Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnalazł się po 50 latach - Jadwiga i Andrzej Pruszkowscy o Ryszardzie Kaczorowskim

Utworzony przez ~Polak~, 16 kwietnia 2010 r. o 18:57
Wielka szkoda, że na Wawelu nie zostanie pochowany prawdziwy Polak, tylko Kalkstein.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Kaczorowski! Larum grają a Pana brak. Byłeś, Jestes i Będziesz wzorem Prezydenta i Polaka. Wzorem do naśladowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Szkoda że nie brali z CIEBIE przykładu! Żegnam Cię wraz z rodzina z żalem niewysłowionym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuwaj Druhu PREZYDENCIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pruszkowski, moze nocnik podstawic, tak sie Pan podekscytowal koligacjami rodzinnymi, ze zaraz Pan nasika..Prosze oglosic to na antenie ogolnokrajowej. To naprawde hot news ! Teraz pytanie : czy bedzie Pan czerpal korzysci z tego skoligacenia ? Bo chyba w wyborach nie zamierza Pan kandydowac ? Tego Lubelszczyzna by juz chyba nie zniosla...Z wyrazami nie-szacunku..Byly poddany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadwiga Pruszkowska: MARYLIN MONROE była moją kuzynką, siostrą stryjenki brata mojej babci, który odnalazł się po stu pięćdziesięciu latach. Nie mogę mówić… Przepraszam. Może mąż coś powie o nim, ja po prostu nie mogę… Tak Tak Marylin Monroe jak powiedziała moja żona była taka WSAMRAAAAAAAAAAAAAŚNA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przepraszam, ale kogo w Lublinie należało poprosić o wspomnienie po śp. Prezydencie, jeśli właśnie prez. Pruszkowskiego, który wszak zadbał wcześniej o uhonorowanie Ryszarda Kaczorowskiego przez Radę Miasta? Rozumiem, że ktoś nie lubi obu Panów, ale może bez ordynarnych wyskoków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...