Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot złożył mandat poselski. Legitymację oddał na aukcję WOŚP

Utworzony przez jan, 9 stycznia 2011 o 17:30
Brawo!!! poslanko grabarczyka magdo gąsior marek zrob to samo jesli masz honor. Podaje link stronki poslanki tym ktorzy chcieliby zachecic ja do tej wspanialej akcji na rzecz Lubelszczyzny: http://www.magdagasior.pl/tematy-do-dyskusji/98-w-lublinie-najbardziej-brakuje-mi.html http://www.magdagasior.pl/blog/826-historia-jednego-bukietu.html
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2011 o 18:34
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy samo przekazanie /zresztą na szczytny cel/, czy też zgubienie jakiejś legitymacji oznacza jednoznacznie zrzeczenie się określonej funkcji?
0
Brawo!!! poslanko grabarczyka magdo gąsior marek zrob to samo jesli masz honor. Podaje link stronki poslanki tym ktorzy chcieliby zachecic ja do tej wspanialej akcji na rzecz Lubelszczyzny: http://www.magdagasi...brakuje-mi.html http://www.magdagasi...go-bukietu.html
0
Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, bez głów, bez planów, za to z rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska . Idzie Platforma Obywatelska ! Do sądu złodziej śmiało ucieka, Bo wszak korupcja prawem człowieka! Czar PRL-u wraca do formy, Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy?! Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi, Od dziś będziemy świadczyć usługi, Dla Władimira i dla Angeli. Czas na kolanach iść do Brukseli! Szef MSZ-u już ma kaganiec, Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec, Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa Vivat Platforma, Vivat Jewropa! Angela z Ritą ręce zaciera, By na wschód ruszyć tropem Hitlera, A za nią ziomków procesja tłumna Vivat Platforma, piąta kolumna. "Za tawariszcza Tuska zdarowie" Piją Gazpromu oligarchowie , Władimir Putin z radości śpiewa: "Nu tiepier budiet kak za Breżniewa" Odwrót z Iraku, z Afganistanu Osama śmieje się spod turbanu, Taki sojusznik jak Tusk się przyda. Vivat platforma i Al-Kaida! Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń ! Dla konfidentów to koncert życzeń "Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci" Vivat platforma i konfidenci ! Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach, Łbem durnym kreci w dymu oparach Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska, Vivat platforma Obywatelska ! Niech żyje miłość ! Rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy ! Tryumf wolność ! Elektoracie ! Wyborco durny ! Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny, A chcesz być sługą Niemca i Ruska, Dalej popieraj herr Donalda Thuzka !
0
Janusz - Jesteśmy z TOBĄ W tym kraju trzeba ZROBIĆ PORZĄDEK !!!
0
Jak pisał poeta: "Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór,... Ostał ci się ino sznur..."
0
jedyny człowiek który mógł coś zdziałać dla Polski
0
to zjęcie oddaje całą osobowość tego czereśniaka. buc buc i jeszcze raz buc. mam nadzieje ze tej mordy nie bede musiał już oglądać.
0
Gość napisał:
Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, bez głów, bez planów, za to z rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska . Idzie Platforma Obywatelska ! Do sądu złodziej śmiało ucieka, Bo wszak korupcja prawem człowieka! Czar PRL-u wraca do formy, Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy?! Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi, Od dziś będziemy świadczyć usługi, Dla Władimira i dla Angeli. Czas na kolanach iść do Brukseli! Szef MSZ-u już ma kaganiec, Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec, Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa Vivat Platforma, Vivat Jewropa! Angela z Ritą ręce zaciera, By na wschód ruszyć tropem Hitlera, A za nią ziomków procesja tłumna Vivat Platforma, piąta kolumna. "Za tawariszcza Tuska zdarowie" Piją Gazpromu oligarchowie , Władimir Putin z radości śpiewa: "Nu tiepier budiet kak za Breżniewa" Odwrót z Iraku, z Afganistanu Osama śmieje się spod turbanu, Taki sojusznik jak Tusk się przyda. Vivat platforma i Al-Kaida! Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń ! Dla konfidentów to koncert życzeń "Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci" Vivat platforma i konfidenci ! Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach, Łbem durnym kreci w dymu oparach Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska, Vivat platforma Obywatelska ! Niech żyje miłość ! Rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy ! Tryumf wolność ! Elektoracie ! Wyborco durny ! Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny, A chcesz być sługą Niemca i Ruska, Dalej popieraj herr Donalda Thuzka !
Będziemy popierać J.Kaczyńskiego który niby nie jest tak jak piszesz w swoim tekście pedałem... Ale... Nie ma żony tylko KOTA więc kim jest???
0
Wojciechowski ???? no to Lubelskie znowu zatrzęsie Sejmem....
0
"Miejsce Palikota w Sejmie zajmie Zbigniew Wojciechowski, zastępca prezydenta Lublina. Gdyby Wojciechowski nie zrezygnował z Ratusza, wówczas mandat przypadnie Zofii Żuk, przedsiębiorcy z Łukowa" Wojciechowski nie zrezygnuje z funkcji zastępcy Prezydenta miasta Lublina, bo ma zapewniony dopływ gotówki (z kasy państwa) na najbliższe 4 lata. A w Sejmie kadencja się kończy w październiku 2011.
0
To może jeszcze kolega Janusza - Stanisław ligitymację odda i dołączy do Wodza.
0
Gość napisał:
Wojciechowski nie zrezygnuje z funkcji zastępcy Prezydenta miasta Lublina, bo ma zapewniony dopływ gotówki (z kasy państwa) na najbliższe 4 lata.
A od kiedy to wynagrodzenia samorządowców finansuje "kasa państwa"? Lubelski podatnik zapłaci i tyle ! ;/
0
A teraz dobrowolnie, bez przymusu do Abramowic na leczenie na odpoczynek w pomieszczeniach bez klamek.
0
MrShillen napisał:
jedyny człowiek który mógł coś zdziałać dla Polski
Jak do tego doszedłeś jełopie? Przecież on jest jaskrawym przykładem nieróbstwa. On MÓGŁ coś zrobić (tak jak obiecywał) bo był w rządzącej partii, ale nie zrobił nic oprócz walenia gazu z żulami na Starówie, lansowania się z różnymi gadżetami i robienia obory z sejmu i polityki. Widocznie sam reprezentujesz poziom gnoju skoro takie chamy ci imponują. Chcę ci tylko przypomnieć, że ten twój Palikot i cała jego partia dyma cały naród, ale ciebie dyma szczególnie, bo ty się jeszcze z tego cieszysz. Czy żeby czerpać przyjemność z bycia dymanym trzeba być pederastą, czy wystarczy być wyborcą PO?
0
silb napisał:
Będziemy popierać J.Kaczyńskiego który niby nie jest tak jak piszesz w swoim tekście pedałem... Ale... Nie ma żony tylko KOTA więc kim jest???
Kawalerem, albo jak wolisz singlem. A co powiesz o guście twojego obecnego prezydenta? No nie wiem czy jemu podobają się kobiety. Myślę, że jako heteroseksualny samiec-łowca powinien wyczesać coś ponętniejszego. I kto więcej przeje pieniędzy podatnika kot, czy kaszalot?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: