Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Air Show w Radomiu rozbił się białoruski samolot SU-27. Piloci nie żyją

Utworzony przez KOPIKO, 30 sierpnia 2009 r. o 14:20
Cóż za tragedia....bardzo współczuje najbliższym ofiar!!!Powinniśmy ich śmmierć uszanować minutą ciszy.....każdy w swoim domu ....przerażające!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piloci byli doświadczeni, główny pilot miał 20 letni staż i ponad 2000 godzin wylatanych na tej maszynie. Trudno mówić o przyczynach, wyjaśni to komisja. Manewr rzeczywiście nie był łatwy ale załoga tego Flankera miała go opanowanego do perfekcji. Na treningach wszystko było ok. Dziwnym jest że sie na wywalili jak już wiedzieli że nie wyciągną maszyny. Fotel w tym samolocie jest naprawdę udanym fotelem, trzeba pamiętać że 7 lat temu pilocie takiej samej maszyny katapultowali sie praktycznie w momencie zetknięcia z ziemią, wyszli z tego cało, więc defakto ci dwaj piloci też mieli duże szanse. Czego nie podjeli takiej decyzji, to już sam bóg wie i żadna komisja tego nie wyjaśni. Proponował bym sie wstrzymać z zbędnymi spekulacjami do czasu oficjalnego wyjaśnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim Zdaniem Pokazy Air show powinny już nie być ponieważ juz drugi raz 2 pilotów zgineło tak samo jak 2 lata temu... to jest moje Zdanie ale to nie ode mnie zależy Szkoda mi Tych pilotów [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hwdp - chwała dzielnym pilotom jak to mówił generał - są granice których przekroczyć nje wolno w radomiu już dawno zostały przekroczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hwdp - chwała dzielnym pilotom jak to mówił generał - są granice których przekroczyć nje wolno w radomiu już dawno zostały przekroczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co powiem tak kolego to że samolot rozbije się raz na 2 lata to nie znaczy że pokazy na zawsze zostaną odwołane w ciągu dnia więcej ludzi na drogach umiera nisz w katastrofach lotniczych jak masz takie zdanie to sprzedaj samochód a najlepiej nie wychodź z domu. A ty wcale nie lepszy nie słuchaj tego co mówią i piszą pomyśl czasem sam i oglądnij filmu akrobacyjne samolotu Su-27 i czy nadal będziesz w przekonaniu że przekroczył granice pilot on jak by chciał to by nic nikomu się nie stało tylko by w domach dachu i okien nie było. Nie mówcie że pilot popełnił błąd bo dzięki niemu żyje parę polskich rodzin. Dla tego dziękuje im za to z całego serca BOHATERZY LOTNICTWA. POMYŚL ONI TEŻ MIELI RODZINĘ DZIECI A JEDNAK POŚWIĘCILI SIĘ DLA NAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renji tylko w tedy zgineło 83 osoby a 200 było rannych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYLI BOHATEROWIE A WASZE KOMENTARZE TO WIELKIE GU.....O !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego sie nie katapultowali ???!!!:-(. [*]. Wyrazy wspolczucia dla ich rodzin.
Z wszystkich katastrof jakie widziałem z udziałem Mig-ów i Su ( na 2 byłem osobiście ) to piloci z krajów ex radzieckich do samego końca pozostawali w maszynach , przykład Paryż z 1989 r pionowo w dół 30 m nad ziemią , a w 2002 roku to ,,opuścili '' su-27 gdy samolot nie miał już lewego skrzydła i tarł silnikami o ziemię które już stały w ogniu dobre 30metrów , a teraz odsiadują długo letnie wyroki gdzies w łagrach na Syberii -żenada . Po prostu ratują maszynę do końca a siedzą na K-36 d 0/0 ( obecnie w udoskonalonej wersji ) na najlepszym fotelu wyrzucanym na świecie . Z tego co mówił naoczny świadek Su tak że tylną częścią tarł już o ziemię i nagle dziób uderzył w dół i nastąpiła eksplozja , pewnie gdyby nie to to piloci katapultowali by się w ostatniej chwili .... Szacunek pilotom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorganizujmy Air Show już za rok! Podpisz się pod listą osób: Lista . Jeśli do tej pory nie byłes fanem Air Show to po obejrzeniu TYCH filmów na pewno nim zostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było straszne ( ######www.youtube.com/watch?v=RoZlokktlP8 ######www.youtube.com/watch?v=RoZlokktlP8 ######www.youtube.com/watch?v=RoZlokktlP8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...