Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot złożył mandat poselski. Legitymację oddał na aukcję WOŚP

Utworzony przez jan, 9 stycznia 2011 r. o 17:30
Brawo!!! poslanko grabarczyka magdo gąsior marek zrob to samo jesli masz honor. Podaje link stronki poslanki tym ktorzy chcieliby zachecic ja do tej wspanialej akcji na rzecz Lubelszczyzny: http://www.magdagasior.pl/tematy-do-dyskusji/98-w-lublinie-najbardziej-brakuje-mi.html http://www.magdagasior.pl/blog/826-historia-jednego-bukietu.html
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2011 r. o 18:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy samo przekazanie /zresztą na szczytny cel/, czy też zgubienie jakiejś legitymacji oznacza jednoznacznie zrzeczenie się określonej funkcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! poslanko grabarczyka magdo gąsior marek zrob to samo jesli masz honor. Podaje link stronki poslanki tym ktorzy chcieliby zachecic ja do tej wspanialej akcji na rzecz Lubelszczyzny: http://www.magdagasi...brakuje-mi.html http://www.magdagasi...go-bukietu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, bez głów, bez planów, za to z rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska . Idzie Platforma Obywatelska ! Do sądu złodziej śmiało ucieka, Bo wszak korupcja prawem człowieka! Czar PRL-u wraca do formy, Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy?! Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi, Od dziś będziemy świadczyć usługi, Dla Władimira i dla Angeli. Czas na kolanach iść do Brukseli! Szef MSZ-u już ma kaganiec, Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec, Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa Vivat Platforma, Vivat Jewropa! Angela z Ritą ręce zaciera, By na wschód ruszyć tropem Hitlera, A za nią ziomków procesja tłumna Vivat Platforma, piąta kolumna. "Za tawariszcza Tuska zdarowie" Piją Gazpromu oligarchowie , Władimir Putin z radości śpiewa: "Nu tiepier budiet kak za Breżniewa" Odwrót z Iraku, z Afganistanu Osama śmieje się spod turbanu, Taki sojusznik jak Tusk się przyda. Vivat platforma i Al-Kaida! Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń ! Dla konfidentów to koncert życzeń "Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci" Vivat platforma i konfidenci ! Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach, Łbem durnym kreci w dymu oparach Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska, Vivat platforma Obywatelska ! Niech żyje miłość ! Rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy ! Tryumf wolność ! Elektoracie ! Wyborco durny ! Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny, A chcesz być sługą Niemca i Ruska, Dalej popieraj herr Donalda Thuzka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz - Jesteśmy z TOBĄ W tym kraju trzeba ZROBIĆ PORZĄDEK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pisał poeta: "Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór,... Ostał ci się ino sznur..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyny człowiek który mógł coś zdziałać dla Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zjęcie oddaje całą osobowość tego czereśniaka. buc buc i jeszcze raz buc. mam nadzieje ze tej mordy nie bede musiał już oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, bez głów, bez planów, za to z rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska . Idzie Platforma Obywatelska ! Do sądu złodziej śmiało ucieka, Bo wszak korupcja prawem człowieka! Czar PRL-u wraca do formy, Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy?! Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi, Od dziś będziemy świadczyć usługi, Dla Władimira i dla Angeli. Czas na kolanach iść do Brukseli! Szef MSZ-u już ma kaganiec, Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec, Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa Vivat Platforma, Vivat Jewropa! Angela z Ritą ręce zaciera, By na wschód ruszyć tropem Hitlera, A za nią ziomków procesja tłumna Vivat Platforma, piąta kolumna. "Za tawariszcza Tuska zdarowie" Piją Gazpromu oligarchowie , Władimir Putin z radości śpiewa: "Nu tiepier budiet kak za Breżniewa" Odwrót z Iraku, z Afganistanu Osama śmieje się spod turbanu, Taki sojusznik jak Tusk się przyda. Vivat platforma i Al-Kaida! Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń ! Dla konfidentów to koncert życzeń "Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci" Vivat platforma i konfidenci ! Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach, Łbem durnym kreci w dymu oparach Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska, Vivat platforma Obywatelska ! Niech żyje miłość ! Rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy ! Tryumf wolność ! Elektoracie ! Wyborco durny ! Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny, A chcesz być sługą Niemca i Ruska, Dalej popieraj herr Donalda Thuzka !
Będziemy popierać J.Kaczyńskiego który niby nie jest tak jak piszesz w swoim tekście pedałem... Ale... Nie ma żony tylko KOTA więc kim jest???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski ???? no to Lubelskie znowu zatrzęsie Sejmem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miejsce Palikota w Sejmie zajmie Zbigniew Wojciechowski, zastępca prezydenta Lublina. Gdyby Wojciechowski nie zrezygnował z Ratusza, wówczas mandat przypadnie Zofii Żuk, przedsiębiorcy z Łukowa" Wojciechowski nie zrezygnuje z funkcji zastępcy Prezydenta miasta Lublina, bo ma zapewniony dopływ gotówki (z kasy państwa) na najbliższe 4 lata. A w Sejmie kadencja się kończy w październiku 2011.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jeszcze kolega Janusza - Stanisław ligitymację odda i dołączy do Wodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wojciechowski nie zrezygnuje z funkcji zastępcy Prezydenta miasta Lublina, bo ma zapewniony dopływ gotówki (z kasy państwa) na najbliższe 4 lata.
A od kiedy to wynagrodzenia samorządowców finansuje "kasa państwa"? Lubelski podatnik zapłaci i tyle ! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz dobrowolnie, bez przymusu do Abramowic na leczenie na odpoczynek w pomieszczeniach bez klamek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MrShillen napisał:
jedyny człowiek który mógł coś zdziałać dla Polski
Jak do tego doszedłeś jełopie? Przecież on jest jaskrawym przykładem nieróbstwa. On MÓGŁ coś zrobić (tak jak obiecywał) bo był w rządzącej partii, ale nie zrobił nic oprócz walenia gazu z żulami na Starówie, lansowania się z różnymi gadżetami i robienia obory z sejmu i polityki. Widocznie sam reprezentujesz poziom gnoju skoro takie chamy ci imponują. Chcę ci tylko przypomnieć, że ten twój Palikot i cała jego partia dyma cały naród, ale ciebie dyma szczególnie, bo ty się jeszcze z tego cieszysz. Czy żeby czerpać przyjemność z bycia dymanym trzeba być pederastą, czy wystarczy być wyborcą PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
silb napisał:
Będziemy popierać J.Kaczyńskiego który niby nie jest tak jak piszesz w swoim tekście pedałem... Ale... Nie ma żony tylko KOTA więc kim jest???
Kawalerem, albo jak wolisz singlem. A co powiesz o guście twojego obecnego prezydenta? No nie wiem czy jemu podobają się kobiety. Myślę, że jako heteroseksualny samiec-łowca powinien wyczesać coś ponętniejszego. I kto więcej przeje pieniędzy podatnika kot, czy kaszalot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...