Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie doładujesz "Plusa". Polkomtel stracił większość punktów doładowań

Utworzony przez ~mimi~, 2 września 2009 r. o 22:19
kryzys kryzys....czyżby upadek sieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na BP bez problemu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz od pewnego czasu z ta siecia dzieje sie nie najlepiej. blokuja polaczenia wychodzace jak ma sie ponizej 1 zl(kiedys tak nie bylo,mozna bylo miec nawet 5gr i w moim przypadku moglam byc na minusie nawet 20 zl) sprawdzajac stan konta jednego dnia mam wiecj na drugia mniej a na trzeci tyle ile mialam na koncie a zeby dowiedziec sie o darmowe minuty to trzeba czasami wyslac 10 takich powiadomien i dopiero przysylaja! zle sie tam dzieje i jak tak dalej bedzie to straca duuuzo klientow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, nic się z nimi nie dzieje. Chcieli zmusić złodziei m.in z Ruchu do obniżenia marży sprzedawanych doładowań. Nie wzięli pod uwagę, że wszyscy kolporterzy nie zgodzą się na narzucone im warunki i teraz mają lipę. Zauważcie, że Banki też się wycofały: Pekao S.A., BZ WBK - też nie oferują doładowania na swoich stronkach. Swoją drogą, to chciałbym wiedzieć jaką marżę od sprzedanego doładowania narzucali kolporterzy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze są karty zdrapki, ja ostatnio chciałam sobie kupić kartę z wydruku i nie można było wydrukować, a zdrapka zawsze działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...