Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obama grał w golfa w czasie pogrzebu prezydenta Kaczyńskiego

Utworzony przez lotnik, 19 kwietnia 2010 r. o 21:46
a Merkel do miała tylko kilkaset km do Krakowa i nie chciało jej sie przyjechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gadał że modlitwą jest z Polakami, haha panie obama w d**ie Cie mamy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co miał robić? Siedzieć na lotnisku i wylewać krokodyle łzy? A ja wybrałem się na wycieczkę nad zalew w czasie pogrzebu. Czy wy ludzie naprawdę myślicie, że całe 6 miliardów ludzi musi się razem z wami zamartwiać Gdybym się zamartwiał w każdy dzień gdy umiera "wspaniały" człowiek to bym nie miał ani dnia wolnego. Nie wiem co się oburzacie na Obamę(bo inaczej to wiadomość bez wartości) skoro większość polaków(jakieś 35 mln) "olała sobie" uroczystości i zrobiła sobie majówkę wyjeżdżając za miasto lub przynajmniej wychodząc do parku czy na starówkę(bynajmniej nie do telebimów) Może po prostu boli, że nie wszyscy muszą wylewać z siebie hektolitry obłudy i hipokryzji.
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2010 r. o 22:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
a Merkel do miała tylko kilkaset km do Krakowa i nie chciało jej sie przyjechać
Merkelowej nie było wtedy w Niemczech. Miała problem z powrotem do kraju (swojego) i z tego co wiem to z Portugalii (w końcu tam udało się wylądować) miała jechac samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPS ,ALE MI TEZ SIE ZDAZYŁO 3 RAZY WYJSC DO TOALETY.PRZEPRASZAM .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela II napisał:
UPS ,ALE MI TEZ SIE ZDAZYŁO 3 RAZY WYJSC DO TOALETY.PRZEPRASZAM .....
JUDE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego? Dobrze, że nie odwiedził WC podczas partyjki golfa bo tytuły artykułów brzmiały by: "W czasie pogrzebu oddawał mocz!" Przynajmniej nie udaje jak Busz, że jest wielkim przyjacielem i sojusznikiem Polski(który nota bene nie do końca jest zorientowany gdzie ta Polska się znajduje). A dla nas to sygnał by więcej ufać w swój kraj do k u r w y nędzy a nie w rzekomych aliantów! Czy my zawsze musimy być w strefie czyichś wpływów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
A co miał robić? Siedzieć na lotnisku i wylewać krokodyle łzy? A ja wybrałem się na wycieczkę nad zalew w czasie pogrzebu. Czy wy ludzie naprawdę myślicie, że całe 6 miliardów ludzi musi się razem z wami zamartwiać Gdybym się zamartwiał w każdy dzień gdy umiera "wspaniały" człowiek to bym nie miał ani dnia wolnego. Nie wiem co się oburzacie na Obamę(bo inaczej to wiadomość bez wartości) skoro większość polaków(jakieś 35 mln) "olała sobie" uroczystości i zrobiła sobie majówkę wyjeżdżając za miasto lub przynajmniej wychodząc do parku czy na starówkę(bynajmniej nie do telebimów) Może po prostu boli, że nie wszyscy muszą wylewać z siebie hektolitry obłudy i hipokryzji.
mnie tez to rozsmieszylo ;)Powinien zapewne krzyzem lezec przez caly dzien Ech, ludzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ?
A CO TYLKO JUDE KORZYSTAJA Z TOALETY.dziwne rozumowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela II napisał:
A CO TYLKO JUDE KORZYSTAJA Z TOALETY.dziwne rozumowanie.
KONFIDENT ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obyło się bez niego, wcale nie był potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze ze przybyli licznie kardynalowie i biskupi. Momentami myslalem ze paru trzeba bedzie reanimowac tak powoli dreptali ze zolnierze idacy za nimi musieli co chwile przystawac. Bez Obamy sie obeszlo i na najblizszym powiedzeniu Sejmu wszechmogacy PiS razem z towarzyszem dyrektorem ojcem Tedem powinni zalozyc takie embargo na USA zeby te USA w ciagu roku znalazlo sie w sytuacji gorszej niz przyjacielski Gabon czy Bangladesz. Nie wyslemy do USA pomocy i zobaczycie ze zaczna kwiczec bo bez Polski rady sobie nie dadza. Viva moherowy berecik pani posel .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNI ZALEWJA SMUTKI W WÓDCE INNI nA GOLFIE ,golf to spokojna i pelna skupienia gra,to chyba lepiej niz mialby pic i tanczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykre to to ze elka II,I OH CAROL,nie przybyli,tyle polaków u nich jest .mogli przeciez promem i autem sie dostac. ah szkoda gadac. wiekszosc co na ceremoni byla to pewnie nie wiedzieli wogóle gdzie polska leży./mowa o ludziach w sztach/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
przykre to to ze elka II,I OH CAROL,nie przybyli,tyle polaków u nich jest .mogli przeciez promem i autem sie dostac. ah szkoda gadac. wiekszosc co na ceremoni byla to pewnie nie wiedzieli wogóle gdzie polska leży./mowa o ludziach w sztach/.
powiem wiecej PANI ELU II,sama pani stanie za lada w PRIMARKU w weekend ,bo ja nie mam jak dostac sie na wyspy,przeciez nie bede sie tłukla autem i promem.też coś. hmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co mial w cnn ogladac transmisje? wystarczy ze u nas to wydarzenie zdominowalo media i czlowiek nie mogl od tego odpoczac. dobrze ze wracamy do normalnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdzie nie mogę się doczytać czy były delegacje ze Słowacji i Węgier. Zaden artykuł ich nie wymienił, a ja nie zauważyłam w czasie transmisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TV nie bylo zadnych transmisji , tylko krotkie migawki{w CHinach zginelo w tym czasie ponad 1500 osob} o co mial niby robic plakac za Kaczynskim? Zdurnieliscie zupelnie z tym pogrzebem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO MIAŁ NA KLĘCZKACH RÓŻANIEC ODMAWIAĆ.BEZ PRZESADY, KOGO TO OBCHODZI ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJGŁOŚNIEJ PŁACZĄ CI KTÓRZY GO NAJBARDZIEJ KRYTYKOWALI!!! DZIENNIKARZE I POLITYCY ZACHOWUJECIE SIĘ JAK DWULICOWE D Z I W K I WSZYSTKO POD PUBLIKĘ BYLE BY SIĘ SPRZEDAĆ I WZIĄĆ ZA TO KASĘ!!! ZAKOŃCZCIE TEMAT KACZYŃSKICH I POGRZEBU BO TO ŻENUJĄCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...