Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot grozi prokuraturą za zdjęcie symboli religijnych

Utworzony przez Hans, 1 marca 2011 o 13:48
I BARDZO DOBRZE ! NIECH W KOŃCU RZĄD SAM ZACZNIE PRZESTRZEGAĆ PRAWA I KONSTYTUCJI!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Symbole innych religii powinny być zawieszone jeżeli wyznawcy danej religii tego zechcą. Symbole religijne niech wieszaja wyznawcy danej religii, a nie Palikot. On i jego Ruch mogą jedynie wibrator powiesić.
0
Paligłup już nie wie co wymyślić, aby istnieć medialnie ....
0
Temu panu POSKA juz dziekuje.
0
Oj wy polaczki...zdejmijcie te klapki z oczu...
0
Większość Polaków to katolicy więc nie wiem jakim cudem na równi z krzyżem ktoś chce stawiać inne symbole... Miejsce gwiazdy dawida jest w Israelu a miejsce półksiężyca w krajach arabskich. Miejsce atomu jest w elektrowni:)
0
Palifi***kot niech ja Cię spotkam na starówce...wsadzę Ci tą gwiazdę Dawida w Twoje cztery litery...to nie groźba to wolność słowa
0
Najgorsze jest to że większość kojarzy tego "Pana" z Lublinem a on pochodzi z jakiejś wsi pod Biłgorajem... więc niech tam robi szum skąd jest. Kiedy skończy się ta POlityczna farsa?.
0
To co, że większość Polaków to katolicy? Skoro POLSKA uważana jest za świecki kraj...więc jeżeli dajesz krzyż, to daj i inne artefakty.
0
ja napisał:
To co, że większość Polaków to katolicy? Skoro POLSKA uważana jest za świecki kraj...więc jeżeli dajesz krzyż, to daj i inne artefakty.
INNE MOZNA WIESZAC PO TOJ-TOJACH.TU JEST POLSKA.
0
pajac, który chce by o nim mówiono >>>>>>ZERO BIŁGORAJSKIE<<<<<<.
0
malone napisał:
pajac, który chce by o nim mówiono >>>>>>ZERO BIŁGORAJSKIE<<<<<<.
TO NIE JEGO POMYSL,ON JEST PROSTY JAK TOPOREK.ZA TYM STOI TEN JEGO MADRALA.
0
mam nadzieję że, Palikot wygra i ostudziwasz amok
0
roman napisał:
mam nadzieję że, Palikot wygra i ostudziwasz amok
Wygra JASIU-chyba na fujarze,albo w kregle kieszonkowe.
0
Hurrrraaa!Jasiu wrócił na arenę cyrkową,oj będzie się z czego pośmiać.No i media będą miały nowe tematy.Pozdrawiam uśmiechniętych.
0
Franek 19 napisał:
Hurrrraaa!Jasiu wrócił na arenę cyrkową,oj będzie się z czego pośmiać.No i media będą miały nowe tematy.Pozdrawiam uśmiechniętych.
W koncu troche PO-blaznujemy,a taka duza przerwa byla.JASIU znowu wraca na scene.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: