Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O dzikach i saletrze. Minister rolnictwa w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Wyżej siedzisz, więcej widzisz... ale, czego nie życzymy, upadek boleśniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Posłanka Kruk wypełni swoje obietnice wyborcze i przeniesie siedzibę Grupy Azoty do Puław ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ptaszyna tak się będzie lansować gdy przeniosą pion handlowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno przy okazji będzie się zmieniać szefostwo elizówki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurgiel,Kruk, Szulowski, Sadurska co to dzisiaj za elity.... Aż przykro się patrzy, na ludzi którzy nie błyszczą wiedzą i umiejętnościami tylko ich jedyna zaletą jest serwilizm w stosunku do Kaczyńskiego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie posłanka Kruk zrobi siedzibę na tej wieży, bo z siedzibą Grupy w Puławach pier...ła głupoty a ciemny lud kupił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecna elita naszego kraju... pijaczka, chłop o bystrości kury. PiS nas ośmiesza, na prawdę tego nie widzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś tam coś tam obiecywałam ale coś tam już nie wiem co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PASOZYTOM KLMUNISTYCZNEGO ZSL PRZYPOMINAM - JARUBAS 1,7% slownie jeden przecinek siedem he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD ESTONI DO RUMUNII -- WOJSKA NATO W 18 MCY DZIEKI RZADOWI PIS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk kiedy siedziba Grupy Azoty w Puławach? Miała pani nie zawieść. Trzeci punkt obietnic w gazetce, mogę przesłać skan jeśli się pani zagubiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO jakbym za Gierka czytał, Dziennik Wschodni wraca do tradycji Sztandaru Ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obejrzeli cośtam, cośtam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...