Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIK krytykuje monitoring miejski

Utworzony przez jon, 2 maja 2014 r. o 10:10
może lepiej NIK zajął by sie polskim sądownictwem , albo komornikami  , a nie takimi pierdołami ! w Londynie jest 1 mln kamer, i podejrzewam, że ochroną danych osobowych nie się nie przejmuje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poucz się, zdaj egzamin, popracuj w NIKu, wyrób sobie reputację, zainicjuj temat kontroli. Napisać post umie każdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poucz się, zdaj egzamin, popracuj w NIKu, wyrób sobie reputację, zainicjuj temat kontroli. Napisać post umie każdy.
rozumiem, że jesteś z NIK-u. to tak tam można ? bierzemy dziś monitoring ! ale konkretnie proszę odnieść się do mojego posta ,  tj. czy NIK zajmował się może działalnością komorników czy polskim sądownictwem pozostającym całkowicie poza jakąkolwiek kontrolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak śmieszne że aż niebezpieczne. Instytucje miejskie nie są w stanie przygotować się do nadchodzących przepisów. Ja natomiast mały przedsiębiorca z Wielkopolski mogę. Co prawda nie sam ale z pomocą zaprzyjaźnionej firmy ale zawsze. Dowiedziawszy się o nadchodzących przepisach postanowiłem niezwłocznie się do nich dostosować ponieważ jak ogólnie wiadomo, osoby prowadzące działalność nie będące dużym koncernem najłatwiej jest skrzywdzić i wyegzekwować (karami) dopasowanie się do regulacji. Na całe szczęście dużo mnie to nie kosztowało bo zwróciłem się do firmy, która zajęła się wszystkim. Działania firmy Electrosafe z Poznania doceniam ponieważ pozwoliły mi przejść przez cały proces bezboloeśnie, Przy okazji pragnę polecić firmę Electrosafe wszystkim z wielkopolski i nie tylko. Janusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...