Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostrzeżenie przed śnieżycą. Znowu

Utworzony przez Jarzombek trener 3 klasy, 3 kwietnia 2013 r. o 22:18
no tak "Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega "...... a nie mogli sobie zostawic w Krakowie tego sniegu tylko na Lublin zwalaja? To wszystko to wina PO ! P.S. Pozdrawiam jego swiatobliwosc Rydzyka ojca Tadeusza oraz pana biskupa z ktorym kiedys bylim razem w sanatorium na dziewczynkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znowu wszystkie samoloty z Londynu zamiast u nas wylądują w Rzeszowie bo tam jest lepszy klimat. Po co tu budowali to lotnisko jak tu nie ma warunków do latania dla poważnych samolotów. Tu tylko jakieś helikopterki mogą sobie latać i szybowce a nie poważne samoloty z pasażerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poważne samoloty z pasażerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w Lublinie jak zwykle - buractwo i cwaniactwo. Dlatego stąd wyjechałem i nie jestem już chamem ze wsi jak wszyscy Lubelacy tylko człowiekiem WYKSZTAŁCONYM! Dlatego wiem, ze cała biedota zostaje w Lublinie a kto może ten sie wykształca i wyjeżdza i tak ja ja zarabia teraz 10.000 zł miesięcznie - a nie jak wy po te marne 1500. Dzięki wykształceniu i wyjechaniu jestem rodowitym szwedem już od trzech lat. A WY CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wykształconego: Siedź dalej w UK czy gdzie tam jesteś i zmywaj gary !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształcony napisał:
Bo w Lublinie jak zwykle - buractwo i cwaniactwo. Dlatego stąd wyjechałem i nie jestem już chamem ze wsi jak wszyscy Lubelacy tylko człowiekiem WYKSZTAŁCONYM! Dlatego wiem, ze cała biedota zostaje w Lublinie a kto może ten sie wykształca i wyjeżdza i tak ja ja zarabia teraz 10.000 zł miesięcznie - a nie jak wy po te marne 1500. Dzięki wykształceniu i wyjechaniu jestem rodowitym szwedem już od trzech lat. A WY CO?
WYKSZTAŁCENIE TO MASZ CHYBA BURACZANE - ALE JAK NA "RODOWITEGO" SZWEDA PRZYSTAŁO JĘZYK POLSKI JEST CI OBCY; A PROPOS: NA TYM TWOIM "WYKSZTAŁCENIU" NIE WYJAŚNIALI TERMINU: RODOWITY? JAKI ŻAL! TAK SIĘ STARAŁEŚ "WYKSZTAŁCIĆ" I NIE WYSZŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZGO napisał:
WYKSZTAŁCENIE TO MASZ CHYBA BURACZANE - ALE JAK NA "RODOWITEGO" SZWEDA PRZYSTAŁO JĘZYK POLSKI JEST CI OBCY; A PROPOS: NA TYM TWOIM "WYKSZTAŁCENIU" NIE WYJAŚNIALI TERMINU: RODOWITY? JAKI ŻAL! TAK SIĘ STARAŁEŚ "WYKSZTAŁCIĆ" I NIE WYSZŁO.
Hehehe, poprzez "wyjechanie" można stać się od razu rodowitym Szwedem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształcony napisał:
Bo w Lublinie jak zwykle - buractwo i cwaniactwo. Dlatego stąd wyjechałem i nie jestem już chamem ze wsi jak wszyscy Lubelacy tylko człowiekiem WYKSZTAŁCONYM! Dlatego wiem, ze cała biedota zostaje w Lublinie a kto może ten sie wykształca i wyjeżdza i tak ja ja zarabia teraz 10.000 zł miesięcznie - a nie jak wy po te marne 1500. Dzięki wykształceniu i wyjechaniu jestem rodowitym szwedem już od trzech lat. A WY CO?
Wykształcony pisze "kto może ten sie wykształca" HA HA HA . Wykształcenie przez zasiedzenie i tylko 10 000? Miernota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy mieszkańcy Lublina to "Lubelacy" ? Zawsze myślałem, że to LUBLINIANIE wykształciuchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACJE MA WYKSZTAŁCONY! A BO KTO TAKIE ZIMY ROBI, ZEBY SIE KONCZYLY W KWIETNIU - ANO BURACTWO I WIEŚNIACTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...