Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnalazł się po 50 latach - Jadwiga i Andrzej Pruszkowscy o Ryszardzie Kaczorowskim

Utworzony przez ~Polak~, 16 kwietnia 2010 o 18:57
Wielka szkoda, że na Wawelu nie zostanie pochowany prawdziwy Polak, tylko Kalkstein.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie Kaczorowski! Larum grają a Pana brak. Byłeś, Jestes i Będziesz wzorem Prezydenta i Polaka. Wzorem do naśladowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Szkoda że nie brali z CIEBIE przykładu! Żegnam Cię wraz z rodzina z żalem niewysłowionym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuwaj Druhu PREZYDENCIE!
0
Panie Pruszkowski, moze nocnik podstawic, tak sie Pan podekscytowal koligacjami rodzinnymi, ze zaraz Pan nasika..Prosze oglosic to na antenie ogolnokrajowej. To naprawde hot news ! Teraz pytanie : czy bedzie Pan czerpal korzysci z tego skoligacenia ? Bo chyba w wyborach nie zamierza Pan kandydowac ? Tego Lubelszczyzna by juz chyba nie zniosla...Z wyrazami nie-szacunku..Byly poddany.
0
Jadwiga Pruszkowska: MARYLIN MONROE była moją kuzynką, siostrą stryjenki brata mojej babci, który odnalazł się po stu pięćdziesięciu latach. Nie mogę mówić… Przepraszam. Może mąż coś powie o nim, ja po prostu nie mogę… Tak Tak Marylin Monroe jak powiedziała moja żona była taka WSAMRAAAAAAAAAAAAAŚNA!!!!!!!!!
0
Bardzo przepraszam, ale kogo w Lublinie należało poprosić o wspomnienie po śp. Prezydencie, jeśli właśnie prez. Pruszkowskiego, który wszak zadbał wcześniej o uhonorowanie Ryszarda Kaczorowskiego przez Radę Miasta? Rozumiem, że ktoś nie lubi obu Panów, ale może bez ordynarnych wyskoków?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: