Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie > Tłumy na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim

Utworzony przez jaro, 22 kwietnia 2008 r. o 14:00
hahahaha tłum - ponad 300 osób hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj w kinie na spotkaniu z JarKaczem. Sala pekała w szwach. Ludzie stali nawet w holu. W środku było co najmniej 350 osób, a dużo ludzi nie zmieściło się i pozostało na zewnątrz. Takiego wydarzenia w Opolu jeszcze nie było! Zrobiło to też odpowiednie wrażenie na lokalnych PSL - Mało Platformowych notablach. Wickowi ( wiatrakowi ) Piotrusiowi opadła szczęka i długo jej szukał pod fotelem. Zielony tancerzyk wyglądał na mocno wstawionego, chyba się chłop procentów nawąchał/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę Belzebub Rydzyk będzie miał swoją partie i wszystkie berety pójdą do taty Belzebuba-a PIS pójdzie w PIS.u, bo będzie miał poparcie takie jak SLD może nawet mniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tlumy pszyszly oglodac krasnala bo nigdy go niewidzialy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś napisał:
Za chwilę Belzebub Rydzyk będzie miał swoją partie i wszystkie berety pójdą do taty Belzebuba-a PIS pójdzie w PIS.u, bo będzie miał poparcie takie jak SLD może nawet mniejsze.
Misiu, misiu nie wiem z jakiego lasu jesteś, ale dobrze wiesz gdzie jest miodek. Teraz liżesz wielkopańską rękę Platfusów, tak jak wczoraj postkomuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janeczek napisał:
tlumy pszyszly oglodac krasnala bo nigdy go niewidzialy
Co zazdrość zżera, że Kaczor miał taką frekwencję. A poza tym może tak więcej kultury i szacunku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pitt napisał:
Co zazdrość zżera, że Kaczor miał taką frekwencję. A poza tym może tak więcej kultury i szacunku/
Popieram Twoja wypowiedź, jest jednak jedno małe ale, to Twoje "Kaczor " nie zabrzmiało zbyt dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrazliwa napisał:
Popieram Twoja wypowiedź, jest jednak jedno małe ale, to Twoje "Kaczor " nie zabrzmiało zbyt dobrze.
Wrażliwa, rzeczywiście Kaczor może brzmieć ostro, ale używam tego określenia bez pejoratywnego podtekstu. Zresztą sam prezes nieraz z dystansem podchodził do swojego nazwiska, mówią np. o "drapieżnych Kaczorach". Tak więc pewnie by się nie obraził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opole czerwono-zielone na kolanach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki z PiSu daliście wczoraj niezły pokaz w jednym dniu tylu posłów to Opole jeszcze nie widziało: Kaczyński. Brudziński, Krukowa, Sadurska, Stawiarski, Żaczek, Michałkiewicz, Sprawka, senator Czelej oraz kilku radnych sejmiku i województwa. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno byli na kolacji w Karczmie. CIEKAWE CO WCINALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ben napisał:
podobno byli na kolacji w Karczmie. CIEKAWE CO WCINALI
A TY BEN TO KSIĄŻKĘ PISZESZ CO CIĘ TO OBCHODZI WAŻNE ŻE BYLI I CAŁE WOJEWÓDZTWO O TYM TRĄBI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie piszę ale mnie to ciekawi .Czy jest inaczej ,czy jak kiedyś jak przyjechał minister czy poseł to podobno trawę nna zielono malowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE MASZ PROBLEM POMYŚL LEPIEJ JAK TU ZCIĄGNĄĆ TYLU Z PLATWORMY LUB PSL TO RAZEM MOŻE BY DROGI POREPEROWALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TAM BYŁEM I WIDZIAŁEM DUŻO MŁADYCH LUDZI NAWET BRALI AUTOGRAFY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem z wiarygodnych ust, że na sadach ma być Pawlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tu Pawlak drugi Leper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pitt napisał:
Wrażliwa, rzeczywiście Kaczor może brzmieć ostro, ale używam tego określenia bez pejoratywnego podtekstu. Zresztą sam prezes nieraz z dystansem podchodził do swojego nazwiska, mówią np. o "drapieżnych Kaczorach". Tak więc pewnie by się nie obraził.
"KACZORY TO POTWORY" TO PIOSENKA A. ROSIEWICZA Z KONWENCJI PIS W WARSZAWIE PRZED ROKIEM ONI POTRAFIĄ ŚMIAĆ SIĘ Z SIEBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy nie przeginaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syn napisał:
po co tu Pawlak drugi Leper
A po co tu Kaczyński do wyboró jeszcze daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...