Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orły 2012. Nominacje bez niespodzianek: Holland, Smarzowski, Komasa

Utworzony przez Onufry Z, 8 lutego 2012 o 12:29
Nic zaskakującego ,ponownie powiesili orła na sześciorammiennej gwieździe. Jakby to nie było polskich reżyserów i aktorów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A komu to żyd przyzna nagrodę jak nie drugiemu żydowi .Reszta dostaje laurkę i oklaski. Na wymioty się zbiera od tej semickiej propagandy serwowanej na każdym kroku. Te kłamstwa budzą w człowieku bezwarunkowy "OPÓR" Ks.bp Pieronek "zagłada była żydowskim wymysłem ,a dzięki wpływom w mediach żydzi mogą narzucać innym swoją wizję historii...."
0
Antyblef napisał:
A komu to żyd przyzna nagrodę jak nie drugiemu żydowi .Reszta dostaje laurkę i oklaski. Na wymioty się zbiera od tej semickiej propagandy serwowanej na każdym kroku. Te kłamstwa budzą w człowieku bezwarunkowy "OPÓR" Ks.bp Pieronek "zagłada była żydowskim wymysłem ,a dzięki wpływom w mediach żydzi mogą narzucać innym swoją wizję historii...."
Żydoklon i żydoklan się wspiera i wywala z gniazda wszystko co nie "kuka" -taka jest prawda
0
Jak to mośki wymylą nagrode a pózniej ją sobie wręczaja ,częśc bo tępa sie na to nabiera ,żałość .pl
0
Dlaczego oni nas tak nienawidzą?
0
Dlaczego oni nas tak nienawidzą?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: