Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nasz Dziennik": Rosjanie sprawdzali komórkę prezydenta Kaczyńskiego

Utworzony przez zgredek, 5 maja 2012 r. o 10:50
Bardzo to jest interesujące, baaaardzo. News roku conajmniej. Tak mnie to obchodzi że ktoś dzwonił z kaczofonu, jak życie seksualne Papuasów w porze deszczowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze CZERWONE-KONFIDENCKIE-PACHOŁKI MOSKWY,pewnie znowu o niczym nie wiedziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgredek napisał:
Bardzo to jest interesujące, baaaardzo. News roku conajmniej. Tak mnie to obchodzi że ktoś dzwonił z kaczofonu, jak życie seksualne Papuasów w porze deszczowej.
To się nie dziw, że wokól siebie masz widok niczym Papuasi lat temu... 100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rosjanie, a właściwie sowieci, to bydło, ktyóre powinno zniknąc z powierzchni Ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgredek napisał:
Bardzo to jest interesujące, baaaardzo. News roku conajmniej. Tak mnie to obchodzi że ktoś dzwonił z kaczofonu, jak życie seksualne Papuasów w porze deszczowej.
Matke by ci sprzedali to i tak byś mordę szczerzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie jak zwykle aby pokazac jak najgorzej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że Kańczyńskich w mediach juz od dawna traktowano jak wrogów No1 świadczy ten wywiad Teresy Torańskiej z Jarosławem Kaczyńskim, polec, jest świetny!!! http://www.youtube.com/watch?v=h-aBKB7bit0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ND do boju!.. Wjęcej sensacji! Wiecej ludzi ruskimi straszyć! Bo o smoleńskich "zbowidowcach" gadać przestali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakacja prorządowej gadzinówki godnie kultywuje tradycje Sztandaru Ludu. Kiedyś była organem KW PZPR a pod rządami obecnego nczelnego stała się oraganem KW PZPO. Obśmiać, opluć prezydenta. Porobić sobie jaja ze zdjęcia. Ubaw po pachy, prawda yteligencjo?Rzygać mi się chce jak na to patrzę. Sprzedajacie 11 tys czy już znowu spadło na pysk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zdjęcie jak zwykle aby pokazac jak najgorzej!
A co - kogo innego zdjęcie pokazuje? A może jest spreparowane? A może ktoś zmuszał obiekt zdjęcia do takiego wyglądu? To jest zdjęcie Kaczyńskiego, pokazujące go takim jakim był. Czyli pokazuje prawdę - ale kaczyści prawdy się boją i trzymają się od niej jak najdalej. Wszystko byście chcieli zmienić - "upiększyć" na swoją modłę; stąd ciągle zakłamujecie historię, manipulujecie faktami, zaprzeczacie rzeczywistości i po prostu kłamiecie. "Patryjoci" za dychę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piesnapis napisał:
A co - kogo innego zdjęcie pokazuje? A może jest spreparowane? A może ktoś zmuszał obiekt zdjęcia do takiego wyglądu? To jest zdjęcie Kaczyńskiego, pokazujące go takim jakim był. Czyli pokazuje prawdę - ale kaczyści prawdy się boją i trzymają się od niej jak najdalej. Wszystko byście chcieli zmienić - "upiększyć" na swoją modłę; stąd ciągle zakłamujecie historię, manipulujecie faktami, zaprzeczacie rzeczywistości i po prostu kłamiecie. "Patryjoci" za dychę...
Pachołek moskwy ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby dane mi było prowadzenie śledztwa w sprawie, w ramach tegoż, odsłuchiwałbym pocztę we wszystkich zabepieczonych telefonach. Nie wiem skąd to poruszenie. Przecież te telefony i zawarte w nich nagrania to jakiś tam dowód rzeczowy w sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qq napisał:
rosjanie, a właściwie sowieci, to bydło, ktyóre powinno zniknąc z powierzchni Ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co słów szkoda dla Ciebie... Ale trudno może inni podobnie myślący przeczytają. Bo co Ty piszesz? Wszyscy Rosjanie? Wszyscy są tacy sami? Wszyscy do piachu? Jesteś wrednym nacjonalistą. Wrednym i głupim. I nie wiem co gorsze. Umiesz pisać i czytać więc masz mózg. Ale po co?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Wiesz co słów szkoda dla Ciebie... Ale trudno może inni podobnie myślący przeczytają. Bo co Ty piszesz? Wszyscy Rosjanie? Wszyscy są tacy sami? Wszyscy do piachu? Jesteś wrednym nacjonalistą. Wrednym i głupim. I nie wiem co gorsze. Umiesz pisać i czytać więc masz mózg. Ale po co?...
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...