Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedźwiada straszy

Utworzony przez Ja, 25 stycznia 2008 o 08:30
Rozliczacie Niedźwiadę za 400 tys. strat - to dobrze, ale napiszcie przy okazji że Świdnik utopił 13 milionów w kolonię susła, zapytajcie kto za to zapłaci. Krytykujecie Niedźwiadę, że negocjowała z liniami Ryanair to zapytajcie w tych liniach czy są zainteresowani lotniskiem w Świdniku, czy ich samoloty będą lądowały na pasie dlugości 2200 m. Twierdzicie, że PSL czeka na powrót do władzy w województwie, to dlaczego obecne władze nie rozwiązały spółki w Niedźwiadzie jeżeli wierzą w możliwość wybudowania lotniska w Świdniku. Jeżeli przewagą lotniska w Świdniku mabyć to, że będzie tanie to zapytajcie władze województwa dlaczego planują zabrać pieniądze przeznaczone na drogi powiatowe i gminne iutopić je w Świdniku. To są ciekawe pytania, ale Dziennik ich nie zada bo nie jest gazetą obiektywną. Jest tubą propagandową lotniska w Świdniku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"zapytajcie władze województwa dlaczego planują zabrać pieniądze przeznaczone na drogi powiatowe i gminne iutopić je w Świdniku." A przepraszam jak władze miałyby to uczynić, skoro nie rozdzielają środków na "drogi powiatowe i gminne"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JESTEM ZA TYM żEBY LOTNISKO BYłO W śWIDNIKU.WSZYSTKO ZA TYM PRZEMAWIA.LOKALIZACJA.,FACHOWA KADRA,PRZYJAżNIE NASTAWIENI MIESZKAńCY.TRZEBA TYLKO MADRYCH POLITYKóW, A NIE TYCH PODEJRZANYCH Z PSL-U JAK WIDAć PO OSIąGNIęCIACH Z NIEDżWIADY.TYMI PSEUDO DZIAłACZMI POWINNA ZAJąć SIę PROKURATURA,ALE JAK WIDAć PO POLSKICH DOśWIADCZENIACH POSłOW NAWET OSZUSTóW I OSZOłOMóW NIE DA SIę TKNąć POKI JEST KADENCJA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: