Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy postrzelony w nogę na polowaniu. Nie żyje

Utworzony przez Guest, 9 listopada 2015 o 09:09 Powrót do artykułu
zabijał dla przyjemności, więc sorry ale wcale mi kogoś takiego nie szkoda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To sobie postrzelał
0
Nosił wilk razy kilka...wynieśli i wilka.
0
Zwierzyna, mysliwy - nigdy nie do końca wiadomo, kto jest kto??    
0
niósł wilka razy kilka... ponieśli i wilka - tylko homo sapiens zabija bez potrzeby zaspokojenia głodu pokarmowego
0
Zdelegalizować łowiectwo. Ile już było wypadków z bronią...
0
zabijał dla przyjemności, więc sorry ale wcale mi kogoś takiego nie szkoda
idiota
0
Człowieka zawsze szkoda. Ale nie żałuję pijanych kierowców, myśliwych, żołnierzy zawodowych, gangsterów.
0
Idiotą to był ten myśliwy, nie mial jak spędzać wolnego czasu tylko zabijać od tak po prostu, to spotkało go to co trzeba i tyle w tym temacie
0
Dyniska leżą w gminie Ulhówek, a nie Łaszczów
0
Idiotą to był ten myśliwy, nie mial jak spędzać wolnego czasu tylko zabijać od tak po prostu, to spotkało go to co trzeba i tyle w tym temacie
popieram
0
Zające i inne dzikie zwierzaki się cieszą.
0
Ch. W. D. P. Krytykom lowiectwa. Nie macie kompletnie pojęcia co myśliwi robią. Dla was to mordowanie. Pomijam już, ze humanitarne, szybkie i sprawne. Kiedy wilk wpier... Zająca to luz, nawet jeśli robi to na żywo, po jednej łapie. Myśliwi robią tez dobra robotę: dokarmiaja, zapobiegają wyginieciu danego gatunku (hodowla), eliminują sztuki chore, bądź zagrażające pozostałym z populacji... Stała się niewątpliwie tragedia. Zginął czyjś mąż, ojciec... Moze trochę wyobraźni na przyszłość, bo mieszacie z błotem człowieka, którego nie znacie.
0
Guest jestes debilem!!!
0
humanitarne mordowanie. pogięło cię całkowicie
0
.
0
Poczuł to co czuje mordowana przez myślwych zwierzyna :) DARZ BÓR ! Ps. Myślstwo to nie jest żaden sport ! To forma sadyzmu, bo myśliwi czerpią satysfakcję z zabijania :(
0
Nosił wilk razy kilka... Nie chcę wyjść na osobę bezduszną ale nie czuję żalu.
0
Pan Bóg" nie rychliwy ale sprawiedliwy". Polował i zabijał zwierzęta to i sam został upolowany i skończył jak ustrzelone zwierzę. :D  Pozdrawiam "  Darz Bór "
0
Mam nadzieję, że PIS zakarze polowań i zdelegalizuje koła łowieckie. Odstrzał zwierzyny tylko wyłącznie w szczególnych wypadkach (zwierzę chore, zagrażające ludziom) i tylko wyłącznie przez zawodowych leśników, ewentualnie weterynarzy!!! Zmieniając temat. Wyrazy współczucia dla rodziny...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: