Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
Ale tu jest A. modem nie wiem czy wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ona się już moim zdaniem żywa nie znajdzie. Tę wersję można włożyć między bajki. A gina jest śmieszna. Jak można udawać że się w norwegii mieszka a mieszkać w mielcu? To śmieszne
też uważam że żywa się nie znajdzie tylko dlaczego tak wszystko kamuflują? i dbają by nie ujrzało światładziennego? co do giny to zwykły troll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Dzieki za ten watek, przyzwyczailam sie do gp i lubilam tam zagladac (ostatnio od czasu do czasu). Konto skasowane i nowego nie zamierzam zakladac, ale zawsze bede sie podpisywac, zeby nie bylo niejasnosci. Milego dnia i jeszcze raz dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Ale tu jest A. modem nie wiem czy wiecie
kto to A. Au...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak nie to nie. Ciekawe kto tam teraz będzie pisał. Zostanie Serce Czytelnik i tyle. No i kolejne wcielenie Misiomaja
Matko, Misiomaja to przegięcie. Ona jedna poprawna i mająca rację. Jej numerowanie postów miało na celu zamknąć ludziom usta. To chore było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Ale tu jest A. modem nie wiem czy wiecie
i jest rebus który jest też na gp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kto to A. Au...?
Chodzi wam o Kłin? Ona chyba nie jest tu modem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kto to A. Au...?
serio? wszedze nas zlinczuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i jest rebus który jest też na gp
No to co z tego. W tym kraju jest wolność słowa. Musimy im pokazać,że się nie damy i mamy gdzieś ich cenzurę i tyle. GP do wora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie mówcie, że Au.. Jeżeli tak to ja podziękuję chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
serio? wszedze nas zlinczuja
może na gazecie założyc? bo wszystgkie pochodne gp będą pewnie zamykane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Matko, Misiomaja to przegięcie. Ona jedna poprawna i mająca rację. Jej numerowanie postów miało na celu zamknąć ludziom usta. To chore było.
MisioMaja ja nie wiem gdzie się tacy uchowają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
serio? wszedze nas zlinczuja
Jasne już się boję. Kasować mogą wulgaryzmy itp ale to już była gruba przesada. Pamiętam jak pisałam posty jeden po drugim a chory kazik je w kółko kasował. Posty były normalne. A on cały czas namolnie je wywalał. Tak nie można. To chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
może na gazecie założyc? bo wszystgkie pochodne gp będą pewnie zamykane
Ale dlaczego mają być zamknięte? Przecież to inny portal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, na wszelki wypadek miłego dnia. Jeżeli coś znajdziecie to wpadnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale dlaczego mają być zamknięte? Przecież to inny portal
szata graficzna ta sama, to nie jest spokrewnione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ona się już moim zdaniem żywa nie znajdzie. Tę wersję można włożyć między bajki. A gina jest śmieszna. Jak można udawać że się w norwegii mieszka a mieszkać w mielcu? To śmieszne
żałosna ... a to co znowu zrobiła z Aurą to zwyczajne świństwo, ile ona ma lat .... nie wierzę że to może być prawdziwa osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzy mi się forum z moderatorem i administratorem nie uwikłanym w to wszystko. Bezstronność i tyle. Nie wiem czy jest coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marzy mi się forum z moderatorem i administratorem nie uwikłanym w to wszystko. Bezstronność i tyle. Nie wiem czy jest coś takiego.
myślę że jest tylko trzeba dobrze poszukać bo czuję że tu też zamkną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak jak w temacie. Czy któryś z modów czy adminów zwraca uwagę na posty zawierające obraźliwe treści, wzywające do nienawiści, mordowania itp. które na tym forum występują dosyć często? Nie wiem po co istnieje regulamin skoro nikt się nim nie przejmuje, administracja również. Może już czas coś z tym zrobić? Jeżeli nie wymaga się rejestracji przy dodawaniu nowych postów to wypadałoby chyba częściej tu zaglądać i usuwać tego typu treści. " no to mamy odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 554

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...