Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie > Tłumy na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim

Utworzony przez jaro, 22 kwietnia 2008 r. o 14:00
To są fotyyyyyy<<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie prrzesadzaj z tym PISem w Opolu oni sie dopiero uczą życia poltycznego a to, że coś tworzą to oznacza,że mają jaja i faktycznie mogą zagrozić obecnemu układowisił czerwono- zielonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaże wskazują, że PIS idzie w górę POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani jest nas spora grupa odwiedzajaca to forum. Proponuje aby z okazji święta 3 Maja osoby prawicowe zawiesiły flagi narodowe na swoich domach i mieszkaniach. Bądżmy tego dnia razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim ogłoszeniem to do kościoła a nie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nana napisał:
Kochani jest nas spora grupa odwiedzajaca to forum. Proponuje aby z okazji święta 3 Maja osoby prawicowe zawiesiły flagi narodowe na swoich domach i mieszkaniach. Bądżmy tego dnia razem.
Nana popieram ! Wywieśmy 3M flagi na swoich domach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cc napisał:
Z takim ogłoszeniem to do kościoła a nie na forum.
Co ma do tego kościół. Zupełnie tego nie rozumiem. Można wywiesić flagę i niekoniecznie iść do kościoła. Brak w tym logiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIk napisał:
Co ma do tego kościół. Zupełnie tego nie rozumiem. Można wywiesić flagę i niekoniecznie iść do kościoła. Brak w tym logiki.
Nie zupełnie, tradycje narodowościowe i chrześcijańskie są niestety nierozerwalne . Być patriotą to znaczy być wierzącym i na odwrót. Pamiętajmy, że przed 20tu laty ci co dzisiaj przemawiają na wiecach narodowościowych - 3 maj, 11 listopada stali po drugiej stronie i wsadzali ludzi do więzień tylko za to , że skladali kwiaty przed tymi samymi pomnikami przy , których obecnie kaci popisują się swoim patryjotyzmem. (myślę tu o ugrupowaniach partyjnych a nie osobach). , natomiast ci co walczyni o wolną i niezależną Polskę (dla młodych powiem bardziej obrazowo ,czyli ci co walczyli o MTV i COCOCOLE), są pomijani w obchodach tych ważnych świąt. PSL dawniej przybudówka PZPR i Mała Ojczyzna rekrutująca się z SLD niestety moją monopol na wszystko łącznie ze świętem do którego nie powinni mieć prawa. Ich dawniej nie widziano w kościele a obecnie tak bo "tak wypada i wyborcy tam chodzą". Przykre ale niestety prawdziwe. Prawica zawsze była i jest związana z kościołem czy komuś się podoba czy nie. Tak jak gdzie indziej Buddyzm, Islam, czy Judaizm jest czymś normalnym i nagłaśnianym tok w Polsce Chrześcijaństwo jest religią którą wyznaje i praktykuje przeważająca większość społeczeństwa. NIE WSTYDŻMY SIĘ WIARY NASZYCH OJCÓW I PATIOTYZMU KTÓRE OKAZAŁY SIĘ PONADCZASOWE . Nie udało się stłamsić naszych czlachetnych cech zaborcom , okupantom , komunistom więc dbajmy o nie bo patriotyzm i wiara są ponad czasowe. Przepraszam za formę istyl ale jestem poddenerwowany głupawymi wpisami w tak wielkiej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewica prawica, kto się może w tym wszystkim połapać? Pamietam, że jeszcze całkiem niedawno takie postulaty jak teraz ma lewica mieliście wy sami:
Zaprzestania ataków na ludzi pracy i dyskryminacji grup społecznych oraz wycofania wojsk z Iraku i Afganistanu domagają się uczestnicy pierwszomajowego pochodu zorganizowanego przez Nową Lewicę, który dzisiaj rano wyruszył z ronda De Gaulle'a w Warszawie. W manifestacji bierze udział około 100 osób. Tegoroczny pochód odbywa się pod hasłem "Mniej pracy - większe zarobki". - Polskie społeczeństwo to nie społeczeństwo pracoholików, tylko ludzi zmuszonych przez brutalny wyzysk, żeby pracować w najdłuższym wymiarze godzin w Europie (...). Jednocześnie poziom życia społecznego jest oburzająco niski - powiedział przed rozpoczęciem pochodu przewodniczący Nowej Lewicy Piotr Ikonowicz.czytaj dalej W pochodzie oprócz członków Nowej Lewicy i przedstawicieli Polskiej Partii Socjalistycznej idą przedstawiciele Komunistycznej Partii Polski, Pracowniczej Demokracji, Ogólnopolskiej Organizacji Bezrobotnych oraz Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej.
Szkoda że tak szybko zapomina się o tym co było głównym celem. najlepszym przykładem tego jest Służba zdrowia, jakoś wszycy zapomnieli ile godzin powinni pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
hahahaha tłum - ponad 300 osób hahahaha
Skoro w cyrku było 300, choc dzieciaki siadizały pościskane jak śledzie to tu mogło byc na max 50!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro w cyrku było 300, choc dzieciaki siadizały pościskane jak śledzie to tu mogło byc na max 50!
Ty Gościu masz coś chyba nie tak pod sufitem, albo po prostu liczyć nie umiesz. W naszym kinie jest 249 miejsc siedzących ( 18 rzędów X 13 miejsc i 1 rząd po 15, wszystkie miejsca były zajęte). I do tego stało ok. 50-60 osób. Niezły tłum był też na zewnątrz. Nie wszyscy się zmieścili w środku. Takie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno w Teatrze Polonia wystawiano sztukę pt."Boska".Sztuka ta opowiada o Śpiewaczce Florance Foster-Jenkins,która zasłynęła tym że fałszowała tak niemiłosiernie że uznano ją za najgorszą śpiewaczkę świata.Jej występy okrzyknięto Mont Evererest fałszowania.Natomiast na te jej występy publiczność waliła drzwiami i oknami by ujrzeć i posłuchać tę "babę dziwo"Gdy Florance Foster -Jenkins oznajmiła ze kończy już karierę,ludzie stali wiele godzin w kolejkach do kas ,a wielu odeszło z kwitkiem. Dlaczego o tym piszę? Bo były Pan Premier też miał publikę która nie mogła sie pomieścić na sali,a jego dotychczasowe dokonania to jedna gigantyczna kakofonia i przerost formy.....
Ostatnio edytowany 20 maja 2008 r. o 16:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bree napisał:
Niedawno w Teatrze Polonia wystawiano sztukę pt."Boska".Sztuka ta opowiada o Śpiewaczce Florance Foster-Jenkins,która zasłynęła tym że fałszowała tak niemiłosiernie że uznano ją za najgorszą śpiewaczkę świata.Jej występy okrzyknięto Mont Evererest fałszowania.Natomiast na te jej występy publiczność waliła drzwiami i oknami by ujrzeć i posłuchać tę "babę dziwo"Gdy Florance Foster -Jenkins oznajmiła ze kończy już karierę,ludzie stali wiele godzin w kolejkach do kas ,a wielu odeszło z kwitkiem. . Dlaczego o tym piszę? Bo były Pan Premier też miał publikę która nie mogła sie pomieścić na sali,a jego dotychczasowe dokonania to jedna gigantyczna kakofonia i przerost formy.....
Popularność polityka mierzy się poparciem wyborczym, a także ilością słuchaczy na spotkaniach. Jeżeli ktoś idzie na taki wiec, siedzi tam dwie godziny i cierpliwie słucha, to raczej nie robi tego dla rozrywki, tylko chce się dowiedzieć czegoś ciekawego. Przykład z jakąś prymabaleriną jest zupełnie nietrafiony. " Bree " szkoda było twojego wysiłku, lepiej było pooglądać sobie Dodę ( zdecydowanie to twój poziom) lub premiera Dodalda tuscu ( niewiele mądrzejszego od pani D.R.)/
Ostatnio edytowany 20 maja 2008 r. o 16:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pil napisał:
Ty Gościu masz coś chyba nie tak pod sufitem, albo po prostu liczyć nie umiesz. W naszym kinie jest 249 miejsc siedzących ( 18 rzędów X 13 miejsc i 1 rząd po 15, wszystkie miejsca były zajęte). I do tego stało ok. 50-60 osób. Niezły tłum był też na zewnątrz. Nie wszyscy się zmieścili w środku. Takie są fakty.
W cyrku tamtego fararnego dnia też byłem, widziałem ile ludzików siedziało na jednej ławecze i wiem doskonale, że było dużo, bardzo dużo więcej i co z tego? Może tylko to, że skoro tam tak znacznie ktoś zaniżył frekwencję, to może i tu ktos zawyżył, logiczne no nie? Tak to już jest, że podaje się wygodne cyferki dla publiki, nie ufam nikomu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Opolu jest tak: wszyscy narzekają na zielonych i czerwonych, a w wyborach glosują na nich
trafne podsumowanie, popieram w całej rozciągłości, bo tak jak opisałeś/aś zachowuje się właśnie opolski elektorat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W cyrku tamtego fararnego dnia też byłem, widziałem ile ludzików siedziało na jednej ławecze i wiem doskonale, że było dużo, bardzo dużo więcej i co z tego? Może tylko to, że skoro tam tak znacznie ktoś zaniżył frekwencję, to może i tu ktos zawyżył, logiczne no nie? Tak to już jest, że podaje się wygodne cyferki dla publiki, nie ufam nikomu!
Gościu nie odpuszczasz. Cholernie podejrzliwy typ jesteś. Czy czasem nie pracujesz na drugim etacie w służbach/ PS. A poza tym masz duże problemy z poprawną polszczyzną. Może zamiast wypisywać głupoty na forum podciągniesz się w tej dziedzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co niby mam odpuścić? Co do poprawnej polszczyzny no cóż. Ludzie którzy daja przykład innych pojawiają się w TV i słuchaja ich młodzi ludzie maja kłopoty z poprawną wymową, więc ja też mam prawo do błędów, zwłaszcza że nie jestem tak mondry jak niekutszy sie uwazajom i zwacajom uwage innym. Zgadnij do kogo pije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F5CB6D napisał:
Popularność polityka mierzy się poparciem wyborczym, a także ilością słuchaczy na spotkaniach. Jeżeli ktoś idzie na taki wiec, siedzi tam dwie godziny i cierpliwie słucha, to raczej nie robi tego dla rozrywki, tylko chce się dowiedzieć czegoś ciekawego. Przykład z jakąś prymabaleriną jest zupełnie nietrafiony. " Bree " szkoda było twojego wysiłku, lepiej było pooglądać sobie Dodę ( zdecydowanie to twój poziom) lub premiera Dodalda tuscu ( niewiele mądrzejszego od pani D.R.)/
Z przykrością stwierdzam że Dody nie oglądam, nawet nie wiem jaki jest jej poziom, natomiast drogi adwersarzu Ty jak widzę śledzisz pokazy Dody skoro ja oceniasz i orientujesz się jaki reprezentuje styl.Nie podejrzewam byś natomiast chadzał do teatru.Cóż nie można mieć szerokich horyzontów skoro sie słucha jednej stacji radiowej i ogląda Dodę.Nawiasem mówiąc by mieć jakiś pogląd należy coś obejrzeć,lub przeczytać ,a nie łykać rozdrobnioną papkę z kociołka Patii Kotii . PS: Moj dziadek nie był w Wermahcie , i żadnego wiecej człowieka juz nie zabiję. To zdecydowanie Twój poziom miłośniku byłego P.Premiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bree napisał:
Z przykrością stwierdzam że Dody nie oglądam, nawet nie wiem jaki jest jej poziom
Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że ktoś źle ją opisał w mediach, może ulegasz opini innych, to świadczy o tym że ulegasz naciskom i masz swojego zdania. Ja tam fanem Dody nie jeste, ale tez nie zapieram się że jej nie słucham, bo nawet czasem w radio zapodają jej kawałki a czasem po paru głębszych to słucha się róznych kawałaków Może uważasz ja za kiepską artystkę, ale żeby oceniać, trzeba potrafić spiewać lepiej, potrafisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda, Tusk, Wermacht co byście nie wypisywali to prawda jest jedna- PiS małymi kroczkami idzie po zwycięstwo. Czy się komu podoba , czy nie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...