Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja właśnie szukam takiego zabytku nie po to żeby takie autko używać na co dzień tylko żeby sobie czasem dla przyjemności pojeździć dawno temu ojciec miał ładę 2107 i było świetne na owe czasy, miło wspominam tamte czasy, jak się da to sobie takie autko kupię, wreszcie coś co ma swój styl i historię, a jak się nie uda mi tego kupić to myślę o nivie tylko trochę drogo jak na hobby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam .mam pytanie do użytkowników Łady Nivy ...ile jest miejsca dla kierowcy ?głównie chodzi o nogi bo mam 195cm wzrostu .Może ktoś wysoki jeździł ładą nivą ? kaktus-sport@wp.pl Z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzicie jak Stalin na odczycie. Kupilem ten samochod nowy , w zeszlym roku wlasnie w obwodzie. Przejechalem nim 8 tys. Przeglad mozna zrobic w polskim serwsie ( autoryzowanym ) Czesci sa rowniez bezproblemowo dostepne. Tylko trzeba wiedziec, gdzie szukac. jeden telefon i mozna zamowic co sie chce. Tylko po co,jak na razie auto sluzy bezawaryjnie. Spalanie- nie przekracza 9 litrow. Takze- najpierw kupcie taka nowa, pojezdzijcie troche a pozniej walcie komentarze. Mądraski z was straszne , az rzygac sie chce ( po Was oczywiscie ). Polaczki...
A ile cię kosztowało przywiezienie jej do polski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Fiat 126P i inny samochody z innych Państw, też na Euro 2 i nawet bez Euro, ale jeżdżą po Polsce. To jest takie czwaniactwo wobec Rosji!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...