Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opowiadamy kawały ;)

Utworzony przez zslice, 10 lipca 2014 r. o 15:29
Pani na lekcji odpytywała kolegę Jasia. Potem przyszła kolej na niego. Kolega powiedział do Jasia:  - Odpowiedź na 1 pytanie to 1939 rok, na 2 to Adolf Hitler a na 3 naukowcy tego nie stwierdzili. Więc pani pyta Jasia:  - W którym roku się urodziłeś?  - W 1939- odpowiada Jasiu.  - Jak nazywa się twój ojciec?  - Adolf Hitler - rzekł.  - Czy ty masz mózg?  - Naukowcy tego nie stwierdzili.   ------------------------ najtańsze płyty gipsowe szczecin    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoi dresiarz przed blokiem i drze sie wniebogłosy: - Zajebala!! Zajebala!!! Po chwili, na pierwszym pietrze otwiera sie okno, wychyla sie dziewczyna: - Ty głupku!! Ile razy mam ci powtarzać: IZABELA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd wraca sporo wcześniej z pracy do domu i zastaje żonę w wiadomej sytuacji z sąsiadem z naprzeciwka. Staje nad przyłapanymi kochankami, kręci z niesmakiem głową:- Panie Mandelbaum! Ja się panu dziwię, naprawdę się dziwię. Ja muszę, ale pan?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...