Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od połowy 2011 roku będziemy mieli nowe dowody

Utworzony przez Gość, 7 sierpnia 2010 r. o 12:33
Dziekuje postoje. Nie wymieniam. I nie obchodzi mnie ze przymus jest. I tak z dowodu rzadko sie korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I JESZCZE STEMPEL NA du*** I NUMER NA PRZEDRAMIENIU I TA HOŁOTA RZĄDZACA BEDZIE SZCZĘSLIWA ,DURNIE NAM DOWODY NOWE DAJĄ PIERWSZY RAZ ZA DARMO CO JEST NORMĄ NP. W HISZPANII I MYSLĄ CO ŻE BĘDĘ SZCZYTOWAŁ Z TEGO POWODU A DROGI BUDOWAĆ BANO OSZOŁOMÓW A NIE MILIARDY WYDAWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, ze będą wydawane bezpłatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wymienię jak tylko wejdą te nowe dowody. Szczególnie, że wymiana będzie bezpłatna. Liczę też na szybkie wprowadzenie usług związanych z e-administracją. A ci co gderają w poprzednich komentarzach niech dalej biegają z teczką dokumentów od okienka do okienka narzekając przy tym na wszystko dookoła. Cieszę się, że nie będę musiał takich typów oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
I JESZCZE STEMPEL NA du*** I NUMER NA PRZEDRAMIENIU I TA HOŁOTA RZĄDZACA BEDZIE SZCZĘSLIWA ,DURNIE NAM DOWODY NOWE DAJĄ PIERWSZY RAZ ZA DARMO CO JEST NORMĄ NP. W HISZPANII I MYSLĄ CO ŻE BĘDĘ SZCZYTOWAŁ Z TEGO POWODU A DROGI BUDOWAĆ BANO OSZOŁOMÓW A NIE MILIARDY WYDAWAĆ
.........No i racja z czego tu się cieszyć są ważniejsze sprawy jak nowe numerowanie obywateli bo gdzie te autostrady gdzie nowe miejsca pracy gdzie ta Druga Irlandia ? został tylko marazm rozpacz ludzi i buta urzędników więc czy dowody są aż tak ważne na pewno nie dla obywateli !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIADOMO DLACZEGO,CHYBA Z GŁUPOTY I TĘPOTY, POSŁOWIE NIE ZGODZILI SIĘ NA TO BY BYŁ W DOWODZIE PODANY NR KRWII,A CO W PRZYPADKU WYPADKÓW I NAGŁEJ POTRZEBY TRANSFUZJI, DLA RATOWANIA ŻYCIA,BARANY I BARANICE Z WIEJSKIEJ???JAK KOTŚ NIE CHCE TO MOŻE SIĘ OPOWIEDZIEĆ PISEMNIE I TYLE!!I LE ZŁEGO I GŁUPIEGO NASI DECYDENCI ZROBILI PRZEZ 20 LAT TFUU DEMOKRACJI, TO NAPISANO BY CHYBA WIELOTOMOWĄ POWIEŚĆ,ZAWIERAJĄCĄ TE WSZYSTKIE GŁUPIE DECYZJE WPROWADZONE W ŻYCIE!!CZEMU ZNOWU POD POZOREM WYMIANY DOWODÓW,KIEDY BYŁYA OSTATNIA 5 LAT TEMU??,ZNOWU OKRADA SIĘ NAS Z PIENIĘDZY!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NUMER KRWI MĄDRALO !!! TYLKO GRUPA KRWI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe tylko kto na tej wymianie zarobi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla posłów powinni wprowadzić dodatkową informację którą w skrócie można by określić zdolnością logicznego myślenia i ewentualnie poziom skretynienia. Że nie będzie danych meldunkowych to dobrzę bo dziś robimy sie ruchliwym narodem ale brak grupy krwi to niebezpieczne dla zdrowia. Dla posłów są ważniejsze sprawy niż dbałość o bezpieczeństwo obywateli jak nie krzyż to zespół Macierewicza może ten ostatni to taka nasza odmiana zespołu Downa dotykająca polityków zwłaszcza z prawej strony sceny politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza myśli tylko o sobie. A jak ludzie mają weryfikować prawdziwość osoby np. kupno sprzedaż samochodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy do szkoły podstawowej ! ! ! Nauczcie się czytać ze zrozumieniem tekst ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki dowód z chipem,obywatel polski będzie musiał trzymać w kasie pancernej, żeby nie dostał się w niepowołane ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w Polsce jest już tak dobrze że tylko dowodami i krzyżami pozostało się zajmować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEE33 napisał:
NIE WIADOMO DLACZEGO,CHYBA Z GŁUPOTY I TĘPOTY, POSŁOWIE NIE ZGODZILI SIĘ NA TO BY BYŁ W DOWODZIE PODANY NR KRWII,A CO W PRZYPADKU WYPADKÓW I NAGŁEJ POTRZEBY TRANSFUZJI, DLA RATOWANIA ŻYCIA,(...)
Drogi obywatelu. Masz możliwość wyrobienia sobie Krew Karty w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Taka karta potwierdza Twoją grupę (nie numer) krwi. Wystarczy, że będziesz ją miał przy dowodzie osobistym i problem rozwiązany Naturalnie "wzbogacisz" się o kolejny plastik no ale cóż... Wystarczy raz honorowo oddać krew i Krew Kartę dostajesz za darmo. A jak nie chcesz oddawać to wyrobienie jest już odpłatne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabela napisał:
Mam nadzieję, ze będą wydawane bezpłatnie.
a znasz przysłowie "nadzieja matka głupich" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo, czyli z podatków, czyli z naszych kieszeni, czyli odpłatnie. Dodatkowo powiększymy dziurę w budrzecie. A w czym te "stare" dowody są złe? Kilka lat temu mówiono że są takie cacy, teraz już są be?? Ja sądzę że te wszystkie rządowe patałachy nie mają czym się zajmować i szukają dziury w całym (budrzecie)... Chyba chcą pokazać że tak ostro pracują, zamydlić ludziom oczy. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dudi napisał:
Za darmo, czyli z podatków, czyli z naszych kieszeni, czyli odpłatnie. Dodatkowo powiększymy dziurę w budrzecie. A w czym te "stare" dowody są złe? Kilka lat temu mówiono że są takie cacy, teraz już są be?? Ja sądzę że te wszystkie rządowe patałachy nie mają czym się zajmować i szukają dziury w całym (budrzecie)... Chyba chcą pokazać że tak ostro pracują, zamydlić ludziom oczy. Żenada.
Żenada to czytać takie brednie! Kilka lat to w dobie postępu technologii bardzo dużo. Jeżeli ktoś chce wprowadzić coś co mi może ułatwić życie (jak np. korzystanie z podpisu elektronicznego - to ja jestem za!) w końcu też płacę podatki i cieszę się że coś otrzymuję w zamian a nie tylko utrzymuję urzędasów. Jeśli ktoś nie nadąża za postępem techniki to proponuję przeprowadzkę do krajów trzeciego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
major napisał:
Ciekawe tylko kto na tej wymianie zarobi?
fotograf ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...