Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O dzikach i saletrze. Minister rolnictwa w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 o 14:45 Powrót do artykułu
Wyżej siedzisz, więcej widzisz... ale, czego nie życzymy, upadek boleśniejszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy Posłanka Kruk wypełni swoje obietnice wyborcze i przeniesie siedzibę Grupy Azoty do Puław ???????????
0
Ciekawe czy ptaszyna tak się będzie lansować gdy przeniosą pion handlowy...
0
Podobno przy okazji będzie się zmieniać szefostwo elizówki ...
0
Jurgiel,Kruk, Szulowski, Sadurska co to dzisiaj za elity.... Aż przykro się patrzy, na ludzi którzy nie błyszczą wiedzą i umiejętnościami tylko ich jedyna zaletą jest serwilizm w stosunku do Kaczyńskiego 
0
Niech sobie posłanka Kruk zrobi siedzibę na tej wieży, bo z siedzibą Grupy w Puławach pier...ła głupoty a ciemny lud kupił.
0
Obecna elita naszego kraju... pijaczka, chłop o bystrości kury. PiS nas ośmiesza, na prawdę tego nie widzicie?
0
coś tam coś tam obiecywałam ale coś tam już nie wiem co....
0
PASOZYTOM KLMUNISTYCZNEGO ZSL PRZYPOMINAM - JARUBAS 1,7% slownie jeden przecinek siedem he he he
0
OD ESTONI DO RUMUNII -- WOJSKA NATO W 18 MCY DZIEKI RZADOWI PIS !!!
0
Pani Kruk kiedy siedziba Grupy Azoty w Puławach? Miała pani nie zawieść. Trzeci punkt obietnic w gazetce, mogę przesłać skan jeśli się pani zagubiła.
0
NO jakbym za Gierka czytał, Dziennik Wschodni wraca do tradycji Sztandaru Ludu
0
obejrzeli cośtam, cośtam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: