Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe Miasto nad Pilicą: Tragiczny wypadek, wiele ofiar

Utworzony przez wioleta, 12 października 2010 r. o 08:12
gosc napisał:
Pani Kopacz powiedziała, że żadne ustawy nie mogą regulować i wpływać na bezpieczeństwo, otóż chyba nie! Wystarczy znacząco podnieść kary dla przekraczających nadmiernie prędkość (nie 10 czy 20 km) i nie o kwotę 100 zł. Przestać się bawić w fotoradary czyli maszynki zarabiające pieniądze w gminach. Edukować ludzi - kierowców, że zadzwonienie na policję z info o szalejących busach i ciężarówkach na drodze to nie obciach tylko dbałość o bezpieczeństwo. Przestać bawić się w bajkę o lotnisku łączącym nas ze światem i zacząć budować nawet odcinkami lepsze drogi. To że większość kierowców zawodowych to niestety idioci pełni agresji, przynajmniej za kółkiem, nie raz miałem okazję się o tym przekonać. Zabieranie praw jazdy kierowcom, wielkie kary dla przewoźników. Niby każdy o tym wie (choćby akcje łapania busów na trasie Lublin-Warszawa) i kierowcy i pasażerowie i czytelnicy i decydenci i co....
A ja uważam, ze wystarczy dokładniej i częściej kontrolować takie przewozy i nakładać surowe kary za uchybienia. Może wówczas ktoś pomyśli zanim wysle ludzi transportem przystosowanym do przewozu towarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawym mógł by być komentarz tzw "dowalający PO" pana Jacka Kurskiego. A wy ludzie spierajcie się dalej, kto mądrzejszy i w jakiej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Ciekawym mógł by być komentarz tzw "dowalający PO" pana Jacka Kurskiego. A wy ludzie spierajcie się dalej, kto mądrzejszy i w jakiej partii.
W obliczu takiej tragedii tylko idiota będzie dyskutował o polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojazd ciężarowy (homologacja)przystosowany do przewozu 4 osób i narzędzi.Do tego szybkość we mgle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W obliczu takiej tragedii tylko idiota będzie dyskutował o polityce.
W obliczu takiej tragedii tylko idiota nie będzie rozumiał, że nie ma skutku bez przyczyny!!! Pan Kurski przekroczył kiedyś nadmiernie prędkość. Nic nie poradzę na to, że jest on znanym politykiem. Kierowca busa zapłacił życiem za prawdopodobnie swoją głupotę (za słabe słowo). Pan polityk??? Niestety politycy ciągle i ciągle doprowadzają swoją postawą do takiego naśladownicrtwa i swoją pracą do takich wypaczeń na drogach. Dzisiaj dzieci kupują piwo w wiejskich sklepikach (wystarczy wsiąść na rower i pojechać po lokalnych drogach). ZZa 10 lat będą to kierowcy np busów... Wydaje się Tobie, że mam biadolić. Mało mnie obchodzą tacy kierowcy na drodze, zawsze staram się aby szybko mnie wymineli i życzę aby wpieprzyli się na drzewo kilometr dalej niż na mnie lub innych normalnie jadących. Straszne, tak oczywiście straszne ale ja nie odpowiadam za ich życie, a swoją jazdą bardzo często pokazują jak igrają ze śmiercią. Ja jestem zły czy kierowcza zapieprzejący 120 w terenie zabudowanym. W Twoim mniemaniu ja, bo w obliczu takiej trsgedii śmiem pisać takie głupoty. Tyle, że ja nadal będę starał się jechać przepisowo (nuiestety patrząc na prędkość zamiast na drogę zwłaszcza przy foto). Natomiast cała reszta zatrzyma się na chwilę i jak ktoś napisał, zada pytania "Jak dróżka?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten rząd ma krew na rękach, nie buduje normalnych dróg tylko kupują nieoznakowane radiowozy. jauz naukowcy w gdańsku udowodnili ze nie prędkość ale złe drogi są przede wszystkim źródłem wypadków. dziekuje ci rudy wuju w imieniu rodzin z tego busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie na Boga-trwa akcja ratunkowa.Raczej trwa zabezpieczenie ruchu na odcinku drogi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
W obliczu takiej tragedii tylko idiota nie będzie rozumiał, że nie ma skutku bez przyczyny!!! Pan Kurski przekroczył kiedyś nadmiernie prędkość. Nic nie poradzę na to, że jest on znanym politykiem. Kierowca busa zapłacił życiem za prawdopodobnie swoją głupotę (za słabe słowo). Pan polityk??? Niestety politycy ciągle i ciągle doprowadzają swoją postawą do takiego naśladownicrtwa i swoją pracą do takich wypaczeń na drogach. Dzisiaj dzieci kupują piwo w wiejskich sklepikach (wystarczy wsiąść na rower i pojechać po lokalnych drogach). ZZa 10 lat będą to kierowcy np busów... Wydaje się Tobie, że mam biadolić. Mało mnie obchodzą tacy kierowcy na drodze, zawsze staram się aby szybko mnie wymineli i życzę aby wpieprzyli się na drzewo kilometr dalej niż na mnie lub innych normalnie jadących. Straszne, tak oczywiście straszne ale ja nie odpowiadam za ich życie, a swoją jazdą bardzo często pokazują jak igrają ze śmiercią. Ja jestem zły czy kierowcza zapieprzejący 120 w terenie zabudowanym. W Twoim mniemaniu ja, bo w obliczu takiej trsgedii śmiem pisać takie głupoty. Tyle, że ja nadal będę starał się jechać przepisowo (nuiestety patrząc na prędkość zamiast na drogę zwłaszcza przy foto). Natomiast cała reszta zatrzyma się na chwilę i jak ktoś napisał, zada pytania "Jak dróżka?"
Tylko idiota będzie się uważał za wyśmienitego kierowcę do czasu aż z różnych przyczyn nie spowoduje wypadku. Po co mieszać ten wypadek do polityki i jakiegoś p - osła który nie dość, ze lubi jeździć niezgodnie z przepisami to jeszcze narzeka, ze za mało zarabia? Jeżeli ktoś ponosi winę za tą tragedię to z pewnością nie jest to jedna osoba - kierowca, ale też osoby które pozwoliły na to aby dostawczy bus przewoził ludzi. Tylko wysokie kary i szczegółowe kontrole mogą coś w tej kwestii zmienić inaczej za jakiś czas znowu zginą ludzie a winnych jak zwykle będzie brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyna wypadku jest znana i trzeba o tym mówić głośno i z naciskiem: niedostosowanie prędkości do warunków drogowych i atmosferycznych. Znaczna ilość kierujących uważa, że ich nie dotyczą prawa fizyki, nie muszą sie wykazywać rozwagą - że P. Bóg zawsze ich ochroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach rzadow PiS a wiec 2005-2007 nie bylo tyle tragedji i luckich lez po smierci ojcow rodzin i bliskich ludzi. Pelowcy zatrzymali wszystkie postepowe prace nad ekspresowymi autostradami i doskonalymi drogami co by narud sie sam powybijal i bedzie im lepiej idiotow za morde trzymac. Jaroslaw Kaczynski powiedzial mondre slowa, ze bez wolnosci nie ma wolnej Polski i PO musi zatracic wladze na konto ludzi dbalych i starannych o nas prawdziwych Polakow i reszte. A ta tragedia jest udowodnieniem na racje pana Kaczynskiego bo to bidota a nie kapitalisci potracili zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sarmata napisał:
Przyczyna wypadku jest znana i trzeba o tym mówić głośno i z naciskiem: niedostosowanie prędkości do warunków drogowych i atmosferycznych. Znaczna ilość kierujących uważa, że ich nie dotyczą prawa fizyki, nie muszą sie wykazywać rozwagą - że P. Bóg zawsze ich ochroni.
a skąd ty to wiesz ? a moze była koleina , moze opona pękła , to bogiem jesteś czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia wielka, ale mówienie o polityce wcale nie jest tu pozbawione sensu, bo jeśli ludzie nie mają pracy i najmują się do jakiejkolwiek, aby przetrwać, to czyja wina? Ci ludzie jechali z okolic Drzewicy w busie, którego kierowca zarabiał od łebka po za przewóz do rwania jabłek pod Błędowem. Robił to od kilku lat i woził tak wiele razy, nawet i po 20 osób. Nikt jednak na to nigdy nie zareagował, bo ludzi nie obchodzi czyjeś życie, a tylko czy przypadkiem inni nie mają więcej niż oni. Tak wygląda życie liberalne bez Boga w sercu. Zastanawiacie się dlaczego jest tyle kataklizmów i co z tego wynika? Bóg daj nam w życiu wiele znaków, ale człowiek póki jest zdrowy nie zamierza na to zwracać uwagę. A będzie jeszcze gorzej, niech tylko zdejmą krzyże i wyrzucą wszelkie oznaki religii z życia publicznego, a świat dopiero pokaże, na co go stać. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysta bezmyślność, gdy do takiego auta wsiada tyle osób.No i wyprzedzanie przy tak słabej widoczności to ostatnia głupota, ale wszystko pewnie to pośpiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis tylko powstrzymał prace przy projektach dróg a gdyby ta droga byla szersza moze do tragedi by niedoszło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Pis tylko powstrzymał prace przy projektach dróg a gdyby ta droga byla szersza moze do tragedi by niedoszło!!!
Ta droga jest wystarczająco szeroka, jest prosta i nie ma żadnych drzew w poboczu, to brak uwagi i pośpiech zawinił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspolczucia.Ofiary natychmiast na WAWEL!!!!!Niech sie Lecho posunie ,Tez zgineli w tragicznej katastrofie i to jadac do pracy a nie na wycieczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Falcon napisał:
Tragedia wielka, ale mówienie o polityce wcale nie jest tu pozbawione sensu, bo jeśli ludzie nie mają pracy i najmują się do jakiejkolwiek, aby przetrwać, to czyja wina? Ci ludzie jechali z okolic Drzewicy w busie, którego kierowca zarabiał od łebka po za przewóz do rwania jabłek pod Błędowem. Robił to od kilku lat i woził tak wiele razy, nawet i po 20 osób. Nikt jednak na to nigdy nie zareagował, bo ludzi nie obchodzi czyjeś życie, a tylko czy przypadkiem inni nie mają więcej niż oni. Tak wygląda życie liberalne bez Boga w sercu. Zastanawiacie się dlaczego jest tyle kataklizmów i co z tego wynika? Bóg daj nam w życiu wiele znaków, ale człowiek póki jest zdrowy nie zamierza na to zwracać uwagę. A będzie jeszcze gorzej, niech tylko zdejmą krzyże i wyrzucą wszelkie oznaki religii z życia publicznego, a świat dopiero pokaże, na co go stać. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, ... .
Bredzisz jak pokręcony. Sugerujesz, że praca przy zbiorze jabłek jest czymś uwłaczającym i niegodnym i że ludzie podejmują się jej tylko po to, żeby przetrwać? Oj, nieładnie, wszak żadna praca nie hańbi! Gdy byłem młodszy sam chętnie dorabiałem sobie w ten sposób, chociaż mogłem sobie leżeć przed TV. Żal mi takich ludzi jak ty, którzy najchętniej winą za wszystkie kataklizmy obarczają polityków, liberałów, a nawet cały świat. Byle nie samych siebie. Tymczasem ludzkiej głupoty nie powstrzymają ani krzyże, ani żadne inne nadprzyrodzone paramenty. Zastanów się co by było, gdyby przed wyjazdem tego busa znienacka pojawił się prezydent lub premier i zabroniłby im wsiadać w 18 osób do 6-osobowego auta bez siedzeń. Dopiero byłby wrzask i pomstowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Pis tylko powstrzymał prace przy projektach dróg a gdyby ta droga byla szersza moze do tragedi by niedoszło!!!
Bolek chyba cię pop..... i to może jeszcze sam kaczyński wsadził tych ludzi do busa??? Zastanów się człowieku co piszesz bo jesteś albo jakiś ograniczony albo masz może góra 10 lat i rodzice wpajają ci że PIS to samo zło, a PO jest cacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
soso napisał:
Wyrazy wspolczucia.Ofiary natychmiast na WAWEL!!!!!Niech sie Lecho posunie ,Tez zgineli w tragicznej katastrofie i to jadac do pracy a nie na wycieczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby były większe wypłaty i przede wszystkim praca to tyle osób by sie nie targnęło na życie, a tak to każdy kombinuje jak tu przetrwać kolejny miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...