Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskary 2010: Nominacje - pełna lista nominowanych filmów

Utworzony przez Gość, 2 lutego 2010 r. o 19:39
dobrze , że temu Rewersoiwi nie dali nominacji bo to dno i siara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie avatar większość zgarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dobrze , że temu Rewersoiwi nie dali nominacji bo to dno i siara
w Wyzwoleniu myślą chyba inaczej skoro ten film puszczają na zamknięcie kina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Christoph Waltz powinien zgarnąć oskara z męską rolę drugoplanową w "Bękartach wojny". był genialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,prosiłabym o pomoc...wiecie może gdzie będzie można obejrzeć tegoroczne rozdanie nagród?Rok temu oglądałam je na jakiejś stronie (w nazwie był DRAGON) ale nie mogę jej znaleźć.Z góry dziękuję za pomoc;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Helen Mirren!! To ona powinna otrzymać oscara!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że, Colin Firth za obraz "A single man" powinien dostać oskara. Przyznaje że niespodziewałam się po nim roli geja ,która zresztą zaskoczyła mnie autentycznością. I chociaż bardzo brakuje mi w nominacjach doskonałego Johnnego Deppa miedzy innymi za "Wrogów publicznych" to chciałabym żeby tegoroczna statuetka powędrowała do Firtha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tam też w nominacjach brakuje Deppa gość ma talent a nikt go nie docenia to przykre a co do filmu to Avatar to więcej niż 100% pewniak . Co do aktora stawiam na Firtha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z ~Sebo13~ co do Depp'a. Według mnie to najlepszy aktor i z całą pewnościa zasługuje na Oscara. Taki talent powinien zostać doceniony!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie Pan Depp do jasnej anielki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oscar dla Depp'a!! Najlepszy aktor obecnych czasów. Taka nagroda należy mu się jak nikomu innemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doceniony jest W odpowiednim gronie Bardzo dobrze, iż nie jest nominowany w tych całych Oscarach Należą mu się porządne nagrody i takie dostaje To jest tylko komercha, żeby wypromować film. Johny Depp nie potrzebuje promocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://drdupa.wordpress.com/2010/03/20/dla...epis-na-oscara/ polska bez oskara- przyczyny i rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...