Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot przebrany za kobietę na kongresie PiS?

Utworzony przez ZNIESMACZONY, 30 stycznia 2009 o 09:45
SKOŃCZCIE Z TYM WARIATEM !!!!BO ZACZNĘ PODEJRZEWAĆ, DZW TO PROMUJE, chyba nie o taką promocję WOJEWÓDZTWA NAM CHODZI ??? PIENIĄDZE PALIKOTA TO NIE WSZYSTKO TRZEBA MIEĆ JESZCZE OLEUM, A PALIKOTOWI TWGO BRAK- MYŚLIMY ŻE TO TAKIE ZBROJNE RAMIE PO-PSL- nie mają PROGRAMÓW NA RZĄDY, TO wystawiają PALIKOTA żeby robił ZADYMĘ I ODWRACAŁ UWAGĘ POLAKÓW OD spraw b. ważnych np. kryzys i brak programu na jego złagodzenie ze strony TUSKA i PAWLAKA !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JECHAĆ PANIE JANUSZU JECHAĆ
0
Do więzienia Jasiek pojedź lepiej. Tam się wyżyjesz
0
Jako solista zaspiewa :Byc kobieta,byc kobieta to.....
0
Gość napisał:
Do więzienia Jasiek pojedź lepiej. Tam się wyżyjesz
ty pisuarowy piszrzu sam wsadź swój łeb do kibla więziennego i wystaw swój odby ......
0
Panie Januszu lista lubelskich wydarzeń roku juz zamknięta. Wiem, wiem kusi ale poczekać troszkę do końca roku. Teraz z początku nie warto i tak wszyscy zapomną. Odpuść sobię Janek, bo głupio będzie patrzeć w lusterko za te parenaście latek. Wiem Kurski gryzie i PO waszej stronie ktoś też musi być, ale w tym czasie lepiej może biuro otworzyć nowe niż tak się wygłupiać jak smark. Kurski niech gryzie i tak mam go w 4. A Pan Panie Pośle może popatrzy co tam w PKP bo to ważniejsze dla nas mieszkańców lubelszczyzny.
0
zartownis napisał:
ty pisuarowy piszrzu sam wsadź swój łeb do kibla więziennego i wystaw swój odby ......
Chciałbyś się wyżyć POpaprańcu? Niedoczekanie. Pobaw się z Jaśkiem
0
Pali głupa trzeba założyć mu kaftan bezpieczeństwa i zamknąć w pokoju bez klamek a klucz wyrzucic do morza
0
kongresmen napisał:
JECHAĆ PANIE JANUSZU JECHAĆ
ale czy przebierać się ? bo za wariata to już Pan dawno robi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: