Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oto kandydaci na Człowieka Roku 2017. Zobacz kandydatury [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2017 r. o 12:06 Powrót do artykułu
a Ksysiu z lotniska gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Min. Morawiecki: - Dostałem SMSa od Czarka Kazimierczaka. Co roku organizowaliśmy akcję "Paczki dla biednych dzieci". W tym roku nie możemy organizować, ponieważ nie ma biednych dzieci. Wasza polityka społeczna wyeliminowała ten problem. - TO Pani minister z PIS powinna otrzymać ten tytuł za 500+!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do konkursu, w kategorii "Zwykły bohater", została zgłoszona pani Małgorzata Tylus, która heroicznie walczyła o uratowanie lubelskiej szkoły - Gimnazjum Nr 9, przed jej likwidacją (patronem szkoły jest Hieronim Dekutowski, PS „Zapora”). Decyzję o wstrzymaniu naboru do tej szkoły, na wniosek prezydenta Lublina, podjęła Rada Miasta Lublin w dniu 2 lutego 2017 r. Dzięki heroicznej walce pani M. Tylus - akcji zbierania podpisów pod petycją, nie kończących się wizyt w Wydziale Oświaty i Wychowania UM Lublin, w lubelskim Kuratorium Oświaty, w komisjach rady miasta, u Wojewody i w innych urzędach, sprawa szkoły została uratowana - szkoła istnieje obecnie jako XXIX LO w Lublinie. Mimo zgłoszenia pani M. Tylus do konkursu, w dzisiejszym papierowym wydaniu gazety oraz w internetowej wersji tej gazety, zgłoszona kandydatka została pominięta. Czyżby w czasach wolnej Rzeczypospolitej zadziałała cenzura, głównie ze względu na nazwisko zgłaszającego? W sprawie pominięcia pani M. Tylus interweniował inny człowiek, po czym redakcja, przepraszając panią Tylus telefonicznie, umieściła ją w innej kategorii („działacz społeczny”), a następnie umieściła jej zdjęcie. Mam uwagi do Szanownej Redakcji: 1. Jeśli Państwo podali kategorię "Zwykły bohater", do dlaczego Państwo zmieniają regulamin w trakcie jego trwania? 2. Dlaczego Państwo dotąd nie przeprosili pisemnie na łamach tej gazety kandydatki do konkursu za ogromny nietakt, popełniony wobec tej osoby? Uwagi osoby z Redakcji, zajmującej się konkursem, że pani M. Tylus nie upominała się o osobistą satysfakcję w formie pisemnych przeprosin, są wyrazem braku elegancji i szacunku wobec osoby pokrzywdzonej przez Redakcję – sama ma się upominać o przeprosiny? – co za poziom społecznej kultury tej osoby?! Tłumaczenie z kolei Redaktora Naczelnego, że to była tylko pomyłka - mnie nie satysfakcjonuje. Dla mnie - nieważne, czy to była pomyłka, czy złośliwa manipulacja konkursem - mnie interesuje skutek. Redaktorowi Naczelnemu przekazałem, że oczekuję honorowego, pisemnego przeproszenia kandydatki za ten nietakt oraz za pominięcie jej nazwiska w dzisiejszych kuponach, w papierowym wydaniu gazety. Dla mnie - ustalanie kategorii "Zwykły bohater", później jej likwidacja, wraz z pominięciem zgłoszonej kandydatki, a następnie, po interwencji - umieszczenie jej w innej kategorii (na miejsce "Zwykłego bohatera" redakcja wstawiła kategorię "Nauka"), jest oczywistym dowodem manipulacji konkursem. Wstawianie dodatkowej kategorii "Nauka", której nie było w konkursie, jest tego kolejnym przykładem - jak ci ludzie zostali zgłoszeni, skoro tej kategorii nie było w regulaminie? Konkurs miał być dla ludzi honoru. A co zrobić, jeśli organizatorzy i sędziowie tego konkursu "grają nie fair"? Szanowny Panie Redaktorze - wyszła Panu "Wielka Lipa" z tego przedsięwzięcia! Czy warto dla nieeleganckiego forsowania czyjejś sprawy, tak tracić własny wizerunek - Redaktora Obiektywnej Gazety? Oczekuję w jutrzejszym wydaniu pisemnego przeproszenia za popełniony nietakt - i kandydatki, pani Małgorzaty Tylus i osoby ją zgłaszającej. Z poważaniem. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie jakim językiem posługuje się  a.banasik j ***s://***facebook.com/artur.banasik - ja w życiu nie oddam na takiego gościa swojego głosu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma Krzysztofa Żuka?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Redakcja DW się wyłożyła z tym konkursem! Została zlikwidowana kategoria "Zwykły bohater", w której została zgłoszona Małgorzata Tylus - powinna wygrać w tej kategorii z braku konkurencji. Nie ma w regulaminie kategorii "Nauka" - jakim więc cudem pojawiły się trzy nazwiska w tej kategorii, której nie było w konkursie? Czy Redakcja wyjdzie z twarzą z tego absurdu, w który się wpakowała? Wojciech Górski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo stać na płatne sms-y? Albo urzędników z miejskich ze służbowych komórek albo Sorosa. Czyli kto wygra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Górski .......aaaa szkoda gadać. Nie lubię oczerniać ludzi tak jak Pan więc tego nie zrobię. Życzę szczęścia w życiu osobistym bo widzę że coś ciężko z nim. Niech Pan Panie szanowny założy swoją gazetę np. Górski News i tam umieści Panią w tej kategorii i od razu przyzna nagrodę. Nie wątpię że się należy. Ludzie są tylko ludźmi i mogą się pomylić. Zresztą jak Pan pisze przeprosiny zostały wystosowane. Wszystko co możliwe zostało zrobione i temat powinien się zakończyć. Ale dla Pana oczernianie ludzi nie wiedząc co się dokładnie stało to priorytet....brawo. życzę dalszych sukcesów w hejtach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard tej gazety - zezwalanie na anonimowe hejty. Dlaczego "ktoś" nie występuje z własnym wizerunkiem, imieniem i nazwiskiem? Ja walczę - "z otwartą przyłbicą" - pod maską chowają się tchórze, kłamcy i oszczercy, bojący się odpowiedzialności za chamskie epitety i pomówienia. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...