Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec gwałcił 6-letniego syna. Nagrania wrzucał do internetu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 07:44 Powrót do artykułu
Oby w pierdlu zrobili mu z d.upy jesień średniowiecza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem nowoczesny tatuś. Kiedy marsz w jego obronie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ksiądz gwałci 10 latki bo mu ,,same wchodzą do łóżka i tego oczekują'' to nikt nie robi z tego sensacji... do pierdla wszystkich pedof...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam syna w wieku 6 lat. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co to dziecko czuło. Serce mnie boli jak czytam takie rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. bardzo podziwiam policjantów, którzy nie zaj...ą takiej k..y podczas zatrzymania.. - ja wiem, że prawo, badania psychologiczne wcześniej itd.. - dlatego nie mógłbym być policjantem właśnie ;/ nie dałbym rady go nie zaj..ć na miejscu. Wiem, że to nie naprawi krzywd dziecka ale chcę wierzyć, że zrobią z nim coś (czy na komendzie czy areszcie) że facet będzie sam chciał się zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś powie,że kara śmierci nie jest potrzebna!Osobiście zutylizowałbym takiego s..syna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie robi sensacji ? Nie rozumiem- mało Ci artykułów np. w Newsweeku ? Ojciec czy ksiądz - naganne tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie robił sensacji??? A skad o tym wiesz, robiłes za materac czy dowiedziałeś sie z mediów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrować i zamknąć w celi z gwałcicielami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaki wyrok dostanie ten dewiant. Obstawiam, że odsiedzi max. kilka lat w więzieniu. Nie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takich tylko obozy przymusowych prac najcięższych z kulą u nogi i prawem przeżycia za to, co się wypracuje. Jako promocja powitalna przyjęcia do obozu: CHŁOSTA PRĘTEM, stal wysokogatunkowa sw4, fi~14mm, 40 razów na gołe cielsko gdzie popadnie. Dla każdego cielesnego złoczyńcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byleby tylko nie prowadził jego rozprawy swędzia pokroju Małgorzaty Tatara-Wajs ze Swądu Okręgowego w Lublinie, która orzekła śmiesznie łagodny wyroczek 3 lat i 9 miesięcy więzienia dla recydywisty, który jednym ciosem zabił człowieka na oczach 4-letniego synka ofiary.... Litościwie wyrozumiała za morderstwo dla recydywisty pali swędzia uzasadniała swoją dobroć dla skazanego bestialca tym, że "sprawca nie chciał go zabić!" Arcywyrozumiała dla bandyckiego mordercy swędzia Tatara-Wajs stwierdziła wtedy w uzasadnieniu, iż "trudno mówić, by oskarżony przewidywał, że po jednym uderzeniu w twarz ofiara odniesie aż tak poważne obrażenia, które doprowadzą do śmierci"... "Słusznie!" he he he przez łzy rozpaczy nad swędziną. No bo powiedzmy sobie szczerze: jak to 'niekarane dotąd i niewinne biedaczysko-chłopisko' mogło przewidzieć skutki swego morderczego ciosu?... A że bestialec to pospolity recydywista, wielokrotnie już karany m.in. za pobicie, rozbój, prowadzenie samochodu po pijanemu i za przestępstwa narkotykowe, to przecież nic nie znaczący 'pryszcz'... Oby teraz ten kanalia od potworności na własnym synku, nie miał szczęścia do takiego łagodnisia swędziego w todze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy gazeta zdaje sobie sprawę z tego, że czytają to również dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Matka" a raczej potwór bo na określenie "matka" nie zasługuje, jest współwinna i powinna zostać ukarana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że jaki by wyrok w tej sprawie nie zapadł inni osadzeni wreszcie przydadzą się na coś społeczeństwu i dołożą starań aby to g...o nigdy już na wierzch nie wypłynęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy 1-2 lata paki w odpowiednim zakładzie a facio sam się przekona co to jest gwałt.... wystarczy tylko cynk co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mi niedobrze!!! Co się dzieje na tym popieprzonym świecie!!! Łzy mi się cisną do oczu. Co za zwyrodnialec życzę aby w więzieniu jego gwałcili co dzień!!! MATKA SZMATA JEB....NA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że współwięźniowie odpowiednio go zresocjalizują. Bydlę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywrócić karĘ Śmierci!! prawa człowieka mieć w *** (tak zachowują się zwyrodnialcy)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kiedyś takiego z celi obok. Nikt go nie dotykał. Był raczej spokojny. Schodził ludziom z drogi i w nic się nie mieszał. Na spacerniaku siedział sam. Z nikim nie gadał. Dużo wypożyczał książek i czytał dużo. Pracował na więziennej kotłowni bo miał papiery na palacza, dorabiał na garach. Mijały już cztery lata gdy miał wyjść. Zostało mu jakieś parę dni ale się powiesił. O tym kim był i za co siedział dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci, któryś z klawiszów puścił to w obieg. Gościu nie był gwałcony i nie pieprzcie, że jak pójdzie do pierdla to ktoś go zgwałci. Takich jak ten gościu zamykają razem z alimenciarzami w Bieszczadach i raczej nie są specjalnie izolowani od reszty więźniów, a zwykły alimenciarz czy handlarz ziołem to nie morderca czy dewiant seksualny, który tylko czyha żeby dorwać pedofila lub dojebać sobie wyższy wyrok w imię honoru i zemsty. Naoglądaliście się bajeczek z telewizji i to Was uspokaja, że może ktoś go dojedzie, a fakt jest taki że gościu będzie miał michę, czystą pościel, własne wyro i tylko będzie drugi do sracza bo pewnie go osadzą z kimś kto już celę zajmował. Nikt mu nic nie zrobi i gościu za parę lat wyjdzie z pierdla. Co więcej zostanie tylko wpisany do jakiegoś rejestru osób szkodliwych społecznie i tyle. Za parę lat wyjdzie gościu i zamieszka gdzieś w pobliżu Waszego domu a Wy nawet nie będziecie wiedzieli że gościu zrobił co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...