Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez monika, 22 sierpnia 2010 r. o 22:36
Puchalski przereklamowany rankingiem z 2009 roku,tylko AUTO IGA to klasa sama w sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urban napisał:
Puchalski przereklamowany rankingiem z 2009 roku,tylko AUTO IGA to klasa sama w sobie.
Dokładnie też mi tak się wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urban napisał:
Puchalski przereklamowany rankingiem z 2009 roku,tylko AUTO IGA to klasa sama w sobie.
Dokładnie też mi tak się wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puchalskie troche cienkie się robią w szkoleniu.Poszli na ilość .Tylko Auto IGA reszta firm to dno!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wypowiedzi kursantów (instruktorów) to widzę jedynie pseudo reklamę własnych firm i zero rzetelnej oceny jak ktoś jest tępy to i interwencja boska nie pomorze o firmie T Puchalski złego słowa nie mogę powiedzieć ludzie mili rzetelni i zaangażowani w pracę fajne wykłady. Moim zdaniem większość postów wypisuje konkurencja która zazdrości popularności. Jeździłem mikrą fiatem i wielkich różnic nie odczułem , mikra wydaje mi się nawet żywsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
Jak czytam wypowiedzi kursantów (instruktorów) to widzę jedynie pseudo reklamę własnych firm i zero rzetelnej oceny jak ktoś jest tępy to i interwencja boska nie pomorze o firmie T Puchalski złego słowa nie mogę powiedzieć ludzie mili rzetelni i zaangażowani w pracę fajne wykłady. Moim zdaniem większość postów wypisuje konkurencja która zazdrości popularności. Jeździłem mikrą fiatem i wielkich różnic nie odczułem , mikra wydaje mi się nawet żywsza.
odp:coś mi się wydaje ,że instruktorem Puchalskiego jesteś.Z tego co mi mówił instuktor (ale pewnie inny) nie ma problemu z przystosowaniem się z Punta na Micrę,ale odwrotnie z Micry na Punto to już tzw.droga krzyżowa i ludzie na egzaminach padają jak muchy w smole. Pewnie 2-3 godz.jazdy Micrą nikomu nie zaszkodzą,bo ludzie nie załapią przyzwyczajeń z tego auta,ale już więcej to zaczynają się problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kumak napisał:
odp:coś mi się wydaje ,że instruktorem Puchalskiego jesteś.Z tego co mi mówił instuktor (ale pewnie inny) nie ma problemu z przystosowaniem się z Punta na Micrę,ale odwrotnie z Micry na Punto to już tzw.droga krzyżowa i ludzie na egzaminach padają jak muchy w smole. Pewnie 2-3 godz.jazdy Micrą nikomu nie zaszkodzą,bo ludzie nie załapią przyzwyczajeń z tego auta,ale już więcej to zaczynają się problemy.
Mi się lepiej Micrą jeździło,szkoda,że nie ma ich na egzaminie.Przejeździłem 16 godz.Micrą i faktycznie nabyte umiejętności nie przełożyły się na to czym trzeba było się wykazać na Punto Grande.Musiałem dokupować jazdy ,w sumie prawie 10h - tak więc finansowo nieco "umoczyłem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadzam się z opiniami, wszystko zależy od podejścia i zaangażowania kursanta, jak ktoś chce to i z pierwszym razem zda, ja jestem po AutoIdze i jestem zadowolona zarówno z wykładanej teorii jak i instruktora, instruktor z doświadczeniem, mający podejście do kursantów, nie krzyczy, współpraca układała się dobrze, polecam pana Wojtka M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kumak napisał:
odp:coś mi się wydaje ,że instruktorem Puchalskiego jesteś.Z tego co mi mówił instuktor (ale pewnie inny) nie ma problemu z przystosowaniem się z Punta na Micrę,ale odwrotnie z Micry na Punto to już tzw.droga krzyżowa i ludzie na egzaminach padają jak muchy w smole. Pewnie 2-3 godz.jazdy Micrą nikomu nie zaszkodzą,bo ludzie nie załapią przyzwyczajeń z tego auta,ale już więcej to zaczynają się problemy.
raczej instruktorem nie jestem chyba że można nim zostać w wieku 18 lat dla mnie na przykład różnicy wielkiej niema, jazda Micrą cz Punto jak się zestresujesz to na egzaminie jak byś miał i 200 kucyków pod maską będziesz się wlekł wszystko zależy od osoby która zdaję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe dziadostwo... szkoły które nie mają kogo szkolić oczerniają innych lub sami wypisują sobie komentarze. Prawda jest tak że w Białej są 3-4 dobre szkoły. Ranking najlepszych OSK mówi sam za siebie. Nie każdy zdaje za 1 razem... a te najgorsze szkoły przyciągają ludzi pseudo reklamą lub niską ceną. Ja wybierając szkołe przejżałem ranking, bo opinie tutaj są guzik warte... człowiek dostaje to za co zapłaci... tak jaz z chińskimi podróbkami. Tanio nie równe jest dobrze..... Szkół z poza dziesiątki lepiej nie wybierać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam wszystkim szkole Puchalskiego naprawde dobra szkola profesionalne podejscie mili instruktorzy i bardzo cierpliwi-szczegolnie P.Ernest zdalam za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
a ja polecam wszystkim szkole Puchalskiego naprawde dobra szkola profesionalne podejscie mili instruktorzy i bardzo cierpliwi-szczegolnie P.Ernest zdalam za pierwszym razem
To miałaś ogromne szczęście bo jakoś cienko im w ostatnim rankingu poszło ,zaledwie 42 miejsce i 29,7% zdawalności. Ale nie przejmuj się - ja skuszona ceną kursu jestem w szkole co ma 27,7% nie podaję co to za firma bo mi wstyd ,że wdepnęłam w g........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
nie zgadzam się z opiniami, wszystko zależy od podejścia i zaangażowania kursanta, jak ktoś chce to i z pierwszym razem zda, ja jestem po AutoIdze i jestem zadowolona zarówno z wykładanej teorii jak i instruktora, instruktor z doświadczeniem, mający podejście do kursantów, nie krzyczy, współpraca układała się dobrze, polecam pana Wojtka M.
Wojtek to owszem miły gość,ale patrzy tylko w jaki sposób kasę wyrwać - szkolenie obchodzi go tytlko jak bierze kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były kursant WOJTKA napisał:
Wojtek to owszem miły gość,ale patrzy tylko w jaki sposób kasę wyrwać - szkolenie obchodzi go tytlko jak bierze kasę
miałem na myśli Wojtka nie na "M" tylko jakoś na "P" chyba Prymus - było to ze 2 tata wstecz i wyleciało z głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko auto iga trzyma fason i dobry poziom szkolenia - muszę kupić Słowo Podlasia i potwierdzić moje przeczucia ,że mieszczą się w czołówce albi i pierwsze mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renia napisał:
To miałaś ogromne szczęście bo jakoś cienko im w ostatnim rankingu poszło ,zaledwie 42 miejsce i 29,7% zdawalności. Ale nie przejmuj się - ja skuszona ceną kursu jestem w szkole co ma 27,7% nie podaję co to za firma bo mi wstyd ,że wdepnęłam w g........
powiem ci ze jednak wybor szkoly jest najwazniejszy od tego zalezy egzamin i zmien szkole nie warto tam byc . i tak bardzo nie wierz rankingom bo nikt oprocz naszej gazety tego nie potwierdzil :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Internauto dobrze się określiłeś "kokon"- to larwa, która się jeszcze nie wykluła. Auto Iga będzie pierwsza lub w czołówce jeżeli ranking obrócisz "do góry nogami". Nie kupuj Słowa Podlasia bo szkoda twoich 2.50 PLN . Auto Iga zajęła 49 miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoły które wychwalacje w Rankingu OSK Słowa Podlasia są na samym końcu. Wniosek nasówa się jeden: Sami piszą sobie pochlebne opinie. Obłuda na całego... bo znalazłam w necie ranking ze Słowa i te szkoły są poza pierwszą 40, a gdzie dopiero o pierwszej 10 mówić... Chyba to o czymś świadczy... ja nie będę ryzykować i eksperymentować ze szkoleniem kika złotych tańszym w OSK z końca rankingu bo mi poprawki i dodatkowe jazdy cenę nabiją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urban napisał:
Puchalski przereklamowany rankingiem z 2009 roku,tylko AUTO IGA to klasa sama w sobie.
Masz rację Pownni jednak zmienić baner na "Mówią, że najgorsza szkoła jazdy, przyjdź przekonaj się sam" jak koleżanka powyżej 49 miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maskra ten ranking... wychodzi na to, że w Białej są 2-3 furmy gdzie warto zrobić prawo jazdy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...