Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

nepotyzm w UG Wysokie

Utworzony przez maniek, 22 kwietnia 2013 r. o 08:26
nepotyzm w UG Wysokie przekracza juz chyba wszystkie normy ! Nie dosc ze w urzędzie została zatrudniona synowa pani skarbnik- zapewne ze względu na swoje wysokie kwalifikacje a nie znajomości, synowa pana wójta juz od dawna tam pracuje, a teraz zostala przyjęta pani która nie jest mieszkanką gminy( mieszka w Żabnie) ale sprytnie jest zameldowana na terenie gminy. Może wreszcie ktoś się tym zainteresuje ? Chyba ze wszystkim to obojętne ? Bo mnie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jednak wszystkim jest to obojętne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te fakty są tajemnicą poliszynela, obawiam się że to wierzchołek góry lodowej. Człowieka krew zalewa gdy ludzie bez kwalifikacji ale za to ze znajomosciami są zatrudniani . Tylko jakoś nikt nie chce nic z tym zrobić. Nasza gmina z powodu braku kompetencji jest przedmiotem kpin. A wszystko to za przyzwoleniem mieszkańców. W normalnej gminie, takie rzeczy byłyby napiętnowane a wójt powinien być odwołany. Tymczase ludzie myślą że to swój chłop - może mojej córce załatwi etat w gminie ? Nie raz, nie dwa spotkałem się z takimi opiniami. Jakby dokładniej się przyjrzeć strukturze zatrudnienia w UG można dojść do wniosku że nasza gmina jest bogata skoro zatrudniamy tylu urzędników. Ciekawe czy osoby pracujace w gminie mają adekwatne wykształcenie do zajmowanego stanowiska ? Pewnie zaraz okaże się że np. referent w opiece społecznej jest z wykształcenia ... biologiem, lub skończył byle jakie studium. W urzędzie powinni być zatrudniani FACHOWCY którzy potrafią poruszać się w gąszczy przepisów i ustaw - osoba po gastronomii raczej nie jest przygotowana. Ktoś podziela moje zdanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z Wami, niestety nikogo to chyba nie obchodzi, kazdy ma to gdzieś a oni robią dalej swoje. Czas chyba po temu żeby włodarzom gminy uważnie patrzyć na ręce, bo takiego rozrostu niekom[etentnych urzędników nie ma chyba nigdzie. A Wy za to płacicie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...