać osobiście, także poprzez umiejętność porozumiewania się w tym ogólnoeuropejskim języku. Nie znac angielskiego w dzisiejszym świecie (bądź nawet nie próbować się uczyć) to obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla PiSiorów i tak o niebo lepsza była minister Jakubiakowa w gumiakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miruś napisał:
Dla PiSiorów i tak o niebo lepsza była minister Jakubiakowa w gumiakach
moze w gumiakach i bez jenzyka obcego, ale uczciwa i rossadna. ta kobieta byla i jest prawdziwa polka o ktorej nie ma potrzeby sie wstydzic to tylko pomatoly szpanuja ze ich gdzies za granica rozumia, rozumiec to my musimy bo za nasze pieniadze sie edukacja zajela i za nasze teraz zyje jak w masle a nie wiem czy inni maja tak dobrze wszyscy mamy takie same zolondki i chcemy tez napelniac je do syta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miruś napisał:
Dla PiSiorów i tak o niebo lepsza była minister Jakubiakowa w gumiakach
JUDE ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, mówi płynnie, ale z dużą ilością błędów i drewniana wymową, więc zbastujcie z tym i zachwytami. Z drugiej strony życzyłabym sobie, żeby każdy polski polityk był w stanie posługiwać się angielskim chociaż w takim stopniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...