Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot chce zostać premierem

Utworzony przez młoda, 14 marca 2010 r. o 11:30
Czy Świat oszalał???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo ze bylem, i jestem za pisem Palikot jest madrym czlowiekiem tylko czy mialby poparcie ja jestem za 1 glos z Poznania tylko ze myslal w pojedynke naprawi swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe sojusz Partii Oszustów z komunistami. To chyba zły sen 20 lat po obaleniu komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Palikot na premiera bo jego asystent Piotr S ma kilka ustaw do przepchniecia związanych z BIAŁPOL firmą zajmująca sie hazardem !!!!! Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby ten człowiek został premerem to poprosiłbym o azyl polityczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki wspaniałym rządom PO mamy w całym kraju dobrobyt. Palikota docenił Biłgoraj nadając mu honorowe obywatelstwo za wkład w rozwój regionu - doskonałe drogi, nowe miejsca pracy,brak bezrobocia, wysokie płace, wspaniale wyposażone szkoły i szpitale - i to Biłgoraj właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czy owak, oni nic dla Polski nie zrobią tylko kręcą lody dla siebie i kolesiów,a głupi naród głosuje i zapieprza za parę groszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
tak czy owak, oni nic dla Polski nie zrobią tylko kręcą lody dla siebie i kolesiów,a głupi naród głosuje i zapieprza za parę groszy.
Głosuj na PiS - na pewno nasypie ci kasy, ha ha. Tylko lubelskie się znowu pomyli i zagłosuje inaczej jak większość kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego osobisty"Czerepach" pisze a on tylko upublicznia. Pewnie jak premierem zostanie to pierwsza jego decyzja bedzie abolicja dla tych ktorzy maja zaleglosci wobec ZUS - chyba, ze swoje juz wreszcie splacil to wtedy zacznie od umozenia czegos innego - moze od POprawy prawa hazardowego. W dniu wyboru na premiera z Lublina posla rzeczonego, POzostanie Wam juz tylko moja arka, Arka Noego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premierem powinien zosac autor najlupszego wpisu na niniejszym forum................bedzie to wybor bardzo trudny z uwagi na to ze w Polsce namnozylo sie entelegencji i im glupszy cymbal to uwaza sie za najmadrzejszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Janusz Palikot nie miał szans, aby wystartować w wyborach na prezydenta, to zasługa słynnej demokracji w PO. Tusk namaścił dwóch, a tak naprawdę, powinien był dać wszystkim możliwość ubiegania się o to stanowisko. Takie głodne kawałki, jakie opowiadają niektórzy z tej partii, jakoby demokratycznie mogli teraz w prawyborach poprzeć jednego z dwóch namaszczonych, są jakimś koszmarnym żartem. Abstrahuję od moich preferencji partyjnych - to zupełnie inna sprawa - ale nie mam zamiaru pozwolić sobie imputować, że cokolwiek w PO dzieje się w sposób demokratyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien się przebadać czy nie ma schizofrenii.Nie musi daleko jechać ,Abramowice są do jego usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot, czy ty naprawdę myślisz, że cię wybiorą? Chyba śnisz. Kto by chciał mieć pajaca za premiera... ha ha ha.... naprawdę, jesteś niezrównoważony, jeśli w to wierzysz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu nasze słoneczko powiedziało prawdę. Blady strach padł na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście cieszę się że na naszej scenie politycznej pojawił się ktoś tak zjawiskowy jak Janusz Palikot, myślę ze nie jest tak zakłamany jak większość polityków. Jeśli miał bym mieć za premiera Giertycha,Napieralskiego, Leppera lub Gosiewskiego to całym sobą poprę Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
av napisał:
Głosuj na PiS - na pewno nasypie ci kasy, ha ha. Tylko lubelskie się znowu pomyli i zagłosuje inaczej jak większość kraju
No PO jest za to gwarantem dobrego kręcenia lodów i wszelkiego rodzaju afer od a do z i oni Tobie oraz Polakom zagwarantują dobrobyt śmieszne to i naiwne , czy Ty człowieku telewizji nie oglądasz a może jesteś ślepy i głuchy a może nie chcesz widzieć więc nie zganiaj na PiS czy jakąkolwiek inną partię bo statystycznie najwięcej afer zostaje przy PO czy to się podoba czy nie to najbardziej kolesiowsko- kombinatorskie ugrupowanie zaraz po dawnym SLD więc nie pisz głupot .Ja nie bronię tej czy innej partii ja tylko oceniam z perspektywy czasu tych co szkodzą temu krajowi i jego obywatelom !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prymityw napisał:
Ciekawe sojusz Partii Oszustów z komunistami. To chyba zły sen 20 lat po obaleniu komuny.
Oj zły sen dobrze napisane ! i najgorsze że może się ziścić , może nie przez Palikota bo nie sądzę by miał jakiekolwiek szanse ale PO przebiera nogami w kierunku komuszków wówczas tylko ewakuacja z tego kraju bo gorszego zestawienia dla społeczeństwa być nie może .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanty napisał:
Powinien się przebadać czy nie ma schizofrenii.Nie musi daleko jechać ,Abramowice są do jego usług.
W tym przypadku badania dodatkowe to strata czasu i pieniędzy bo zaburzenia widać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczko napisał:
Osobiście cieszę się że na naszej scenie politycznej pojawił się ktoś tak zjawiskowy jak Janusz Palikot, myślę ze nie jest tak zakłamany jak większość polityków. Jeśli miał bym mieć za premiera Giertycha,Napieralskiego, Leppera lub Gosiewskiego to całym sobą poprę Palikota.
Ha ha ha ha zjawiskowy to se zrób z niego świętego opraw w ramki i 5 razy dziennie bij przed swoim guru głową o posadzkę może sam zmądrzejesz i nie będziesz głupot pisał że nie jest zakłamany o naiwny wyznawco Paliguru praktycznie każdy polityk musi być obłudny i zakłamany albo odpada ale co Ty w tym temacie możesz wiedzieć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...