Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Juniorami to klub za wysoko nie awansuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juniorami to klub za wysoko nie awansuje!
Lubelscy juniorzy świetnie grają. Zobacz tabelę Centralnej Ligi Juniorów  http://www.90minut.pl/liga/0/liga8122.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że świetnie grają w kontekście pierwszej drużyny - są juniorami i grają z juniorami, sorry to nie jest Ajax. A nauczyciel wf-u też będzie się tłumaczyć po tym jak nie wywalczymy awansu - "Wykonaliśmy kawał dobrej roboty i mimo niekorzystnego wyniku jestem zadowolony z postawy drużyny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juniorami to klub za wysoko nie awansuje!
No i dobrze. Nic wielkiego się nie stanie. Stawiajmy lepiej na chłopaków z naszego miasta a nie na "armię zaciężną". Na "armię zaciężną" przyjdzie czas w I lidze. Mamy w mieście zdolną młodzież, która jest w stanie wywalczyć awans do II ligi. Jak nie w tym roku to za rok, nie za rok to za dwa, najdalej trzy lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wczoraj rozmawiałem ze znajomym i powiedział mi żebym zrobił badanie techniczne pojazdiu, tylko nie abardzo wiem na czym poledga różnica między badaniem technicznym a przegladem. Czy ktoś z was by mógł mi to wytłumaczyć Dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
III LIGA TO MIEJSCE MOTORU NIC WIECEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni z lecznej wziac kalkowskiego szmatiuka lub tego mlodego sebastian kopec i tak nie beda grali w lecznej na wisne a w motorze pierwszy sklad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...