Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Namysłów: Uciekał przed policją 170 km/h. Popełnił 53 wykroczenia

Utworzony przez kolka, 4 marca 2011 o 14:28
Nie rozumiem ...to znaczy że 17-to latek już miał prawo jazdy ? 17 lat- jakim cudem...a nawet zdążył je utracić ? Dzisiaj zdaje się trzeba mieć 18 lat aby uzyskać prawko typu "B" ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kubica??? pewnie spierdzielił ze szpitalka we włoszech fiatem
0
kolka napisał:
Nie rozumiem ...to znaczy że 17-to latek już miał prawo jazdy ? 17 lat- jakim cudem...a nawet zdążył je utracić ? Dzisiaj zdaje się trzeba mieć 18 lat aby uzyskać prawko typu "B" ?
te kolka skocz na bolka
0
need fof speed most wanted
0
I jaka kara powinna być zastosowana wobec takiego gówniarza,przygłupa który wielokrotnie mógł kogoś zabić ? Od razu powinien pójść za kraty ! A będzie kolejny mandacik sracik i coś w zawieszeniu !
0
Aha za zakaz prowadzenia pojazdów ? A za to, że prawie wjechał na czołowe to nic nie dostanie, tylko te 1000zł za wymuszenie... Ja bym go do kamieniołomów wrzucił na rok + 20.000zł kary.
0
No bo mógł jechać wcześniej np po pijaku samochodem, jak miał 16 lat, i dali mu zakaz prowadzenia na 3 lata i ot cała przyczyna : )
0
widać małolat sporo siedział przy gta i nfs, a to wyjście na czołowe z ciężarówką dla mnie hardcore last level.
0
Nie tak nie może być. Ile on spowodował zagrożeń. Wyprzedzanie na tym łuku to tragedia, on juz ma zarejestrowane miejsce u pana boga za kółkiem.
0
A policja sama stwarzała zagrożenie, nie mniejsze niż sam "pirat"
0
Policja wieksze zagrozenie stwarzala niz ten małolacik. Mogli go nie gonic to by spokojnie wrocil do domu i nie bylo by aferyyy. Poprostu polskie Państwo nie potrafi sobie poradzić z ludzmi majacymi zakaz prowadzenia. Powinni zabrać samochód i po klopocie, wtedy napewno kazdy by sie zastanowil 5 razy zanim by wsiadł za kolko np. po pijaku. No ale mamy co mamy.
0
takiemu samochodu nie powinni dać prowadzić. co macie do policji?? jakby nie jechał to by go nie gonili. proste...
0
Takimi artykułami ośmieszacie policję- czyli wybrańców spośród grona nieudaczników! Policja ma super autka a tu gówniarz byle jakim wozem ucieka i kpi sobie z niedojdów!
0
Tomasz napisał:
Takimi artykułami ośmieszacie policję- czyli wybrańców spośród grona nieudaczników! Policja ma super autka a tu gówniarz byle jakim wozem ucieka i kpi sobie z niedojdów!
Ale KOZAK krecil nimi jak BARANAMI.
0
pod koniec filmiku ta jest wyrazne widoczne dachowanie radiowozu
0
Wyrazy najwyższego uznania dla uciekiniera - dawno nie widziałem tak efektownej jazdy!
0
17-latek to nie mężczyzna, tylko gówniarz!!!
0
Na koncu sie okaze, ze to syn ktoregos komendanta i po sprawie.Szkoda sie podniecac.
0
Dobrze temu chujowi.... mniej wariatów chociaż jednego głupka mnie !
0
nie żaden syn komendanta tylko zajebisty chłopak ;* . nie znam lepszego kierowcy od niego.. wiele razy miałam okazje się z nim przejechać i było suuper zawsze duuzo adrenaliny .. .. nie jeden chciałby taak umieć .. tylko że się boiii ; D ;* Maarcineek ;*
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: