Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
"Owszem, tylko dość specyficzną metodą. Forum w znacznym stopniu wyzbywa się, stałej kontroli treści, która na bieżąco pozwala eliminować wszystko lub przynajmniej zdecydowaną większość tego co jest "beee" i co narusza panujące tu zasady. Moderacja w takim przypadku także występuje - bierna, która ogranicza się przede wszystkim do interwencji przy naruszeniach regulaminu, które zgłaszane są przez innych użytkowników (poprzez funkcję 'raportuj') oraz tylko do poszczególnych postów choć czasem powinno się zdecydowanie zamknąć lub usunąć cały temat, a raz na ileś zrobić jakieś ogólne porządki. Bluzgi skrypt zamienia sam, wszystkie zgłoszenia są dość szybko i sprawnie rozpatrywane, więc nie ma się do czego przyczepić, choć w konsekwencji tak jak zauważyliście panuje tu ogromna swoboda, a coś co nie zostanie zgłoszone może wisieć sobie spokojnie latami. Podobną politykę stosują chociażby bardzo popularne serwisy hostujące pliki w Internecie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
myślę że jest tylko trzeba dobrze poszukać bo czuję że tu też zamkną
Szata graficzna nie świadczy że jest to to samo forum więc opanujcie sie. Czemu dajecie się zastraszyć? żyjemy w wolnym kraju i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc jak nie będziemy się raportować to może pożyjemy tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Tak jak w temacie. Czy któryś z modów czy adminów zwraca uwagę na posty zawierające obraźliwe treści, wzywające do nienawiści, mordowania itp. które na tym forum występują dosyć często? Nie wiem po co istnieje regulamin skoro nikt się nim nie przejmuje, administracja również. Może już czas coś z tym zrobić? Jeżeli nie wymaga się rejestracji przy dodawaniu nowych postów to wypadałoby chyba częściej tu zaglądać i usuwać tego typu treści. " no to mamy odp
Na GP za bardzo nie przejmowali się wulgaryzmami. Za to określone osoby były i są chronione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Ale tu jest A. modem nie wiem czy wiecie
[media]http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?app=forums&module=extras§ion=stats&do=leaders[/media] gdzie tu widzisz A?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
więc jak nie będziemy się raportować to może pożyjemy tu
Gp zrobiło wam pranie mózgu. Moderatorzy przesadzili. zyjemy w wolnym kraju rany ludzie. Jak się przestrzega regulaminu można pisać wszystko np że gina jest nienormalna. Bo jest. I nei wiem czemu modzi tak jej bronili przecież ona jest tak wulagrną babką że uszy więdną. Obrażała wszystkich i wszystko. Została ukarana przez ludzi bo mieli już tego dosyc i nagle modzi stają w jej obronie zamiast dać jej bana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gp zrobiło wam pranie mózgu. Moderatorzy przesadzili. zyjemy w wolnym kraju rany ludzie. Jak się przestrzega regulaminu można pisać wszystko np że gina jest nienormalna. Bo jest. I nei wiem czemu modzi tak jej bronili przecież ona jest tak wulagrną babką że uszy więdną. Obrażała wszystkich i wszystko. Została ukarana przez ludzi bo mieli już tego dosyc i nagle modzi stają w jej obronie zamiast dać jej bana
no wlasnie dlaczego tam określone osoby są chronione? czy są to wstawione osoby w związku ze sprawą I?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, super że się dziś tu spotykamy juz myslałam ze to koniec.Ale jaja z tą giną miała byc norwegian w wyszło jakies zadupie na M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam, super że się dziś tu spotykamy juz myslałam ze to koniec.Ale jaja z tą giną miała byc norwegian w wyszło jakies zadupie na M.
Mielec czy Mielno jeden pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zauwzyliscie że gina spokojnie pisze sobie jako beeeeatrycze i modzi mają to gdzies, osobiscie 2 razy raprtowałam za to gina i ma bana i grochem o ścianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może usunąć już te linki podane na GP kierujące tutaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no wlasnie dlaczego tam określone osoby są chronione? czy są to wstawione osoby w związku ze sprawą I?
Ja nie wiem o co chodzi. Wiem jedno, istnieje konto Gina i Anabel i beatrycze (czy jak jej tam). Kiedyś była zalogowana jako Gina i jako Anabel i obie pisały równocześnie. Gina na komunikatorze siedziała a Anabel pisała na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może usunąć już te linki podane na GP kierujące tutaj?
Lepiej usunąć. Jak nie Gina to inny czort tu przylezie, jej sprzyjający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie wiem o co chodzi. Wiem jedno, istnieje konto Gina i Anabel i beatrycze (czy jak jej tam). Kiedyś była zalogowana jako Gina i jako Anabel i obie pisały równocześnie. Gina na komunikatorze siedziała a Anabel pisała na forum.
bo tro mogą być konta stworzone na potrzeby ale czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A zauwzyliscie że gina spokojnie pisze sobie jako beeeeatrycze i modzi mają to gdzies, osobiscie 2 razy raprtowałam za to gina i ma bana i grochem o ścianę
miała miec bana na 2 tygodnie? a wczoraj siedziała jako Gina i czytała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no wlasnie dlaczego tam określone osoby są chronione? czy są to wstawione osoby w związku ze sprawą I?
Jasne. Myślicie że oni się jeszcze tym interesują? wątpię. I się nie znajdzie i tyle. Śledztwo umorzą Swoją drogą dziwna cała ta sprawa i ta rodzina też jakaś dziwna, stowarzyszenie nie wyszło baby się pokłóciły i ten brak wstydu np moherowej w oświadczeniu i te pięć dych. Normalnie śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lepiej usunąć. Jak nie Gina to inny czort tu przylezie, jej sprzyjający.
no usuń Siemko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lepiej usunąć. Jak nie Gina to inny czort tu przylezie, jej sprzyjający.
Dobra usunę. Podawajcie pocztą pantoflową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
miała miec bana na 2 tygodnie? a wczoraj siedziała jako Gina i czytała
Tak siedziała jako Gina, a niby tego konta już nie ma. Jako Anabel była zalogowana i przeglądała swój profil. Podobno ma bana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym ostatnim niestety się nie dało wtym o kleszczach bo napisałem jako gość Zresztą jak trollica gina przylezie to co z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 554

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...