Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naukowcy: Dłużej jesz, wolniej tyjesz

Utworzony przez qb, 8 stycznia 2012 r. o 19:49 Powrót do artykułu
sie usmialem... hahaha ja sam jedzenie jem tak szybko, ze czasem nawet nie spojrze i juz nie ma jedzenia, a jestem chudy i szybko trawie. heloł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żryj tyle...to najskuteczniejsza metoda ,a nie wolne żarcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!! To jest eksperyment w którym bierze udział duża ilość osób, badanie ( eksperyment ) trwa aż 12 miesięcy. W okresie jednego roku, przy ciągłej opiece, kontroli dużego grona ekspertów w tej dziedzinie.. Pisanie czegoś takiego że ja jem dużo i nie tyje, nie zbijam na wadze jest trochę nie na miejscu.. Tak wiadomo każdy jest inny i każdy trać, lub nabiera na wadze w " inny sposób" dlatego przy prowadzonych badaniach tego typu nie podchodzi się do każdej osoby z osobna, a jest to prowadzone statystycznie.. Tak samo jak ,wyniki są statystyczne które głównie są oparte po przez badanie grup. Pragne też nadmienić że pani doktor została za to nagrodzona przez największych znawców tej dziedziny. Panie/pani #gb jedz tyle samo, w takich samych ilościach bardziej systematycznie, dajmy na to okres 12 miesięcy.. zobaczymy czy za przeproszeniem nie będziesz grubaskiem, a następnie proszę wróć na stronę i dopiero skomentuj.. Jestem ciekaw co wyjdzie z Twojego eksperymentu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...