Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NFZ ukarał lekarzy za to, że wypisali za dużo recept

Utworzony przez Gość, 11 lipca 2011 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Mnie pracownik NFZ poinformował o wyczerpaniu limitu na ten rok na leczenie ambulatoryjne (sam opłacam sobie noclegi i wyżywienie w miejscowości, gdzie jest sanatorium leczące moje schorzenie, a NFZ płaci za zabiegi). Wynika z tego, że wyczerpały się limity na leczenie ludzi w naszym województwie! A co będzie z NFZ kiedy ludziom wyczerpią się limity cierpliwości i pogonią wreszcie urzędników, ministrów i rząd? Chyba już pora na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni i drudzy dobrzy. Zauważyłem, że lekarze, którzy popołudniami prowadzą własne praktyki w ogóle nie chcą wypisywać leków, wysyłają na niepotrzebne badania, albo kierują do innych lekarzy rozkładając ręce. A popołudniami za kasę piszą wszystko. Mam nadzieję, że NFZ i tym się zajmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czytać o tym, że Państwo nie ma pieniędzy na leczenie własnych obywateli głównie przez niegospodarność i nieuczciwość rządzących i urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie dalej na tych 'liberałów' z PO to będziecie mieć za swoje. Im tylko na własnej d...e zależy a inni mogą zdychać bez pomocy lekarskiej. To co ten (nie)Rząd robi a p.Kopacz w szczególności to jedno sk......syństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście PO to macie. przecież wiadomo było, że biedni ludzie się dla nich nie liczą. byle platformistom było dobrze. dalej naiwniaki głosujcie na platformę, a będzie IM się żyło lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...