Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot na lekcji WOS. Rodzice skarżą się gazecie

Utworzony przez młoda, 24 listopada 2009 r. o 08:44
Skandal - w "Wolnej", tzw. chyba "DEMOKRATYCZNEJ" Polsce zmuszać dzieci do obowiązkowego wysłuchiwania PO-lityka, błazna toż to istny PRL WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś takim samym tłukiem jak burki z Kozienic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście młodzież podchodzi do tych spraw bardziej na luzie i chętnie spotyka się z ludźmi, którzy mają trochę polotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli uczestnictwo w tym "spotkaniu" jest dobrowolne dla uczniów, to co dyrektor i nauczyciele mają do zaproponowania uczniom, którzy nie chcą oglądać pajaca herbu gumowy fajfus. Też się znalazł wzorzec dla młodzieży - przykład chamstwa i arogancji. A może tak po małpeczce uczniom ze starszych klas na zakończenie wizyty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belfer napisał:
Jeśli uczestnictwo w tym "spotkaniu" jest dobrowolne dla uczniów, to co dyrektor i nauczyciele mają do zaproponowania uczniom, którzy nie chcą oglądać pajaca herbu gumowy fajfus. Też się znalazł wzorzec dla młodzieży - przykład chamstwa i arogancji. A może tak po małpeczce uczniom ze starszych klas na zakończenie wizyty?
Prawdopodobnie sądzisz, że użycie przez Ciebie słów; "pajaca herbu gumowy fajfus" jest przykładem dobrego wychowania i erudycji. Nie jest moim idolem pan Palikot, ale należy pamiętać, że ten poseł użył tego atrybutu w bardzo poważnej sprawie. Przypomnę Ci, że kobieta została zgwałcona przez funkcjonariusza państwowego na komendzie policji . Przełożeni tegoż funkcjonariusza bronili go i obrażali pokrzywdzoną kobietę. Mimo wszystko należy tym chyba jednak pamiętać. Atrybut może zbyt mocny, ale skuteczny i użyty w jak najbardziej słusznej sprawie. Nikt nie może mieć pewności co by się stało z tą sprawą bez interwencji Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co ten pajac będzie tam pajacował. przed uczniami się obnaży i pokaze tę swoja słynną już lateksowa proteze przyrodzenia, będzie mówił o prawach zboli i sodomitów (w języku politycznej popranosci określni mianem geyów, lesbijek i pedofili) i to wszystko wysepleni jak typowa melepeta po wypiciu mózgotrzeba wyprodukowanego w podbiłgorajskiej pryciarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to PO śmie dzieciom w lekcjach przeszkadzać?! A paszoł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zapytać kuratora, czy popiera organizowanie spotkań dzieci w szkole z indywiduum, które: - machało gumowym penisem przed kamerami, - ma plastikowy pistolecik, (a może na odwrót, machało pistolecikiem, ... dobra, odpuścić wypada....) - w chamski sposób obrażało Prezydenta RP, - chlało wódę w miejscu publicznym, - do dziś nie wyjaśniło zarzutów o przekręty finansowe przy wyborach, - do dziś ma niewyjaśnione zarzuty o przekręty od byłej żony, - i tak generalnie ma wygląd i poziom umysłowy menela, który dzięki znalezionej teczce z milionami trafił tam gdzie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeśli zapraszający dyrektor szkoły ma resztki uczciwości w sobie (w co szczerze wątpię!, bo znam ten wątek - zaprośmy GO, może trochę tej szemranej kasy na szkołę da, a wiadomo kasa nie śmierdzi, nawet od Polikota...) to powinien tak, jak napisałem wyzej przedstawić zaproszonego gościa. Jeśli tego nie zrobi, to młodzieży kochana z tej szkoły - do Was teraz mówię - macie zwykłą "pałę", a nie faceta za "derektora"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak... dopiero teraz zauważyłem, że dyrektor to ... baba. No i się wszystko wyjaśniło ;-) Mam nadzieję, że oseł Palikot nie zapomniał zabrać najważniejszego z wymienionych powyżej atrybutów... :-))) Tak więc cofam moje oczekiwania wobec uczciwości "derekcji". W takiej sytuacji hormony wezmą górę! Ale ... ksywka "pała" dalej pasuje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co on może dzieciakom powiedzieć bo po wizycie u rolników to wiersze o radach PALIKOTA powstały "Rzekł Palikot - na wieś jadę! Chłop jest ciemny, dam mu radę By zarobić, zaoszczędzić Trzeba bimber z owsa pędzić Chłop słuchając go osłupiał Czy on już do reszty zgłupiał? Bimber pędzić nielegalny? On jest chyba nienormalny!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam osobiście na tym spotkaniu i uważam, że było to ciekawym wydarzeniem.można osobiście usłyszeć o pracy w sejmie. Wizyta posła Palikota nie była agitacją wyborczą.To, że odbyło się owe spotkanie, nie oznacza, że mamy nagle go lubić i pochwalać jego zachowanie. Jestem uczennicą liceum i nie wiem jak można rozpowiadać takie coś, że byliśmy zmuszeni tam pójść.Pracowanie informatyczne były otwarte,odbywały się także lekcje,nic nie było przymusem.Wielu uczniów nie posżło,bo nie chciało,ci co chcieli to byli. Także ogłoszenie nowego przewodniczącego nie odbyło się na owym spotkaniu,tylko na apelu. I co ty rodzice mają do tego.Licealiści, z których część ma 18 lat sami mogli zadecydować,co tu do gadania mają rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Byłam osobiście na tym spotkaniu i uważam, że było to ciekawym wydarzeniem.można osobiście usłyszeć o pracy w sejmie. Wizyta posła Palikota nie była agitacją wyborczą.To, że odbyło się owe spotkanie, nie oznacza, że mamy nagle go lubić i pochwalać jego zachowanie. Jestem uczennicą liceum i nie wiem jak można rozpowiadać takie coś, że byliśmy zmuszeni tam pójść.Pracowanie informatyczne były otwarte,odbywały się także lekcje,nic nie było przymusem.Wielu uczniów nie posżło,bo nie chciało,ci co chcieli to byli. Także ogłoszenie nowego przewodniczącego nie odbyło się na owym spotkaniu,tylko na apelu. I co ty rodzice mają do tego.Licealiści, z których część ma 18 lat sami mogli zadecydować,co tu do gadania mają rodzice.
Liczba błędów ortograficznych i gramatycznych uwiarygadnia Twoją wypowiedź. PO tej wypowiedzi nie mam żadnych wątpliwości: pajac z PO trafił w "swoje" środowisko... Gratuluję dyrektorce Ewie Malec - wiem, że uczy Pani języka niemieckiego, ale może popracuje pani w wolnych chwilach nad znajomością języka polskiego swoich uczennic? Nie będzie łatwo po wizycie speca od gumowych penisów, ale da sobie Pani radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normal napisał:
Należy zapytać kuratora, czy popiera organizowanie spotkań dzieci w szkole z indywiduum, które: - machało gumowym penisem przed kamerami, - ma plastikowy pistolecik, (a może na odwrót, machało pistolecikiem, ... dobra, odpuścić wypada....) - w chamski sposób obrażało Prezydenta RP, - chlało wódę w miejscu publicznym, - do dziś nie wyjaśniło zarzutów o przekręty finansowe przy wyborach, - do dziś ma niewyjaśnione zarzuty o przekręty od byłej żony, - i tak generalnie ma wygląd i poziom umysłowy menela, który dzięki znalezionej teczce z milionami trafił tam gdzie jest.
przecież Lubelski "Kurator" Niedoświaty to Kraśnici PełOwiec ze stajni Piotra Cz. - majacego zarzuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki gość, taka szkoła. Malec nie ma wstydu? Agitacja POlityczna na całego wśród dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jasne....akcja orlik-cos dla ciała, a teraz Showman-Palikot i wiadomo skad takie wysokie POparcie w tej grupie wiekowej. Był juz w historii świata duce, który postawił na młodzież, czyzby Tusk znalazł wzorzec do nasladowania?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor Malec, przed prelekcją niech Pani sprawdzi mu kieszenie bo może wnieść pewne rekwizyty i nie będzie to wtedy lekcja o polskim parlamentaryźmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normal napisał:
Liczba błędów ortograficznych i gramatycznych uwiarygadnia Twoją wypowiedź. PO tej wypowiedzi nie mam żadnych wątpliwości: pajac z PO trafił w "swoje" środowisko... Gratuluję dyrektorce Ewie Malec - wiem, że uczy Pani języka niemieckiego, ale może popracuje pani w wolnych chwilach nad znajomością języka polskiego swoich uczennic? Nie będzie łatwo po wizycie speca od gumowych penisów, ale da sobie Pani radę!
Odpowiadający też nie grzeszy kunsztem formułowania zdań w j. polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...