Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie zdążyła na samolot. Dzięki temu uniknęła katastrofy na Ukrainie

Utworzony przez Pipi, 18 lipca 2014 r. o 12:43
..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukać przeznaczenie... wyrazy współczucia dla ofiar tego bestialskiego mordu.  Wystrzelać kacapów to za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacapy są odpowiedzialne za większość problemów Europy, począwszy od czasów Chrobrego. Już wtedy spiskowali przeciwko nam. Później zabory, carat, wiadomo. Potem de facto wywołali IIWŚ poprzez wypędzienie żydów z Rosji. Rozwinęli u siebie i przelali na europę zbrodniczą doktrynę komunizmu. W IIWŚ wymordowali nam kwiat narodu (Katyń, Syberia, Powstanie Warszawskie - tylko czekali, aż się wykrwawi). Przez nich kraje Europy wschodniej były okupowane po wojnie i przez to nie rozwinęły się gospodarczo tak, jak kraje Zachodu. Obecnie zbudowali gazrurkę Schroeder-Putin. Polsce szkodzili zawsze (w dzisiejszych czasach np.: sprawa Możejek, zakazy importu mięsa, jaj, serów itd itp pod byle pretekstem, szantaż ropą i gazem). Długo możnaby wymieniać. Ruski to wróg numer jeden Polski i cywilizacji zachodniej oraz główna przyczyna światowych konfliktów i śmierci milionów ludzi (np. w wyniku zainstalowania w ich krajach komunizmu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie sensacji z byle czego. Ja też nie poleciałem tym samolotem, bo po pierwsze nie stać mnie na taki lot, po drugie nie miałem po co lecieć tym samolotem, a po trzecie nawet nie wiedziałem, że on leci. I co, też o tym napiszecie? 6 miliardów ludzi nie poleciało tym samolotem, i co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz w smoleńsku też został zestrzelony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacapy są odpowiedzialne za większość problemów Europy, począwszy od czasów Chrobrego. Już wtedy spiskowali przeciwko nam. Później zabory, carat, wiadomo. Potem de facto wywołali IIWŚ poprzez wypędzienie żydów z Rosji. Rozwinęli u siebie i przelali na europę zbrodniczą doktrynę komunizmu. W IIWŚ wymordowali nam kwiat narodu (Katyń, Syberia, Powstanie Warszawskie - tylko czekali, aż się wykrwawi). Przez nich kraje Europy wschodniej były okupowane po wojnie i przez to nie rozwinęły się gospodarczo tak, jak kraje Zachodu. Obecnie zbudowali gazrurkę Schroeder-Putin. Polsce szkodzili zawsze (w dzisiejszych czasach np.: sprawa Możejek, zakazy importu mięsa, jaj, serów itd itp pod byle pretekstem, szantaż ropą i gazem). Długo możnaby wymieniać. Ruski to wróg numer jeden Polski i cywilizacji zachodniej oraz główna przyczyna światowych konfliktów i śmierci milionów ludzi (np. w wyniku zainstalowania w ich krajach komunizmu).
Chrobry walczył z Rusią Kijowską, więc wg Twojej logiki z cha chłami.! A żydów pozbyli się też chachły bo większość żydów mieszkała na terenie Ukrainy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...