Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświadczenia majątkowe władz województwa (pdf)

Utworzony przez Josef46, 4 lutego 2011 r. o 06:31
Jak to jest:posiadają po dwa samochody,a wszędzie ich wozi kierowca słuzbowym na rachunek podatnika!Kiedy nadchodzą wybory to jest wysyp przejechanych kilometrów kilometrów.Niektorzy z pokazanych/na zdjęciu/panów potrafią zrobić po 8-9 tys kilometrów miesięcznie.Rym sposobem ich zasoby finansowe rosną.Czy to się przekłada na sukces województwa?Otoż ta zaleznośc jest pdwrotnie prooporcjonalna-ściągnęli nas na ostatnie miejsce w kraju niemal we wszystkich wskaznikach.Na domiar złego mamy najgorszą kolej i najgorsze drogi.A chcemy poprawy?To musimy jechać protestowac do W-wy,bo to już nie panow sprawa!Myślę,że przyszedł czas na czerwoną kartkę,ale poki co panowie dobijają kolanem portfele!Nie ma to jak być hazardzistą,albo obrotowym?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem gołodupcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt: ,,Sławomir Sosnowski (PSL) * dom o pow. 250 mkw. (wart 250 tys. zł)'' - nieźle, słabo się ceni... 1000 zł za 1m2 , nieźle. Czy ktoś z nich odpowie za poświadczenie nie prawdy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, że w Lublinie mieszkanie 48 m2 kosztuje ponad 200 tys, a tu takie wartości mieszkania. no no też bym chciała kupić w takiej cenie;) (tzn. wziąc kredyt) bo nasza władza nie robi nic zeby jakoś mlodym pomóc, więc niech sie nie dziwią, że nia ma dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zastanawia mnie fakt wyceny mieszkań i domów. Ciekawe czy za te pieniądze by je sprzedali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZANIŻONE WARTOŚCI MIESZKAŃ I DOMÓW! Ojoj, też bym chciała kupić 44mkw za tyle i tyle no i ten dom... :-) CHAMSTWO I SKANDAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie twarze, to albo kac, albo 5 lat (bez zawiasów). Najbogatsze są PSL - aki. I na państwowym i na gospodarstwie o specjalności trzoda chlewna zarobi. Bez parobka chyba nie wyda, bo i rządzić trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to ma za znaczenie czy któryś z nich wycenił dom ma 250 tyś. czy na 300 tyś. Dla mnie takie oświadczenia mogły by w ogóle nie zawierać tej wyceny - jako obywatel wiem że polityk ma 2 domy po 200 m2 mogę sobie sprawdzić czy 4 lata temu też je miał czy nie, a czy je wycenia 100 tyś. taniej czy drożej to już niewiele wnosi w temacie oświadczenia majątkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jejku, chętnie bym odkupił od pana Pękalskiego ten jego dom 110 metrów kwadratowych za około 150 000 zł. Ależ okazja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he niech i majatki żon opublikują to się za głowy złapiecie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podobno rolnicy nie mają na ubezpieczenie przy takim dochodzie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarobki obywatela to sprawa fiskusa a nie gawiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiast kupuję te domy warte 150 tysięcy!!! Od ręki i zaraz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne są te ceny domów Kto w to uwierzy. Z miłą chęcią kupiłbym taką dużą chałupę za prawie darmo. Śmieszne oświadczenia majątkowe. A w skarpecie 3x tyle. No chyba, że te domy o tak dużych powierzchniach to z desek są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...