Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Prezerwatywy zamiast kwiatów dla kobiet

Utworzony przez ktosik, 8 marca 2012 o 12:55
Trza będzie tę prezerwatywę do wazonu włożyć, może należy do gatunku wegetatywnego i bezpłciowo się rozmnoży. Albo gdy już po pracy 8 marca kobieta do domu wróci, by dać żreć całej rodzinie, zawsze może z prezerwatywy zrobic rękawiczkę do obierania kartofli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech Palikot do ją swojej żonie i matce.
0
Jak można w tak uwłaczający sosób traktować kobiety?! Palikot chyba dawno baby nie miał, trzeba mu kupić dmuchaną lalkę a prezerwatywy wsadzić w dupę
0
Najlepiej ja na ten głupi łeb sobie naciągnie,i potrzyma 24h w peklosolu,matoł jeden.
0
Czy można wymóżdżyć coś głupszego? Niech rozda takim idiotom jak sam.Co za pomysł... no nie ...wstydź się chłopie bo na miano mężczyzny nie zasługujesz.
0
Palikot dowcipny do kabaretu powinien być przyjęty! A Dzień Kobiet - ? Czemu nie - nawet koty mają swój dzień!!
0
Jedyną adekwatną odpowiedzią na akcję Palikota z prezerwatywami jest obdarowanie go kolekcją gumowych protez czyli jego ulubionym gadżetem.Bo na co kalece kondom?
0
Ciekawe czy wręczył taki prezent swojej kochankowi, panu Grodzkiej. Dla takich ludzi wszystkie kobiety to qrwy, a reszta to zboczeńcy. Nie pozdrawiam gnoi.
0
wiktororban napisał:
Ciekawe czy wręczył taki prezent swojej kochankowi, panu Grodzkiej. Dla takich ludzi wszystkie kobiety to qrwy, a reszta to zboczeńcy. Nie pozdrawiam gnoi.
Ciekawe czy te cioty są dalej ze sobą ?????
0
Kuku na muniu panie Januszku.
0
... pa..nt sam się musi wyzwolić... no cóż po takim dzieciństwie nie ma się co dziwić, że pała już nie pracuje jak należy. Otóż jedyne co może zrobic Pana Palikot w rządzie to pienić i szczuć na wszystkie wartości i morale aby odwracać uwagę od ważnych spraw jakie toczą się w rządzie. Kto wybrał tego gościa?????? Wstyd, że nami, którzy opłacają im pensje rządzą tacy wyzwoleni degeneraci. Mało to wykształconych mądrych osób w Polsce??? No i jeszcze pytanko czy pieniążki na ten zakup to może z tych partyjnych co to dostają z państwowych na wspieranie partii???, bo jeśli tak to niech odda kasę ja nie będę wspierał takich akcji.
0
Szkoda, że rodzice palikota nie mieli gumki kiedy go płodzili.
0
12 komentarzy i żaden nie na temat istotny, jakim jest nierówność zarobków kobiet i mężczyzn oraz brak miejsc w przedszkolach i żłobkach. Gdyby Palikot wygłosił przemówienie, to kto na to zwróciłby uwagę? Podobnie było z "trawką" w sejmie.
0
Panie pośle! Jak Pan może? Wstyd mi za Pana!
0
jestem normalną , prawdziwą (nie mylić z Grodzką) kobietą i wolę kwiaty
0
Co za pustak!
0
Bardzo nietrafiony pomysł. Czyżby Palikot myślał wyłącznie fi***em ?? eh.. ://
0

Dodaj odpowiedź: