Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy spot PiS: "Oni czekają na prawdę - jesteśmy im to winni"

Utworzony przez czekacz, 30 lipca 2011 r. o 09:06
A ja czekam na to jak Kongres Nowej Prawicy wejdzie do sejmu i skończą się tematy zastępcze, a zaczną prawdziwe zmiany w Polsce. Co mnie obchodzi na co oni czekają? Oni nie żyją, ja żyję i czekam na obniżki podatków i zmiany w tym chorym państwie, gdzie partia chce wygrać wybory bo jej liderowi umarł brat. Kto chce żeby przez 4 lata kadencji PiS szukał "prawdy" zamiast zająć się sprawami obywateli to polecam na nich głosować. Zresztą tak samo będzie jeśli zmarnujecie swój głos na beton polityczny - PO, SLD, PSL - który już od 20 lat rządzi z lekkimi zmianami personalnymi i nie zrobił NIC dla obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedno mnie intrguje - dlaczego tak skrzętnie było ukrywane,że Maria była starsza o 7 lat od Lecha. Chyba Prezydencik się tego wstydził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie "jesteśmy" ??? JAKIE "MY" ??? Mówcie fundamentalistyczne oszołomy za siebie !!! Ode mnie z daleka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekacz napisał:
A ja czekam na to jak Kongres Nowej Prawicy wejdzie do sejmu i skończą się tematy zastępcze, a zaczną prawdziwe zmiany w Polsce. Co mnie obchodzi na co oni czekają? Oni nie żyją, ja żyję i czekam na obniżki podatków i zmiany w tym chorym państwie, gdzie partia chce wygrać wybory bo jej liderowi umarł brat. Kto chce żeby przez 4 lata kadencji PiS szukał "prawdy" zamiast zająć się sprawami obywateli to polecam na nich głosować. Zresztą tak samo będzie jeśli zmarnujecie swój głos na beton polityczny - PO, SLD, PSL - który już od 20 lat rządzi z lekkimi zmianami personalnymi i nie zrobił NIC dla obywateli.
[ font="Arial Narrow"]A głosuj SE na kogo chcesz - JA GŁOSUJĘ NA PALIKOTA - to jest gość,który wie co chce, jest zamożny i nie pójdzie do Sejmu,żeby się nachapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nikomu nic nie jestem winien, a szczególnie M i L Kaczyńskim.Rachunki,kredyty,podatki płacę w terminie.Nic nikomu nie zalegam i odpieprz....... się od mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Hoffman pójdzie i powie w twarz rodzinom osób, które zginęły pod Grenoble, albo rodzinom tych co zginęli w Hali Targów Katowickich w trakcie wystawy gołębi, albo niech pójdzie spojrzy w oczy i powie dwójce dzieci, których rodzice zginęli w wypadku samochodowym, że to nie jest ważne, bo tak na prawdę wypadek samolotu z prezydentem to największa tragedia po II wojnie światowej i właśnie tym się mają zamartwiać i być winni prawdy parze prezydenckiej. Słusznie przedmówcy zauważyli, jakie "my" - ja nie jestem im nic winny, bo i niby czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać się chce ! Od 1,5 roku codziennie człowiek jest atakowany informacjami o tej pieprzonej katastrofie. Dosyć tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego głownie się mówi ze zgineli prezydent i jego małżonka a już np.o Natalii Moniuszko-stewrdesie,pięknej młodej dziewczynie gdzie miała całe życie i marzenia przed sobą już w ogóle nic nie słychać?wymieniane są tylko głownie starsze osoby na stołkach które zgineły-a dla mnie człowiek jest człowiek i szczerze bardziej mi szkoda tych młodych dziewczyn i innych żyć gdzie osierocone zostały małe lub niepełnosprawne dzieci niż Pana Prezydenta i jego żony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zycia pajacyki i po smierci marionetki w rekach poje....banego brata i szwagra klona......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Tylko jedno mnie intrguje - dlaczego tak skrzętnie było ukrywane,że Maria była starsza o 7 lat od Lecha. Chyba Prezydencik się tego wstydził.
Ależ człowieku doszukałeś się problemu.Powiem Ci,że w uczuciach wiek nie ma większego znaczenia-chociaż z tak myślącym "dzieckiem" nigdy nie chciałabym mieć do czynienia.Dla dwojga kochających się ludzi nie było to istotne by opowiadać o różnicy wieku.Wstydź się własnego toku rozumowania. Ja preferuję starszych mężczyzn,ale znam wiele wspaniałych związków gdzie młodszy mężczyzna jest bardzo dojrzałym i odpowiedzialnym człowiekiem,takich z bardzo długim stażem małżeńskim do dziś darzących się uczuciem. Strasznie płytkie jest to Twoje myślenie. Pani Maria była wspaniałą,mądrą,inteligentną i skromną kobietą.Poza tym to prywatna sprawa tych dwojga ludzi,którą nie powinieneś się interesować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po trupach do celu... Dla czego nie mówi się o Prezydencie Kaczorowskim ?? Tylko ciągle o tym jakimś tam kaczyńskim ?? Przez te 1,5 roku doszedłem do wniosku że dla nas obywateli tego kraju zabrakło tylko jednej osoby, kłmczyśkiego prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prawda jest jak d***...każdy ma swoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Ależ człowieku doszukałeś się problemu.Powiem Ci,że w uczuciach wiek nie ma większego znaczenia-chociaż z tak myślącym "dzieckiem" nigdy nie chciałabym mieć do czynienia.Dla dwojga kochających się ludzi nie było to istotne by opowiadać o różnicy wieku.Wstydź się własnego toku rozumowania. Ja preferuję starszych mężczyzn,ale znam wiele wspaniałych związków gdzie młodszy mężczyzna jest bardzo dojrzałym i odpowiedzialnym człowiekiem,takich z bardzo długim stażem małżeńskim do dziś darzących się uczuciem. Strasznie płytkie jest to Twoje myślenie. Pani Maria była wspaniałą,mądrą,inteligentną i skromną kobietą.Poza tym to prywatna sprawa tych dwojga ludzi,którą nie powinieneś się interesować.
Prezydencik był dojrały - masz racje Jolka.Spadł i sie zabił na śmierc - dojrzał.[b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prezydencik był dojrały - masz racje Jolka.Spadł i sie zabił na śmierc - dojrzał.[b]
Zabłysnąłeś wprost mądrością Gościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żył i zginął - tyle tylko można powiedzieć o Prezydencie L.K. Zostawił po sobie smród i skłócony naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Żył i zginął - tyle tylko można powiedzieć o Prezydencie L.K. Zostawił po sobie smród i skłócony naród.
Dokładnie-jeszcze na Wawelu ich pochowali-kompletnie nie zrozumiałem jak można kogoś kto nic dobrego nie zrobił chować z ludzmi co krew za wolność i Polskę przelewali jak Piłsudski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Żył i zginął - tyle tylko można powiedzieć o Prezydencie L.K. Zostawił po sobie smród i skłócony naród.
Dokładnie-jeszcze na Wawelu ich pochowali-kompletnie nie zrozumiałem jak można kogoś kto nic dobrego nie zrobił chować z ludzmi co krew za wolność i Polskę przelewali jak Piłsudski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po trupach do celu ! takie powinny byc hasla pisu na bilbordach i spotach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klozetowa partia to i klozetowe chwyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Tylko jedno mnie intrguje - dlaczego tak skrzętnie było ukrywane,że Maria była starsza o 7 lat od Lecha. Chyba Prezydencik się tego wstydził.
Masz chłopie mentalność starej, wiejskiej baby: współczuję twojej żonie, Michał Szpak jest od ciebie bardziej męski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...