Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe studia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie

Utworzony przez mik, 9 września 2009 r. o 19:47
No tak studia wyższe z robienia paznokci z kontynuacją nauki na KUL. Pozazdrościc pomysłów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza szkoła w Lublinie!!!!!!!! Nie wybierajcie się tam!!!! Nastawieni są na kasę i to nie małą a w zamian taki tylko pic (jak zawsze) że można dalej kontunuowac naukę na KUL czy UM już to widzę he he......A jeszcze jedno samo zapisywanie i rekrutacja to jedna wielka zagadka jak chcecie się wcześniej czegoś dowiedziec odnośnie przyszłego waszego kierunku a przecież komu tu zależy na studentach. ODRADZAM ( wiem z pewnego źródła od moich znajomych, drugi raz napewno tam by nie poszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cz y ta szkółka jest kontynuatorką dawnej Wyższej Szkoły Nauk Społecznych KCPZPR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam, najgorsza szkoła w lublinie, totalna lipa mimo ze zwierzchu wszystko niby ladnie, kierownictwo do niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam takiego złego w tej uczelni wykładowcy do bani czy brak organizacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko masz do bani, brak organizacji przy zapisywaniu tzn. nic nie wiadomo czy kierunek ruszy, ile jest osób itd. w sekretariacie totalne dno..... KOMUNA i tak jak już wspomniano to nastawieni są tylko i wyłącznie na kasę. Wprowadzają nowe kierunki i robi się tzw. masówka a dalej z tym kontynuowaniem nauki ( KUL , UM) to śmiechu warte, mam znajomych którzy tam studiowali i każdemu ale to każdemu odradzają. Taki to chwyt reklamowy z tym kontynuowaniem nauki na lubelskich uczelniach, no ale to jest Polska: okłamac, dorwac sie do koryta i aby dla siebie a niech inni dalej sami sobie radzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~asia~ napisał:
Najgorsza szkoła w Lublinie!!!!!!!! Nie wybierajcie się tam!!!! Nastawieni są na kasę i to nie małą a w zamian taki tylko pic (jak zawsze) że można dalej kontunuowac naukę na KUL czy UM już to widzę he he......A jeszcze jedno samo zapisywanie i rekrutacja to jedna wielka zagadka jak chcecie się wcześniej czegoś dowiedziec odnośnie przyszłego waszego kierunku a przecież komu tu zależy na studentach. ODRADZAM ( wiem z pewnego źródła od moich znajomych, drugi raz napewno tam by nie poszli.
znaczy sie chodziles do wszystkich szkol w Lublinie mam rozumiec ze wiesz ze ta jest najgorsza?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w odp. na pyt. nie musiałem chodzic do wszystkich szkół w Lublinie, żeby tak napisac. Na podstawie opinii znajomych można stwierdzic że już gorszej szkoły w Lublinie nie ma i to jest dla mnie wystarczająca odpowiedź na zadane pytanie odnośnie tej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka kase?chyba placi sie czesne ewentualnie za jakies poprawki i tyle... ?? a jak jest z przygotowaniem do zawodu wie ktos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że za bardzo koloryzujecie znam osobę z tej szkoły i nie mówi że jest lekko szkoła prywatna ale bez nauki nawet nie ma mowy o zaliczeniach a co do kontynuacji to wiem że przyjmują i na UMCS i na Kul . Nie wierzcie w plotki lepiej się dowiedzieć jak później opowiadać głupoty Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to czasami nie ta szkoa miała być likwidowana ? Coś mi świta na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia z stylizacji paznokci, stylizacji włosów?? No trzymajcie mnie.... Technikum może co najwyżej... Zaczynam ludziom od dziś patrzeć w dyplomy przy przyjmowaniu do pracy... Bo tytuł naprawde nic już nie znaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mik napisał:
No tak studia wyższe z robienia paznokci z kontynuacją nauki na KUL. Pozazdrościc pomysłów...
chyba nie znasz się trochę... to nie jest jakiś kurs na kosmetyczkę czy dietetyczkę... to są studia na których są przedmioty takie jak na innych lubelskich uczelniach..., wykładają Profesorowie, Doktorzy z lubelskich uczelni... wiec nie wiem o co chodzi... a jeśli chodzi o przedmioty kierunkowe tj. kosmetologia, dietetyka, reklama itd... to są to bardzo trudne przedmioty bo oni tam się nie uczą tylko techniki malowania tylko wszystkiego od podstaw... to nie szkoła zawodowa jak niektórzy sądzą tylko studia gdzie masz dużo innych przedmiotów... a jeśli ktoś cały czas myśli że to jakieś nie porozumienie może się wybrać na uczelnie i sprawdzić.... a co do dziekanatu - sekretariatu... to też mogę się założyć że nie jest gorzej niż na KULu czy UMSCie... AAA i na koniec ciekawe dlaczego inne uczelni idą w tą stronę i otwierają podobne kierunki ??? TRZEBA WYBIERAĆ NOWE CIEKAWE KIERUNKI A NIE CAŁY CZAS: EKONOMIE, ZARZĄDZANIE, OGRODNICTWO... BO PO NOWYCH / CIEKAWYCH KIERUNKACH MASZ WIĘKSZE SZANSE NA CIEKAWA PRACE A NIE DYPLOM NP. Z EKONOMII I PRACA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Studia z stylizacji paznokci, stylizacji włosów?? No trzymajcie mnie.... Technikum może co najwyżej... Zaczynam ludziom od dziś patrzeć w dyplomy przy przyjmowaniu do pracy... Bo tytuł naprawde nic już nie znaczy...
chyba nie znasz się trochę... to nie jest jakiś kurs na kosmetyczkę czy dietetyczkę... to są studia na których są przedmioty takie jak na innych lubelskich uczelniach..., wykładają Profesorowie, Doktorzy z lubelskich uczelni... wiec nie wiem o co chodzi... a jeśli chodzi o przedmioty kierunkowe tj. kosmetologia, dietetyka, reklama itd... to są to bardzo trudne przedmioty bo oni tam się nie uczą tylko techniki malowania tylko wszystkiego od podstaw... to nie szkoła zawodowa jak niektórzy sądzą tylko studia gdzie masz dużo innych przedmiotów... a jeśli ktoś cały czas myśli że to jakieś nie porozumienie może się wybrać na uczelnie i sprawdzić.... a co do dziekanatu - sekretariatu... to też mogę się założyć że nie jest gorzej niż na KULu czy UMSCie... AAA i na koniec ciekawe dlaczego inne uczelni idą w tą stronę i otwierają podobne kierunki ??? TRZEBA WYBIERAĆ NOWE CIEKAWE KIERUNKI A NIE CAŁY CZAS: EKONOMIE, ZARZĄDZANIE, OGRODNICTWO... BO PO NOWYCH / CIEKAWYCH KIERUNKACH MASZ WIĘKSZE SZANSE NA CIEKAWA PRACE A NIE DYPLOM NP. Z EKONOMII I PRACA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK moze na uniwersytecie medycznym jeszcze bym sie na taki kierunek w ostateczności zgodził... ale wyższa szkoła lansu i baunsu... ciekawe jaką ofertą laboratoriów dysponuje... tytuł magistra czy licencjata jest naprawde coraz mniej warty... z roku na rok..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm... szkoła lansu i balansu ??? to tak samo można powiedzieć o WSPiA czy tej uczelni na mełgiewskiej czy innych prywatnych lub o UMSCie czy UP (rolniczej) ps. bo prawda jest taka że na każdej uczelni można się śliznąć tak samo jak i z każdej można dużo wynieść... wszystko zależy od tego jak student podchodzi do studiowania... podobnie jest w liceach... bo czy ktoś kończy Staszica czy inne liceum z mniejszą renomą to jest gorszy ? mniej umie ? łatwiej mu ? na tej i na tej może być tak samo łatwo i trudno... zależy od podejścia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
supernowa napisał:
podobnie jest w liceach... bo czy ktoś kończy Staszica czy inne liceum z mniejszą renomą to jest gorszy ? mniej umie ? łatwiej mu ? na tej i na tej może być tak samo łatwo i trudno... zależy od podejścia...
1) Gdyby wszystkie szkoły średnie były sobie równe - nie byłoby żadnych progów punktów przy rekrutacji... Działałaby rejonizacja... A jednak do stasziców czy zamojów czy unii idą najlepsi z najlepszych... 2) Zobacz sobie jak na maturze wypadają właśnie te szkoły z czołówki... matura ma być obiektywnym wynikiem nauczania... Zobacz ile w takich szkołach ludzi nie zdaje matury w porównaniu z innymi liceami w lublinie... 3) i tu cię zmartwię - ze szkołami wyższymi jest niestety podobnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mik napisał:
No tak studia wyższe z robienia paznokci z kontynuacją nauki na KUL. Pozazdrościc pomysłów...
Jak studia lepsze ? Medycyna obsadzana przez "Geniuszy" z rodziny lekarskich, którzy w 90% są ćpunami, nowobogackimi cwaniaczkami ? Czy prawnicze studia i ci pseudo prawnicy, którzy np. wypisują pełnomocnictwa do odbioru dowodu osobistego ? Studia w Lublinie to żenada bo i tak wiadomo, kto co skończy i gdzie będzie pracował. Reszta uczestników studiów jest po to, żeby uczelni nie zamknęli w przypadku uczelni państwowych, albo w przypadku prywatnych uczelni zarobić parę złotych ! Studentów i absolwentów czeka w większości marzenie o karierze, której nie zrobią bo kto ją ma zarobić (lokalnie oczywiście) wiadomo od dawna ! Nie liczy się poziom jaki reprezentuje kandydat na daną "karierę" tylko koligacje rodzinne, kolesiowsko - nowobogackie ! Szkoda pisać na ten temat ! Szkoda studiować w tym mieście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKLAMA napisał:
Szkoda studiować w tym mieście !
w innych lepiej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzurujecie posty?? a ciekawa dyskusja tu była...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...