Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: We wtorek zarejestruję swoją partię "Ruch Poparcia"

Utworzony przez dziennikarka z TVN, 17 października 2010 r. o 20:16
jestem młodą dziennikarką z TVN , jak zwykle niedosłyszałam - Ruch Zaparcia ?. Co jest najlepsze na Zaparcie ? chyba nie Goździkowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarka z TVN napisał:
jestem młodą dziennikarką z TVN , jak zwykle niedosłyszałam - Ruch Zaparcia ?. Co jest najlepsze na Zaparcie ? chyba nie Goździkowa ?
Jak to jest, że wiceminister z PiS'u nie potrafi wychować syna? Czyżby stał tam gdzie ZOMO, a Jarek K. strzelił kolejną gafę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku po co zakladasz partie? Skoro nawet w twoim okregu nikt ciebie nie lubi i nie rozumie o co tobie chodzi?daj spokoj nic nie zdziałasz i tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo! w ślady Leppera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jakie bedzie logo tego czegoś? Może wibrator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba raczej RUCH PARCIA PIERDZIKOTA - takie RPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie szok, czyli dwa w jednym i jedno w dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w wyborach na prezydenta miasta popiera głośno Żuka i cicho Wojciechowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
człowieku po co zakladasz partie? Skoro nawet w twoim okregu nikt ciebie nie lubi i nie rozumie o co tobie chodzi?daj spokoj nic nie zdziałasz i tak.
A właśnie że wielu ma do pana Palikota szacunak i jest lubiany.Jedyny mówi prawde!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot jeszcze musi pokazac ze pomaga normalnym ludziom ,a ma olbrzymie szanse na premie od narodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałam że Ruch Parcia (na szkło i sedes)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...